3 Sanderson خواهر می تواند بازگشت برای ‘Hocus Pocus 2’ می گوید: SJP

Sistas! سارا جسیکا پارکر طعنه امکان ظاهر شدن در Hocus Pocus عاقبت.

“من فکر می کنم که آن چیزی که بت [Midler] و کتی [Najimy] و من … بسیار مهمان نواز به ایده” پارکر, 55, گفت میزبان بروس Bozz در Sirius XM را قرنطینه با بروس در روز شنبه, مارس 28. “من فکر می کنم برای یک مدت زمان طولانی مردم صحبت کردن در مورد آن را به عنوان اگر مردم در حال حرکت رو به جلو با آن را در یک راه واقعی اما ما از آن بی خبر بودید.

این Hocus Pocus آلوم ادامه داد: “من فکر می کنم در حال حاضر ما بدست به نقطه که در آن ما همه مانند توافق علنا به مردم راست [و گفت], ‘Yes! که خواهد بود بسیار سرگرم کننده ایده.’ پس ما را ببینید. خواهیم دید که چه آینده نگه می دارد.”

Sarah Jessica Parker Pink Dress Hocus Pocus
سارا جسیکا پارکر MediaPunch/شاتر

پارکر ستاره دار در Hocus Pocus 1993 در کنار Midler, 74 و Najimy, 63. کارگردانی شده توسط Kenny Ortega, فیلم زیر یک پسر نوجوان که به اشتباه بیدار سه نفر از جادوگران شیطانی بر حرکت به Salem, Massachusetts. هر چند این فیلم یک موفقیت تجاری آن را پس از تبدیل شدن به یک فرقه کلاسیک.

این شکست برای راه اندازی بازیگر قبلا طعنه امکان دیگری Hocus Pocus تلنگر. در اکتبر 2019 پارکر در پاسخ به یک فن کشیدند که آیا وجود دارد “هر گونه احتمال عاقبت” با نوشتن: “ما باید تمام گفت: بله. در حال حاضر ما صبر کنید.”

تنوع اولین گزارش در ماه مارس که Adam Shankman امضا شده است به طور مستقیم Hocus Pocus عاقبت اما اصلی ستاره بودند نه متصل.

Hocus Pocus Kathy Najimy, Bette Midler, Sarah Jessica Parker
Kathy Najimy, Bette Midler و سارا جسیکا پارکر در ” Hocus Pocus.’ دیزنی/Kobal/شاتر

در ضمن پارکر نشان داد در طول پنج شنبه مصاحبه که او ارزیابی جوانب مثبت و منفی از یک پروژه قبل از موافقت خود برای پیوستن به. “من فکر می کنم در این مرحله آن چه را من دور از خانواده من,” او توضیح داد. “I’m not gonna get که زمان به عقب. بنابراین تا آنجا که من می دانم که در پیش است آن را به ارزش آن زمان که من میخوام خانم با خانواده و یا با دوستان و یا من سیتی یا فقط راه رفتن در اطراف و زندگی می کنند؟”

سابق طلاق ستاره ادامه داد: “شما نمی توانید بازی یک فرد روی صفحه اگر شما زندگی نمی کنند. شما نمی توانید کسی رفتار در یک شهر اگر شما تا به حال هم به کسی رفتار در شهرستان شما می دانید ؟ این یک چیز عجیب و غریب. بنابراین من فکر می کنم کسانی که در حال پرسش بزرگ: آنچه در آن است درخواست از من حرفه ای ؟ هنری? آن چیزی هیجان انگیز و متفاوت است ؟ که من شروع به کار با ؟ من کجا باید برم ؟ چه مدت طول خواهد کشید؟”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de