Cole Sprouse است Quarantining با KJ Apa زیر لیلی Reinhart تقسیم

با تکیه بر دوستان! Cole Sprouse است quarantining با ریوردیل costar KJ Apa زیر تقسیم خود از لیلی Reinhart.

با توجه به Sprouse برادر Dylan Sprouse, بازیگران شده است با هم ماندن در L. A. میان coronavirus بیماری همه گیر.

“منظورم این است که او زندگی” دیلن 27 گفته سرگرمی امشب در چهارشنبه 27 مه با توجه به کول اخیر فروپاشی است. “او و KJ در ابتدا از قرنطینه به پایان رسید تا با هم ماندن در KJ محل در لس آنجلس است.”

Cole Sprouse Is Quarantining With KJ Apa Following Lili Reinhart Split
Cole Sprouse, KJ Apa, لیلی Reinhart شاتر (3)

وی افزود: “بنابراین آنها جدا هم که بسیار زیبا است.”

در حالی که costars که بازی همیشگی Jughead جونز و مورچه اندروز در سی دابلیو سری شده با هم زندگی دیلن را نشان داد او شنیده ام یک “بسیاری از داستان” از قرنطینه ماجراهای.

“من شنیده ام آنها فقط بلند کردن وزنه و خوردن پنیر به” موز بازیگر است که قدمت مدل Barbara Palvinگفت: خروجی. “من فکر می کنم که آنچه آنها انجام می دهند.”

این خورشید خوار comic book creator اشاره کرد که برادر خود را که “خوب است.”

“او را سالم به او آرامش و من به او صحبت کنید هر روز” دیلن توضیح داد. “ما هنوز هم FaceTime در هر روز برای هر سال از زندگی من است.”

از نیویورک پست‘s صفحه شش گزارش روز شنبه, مارس 25 که کول نیز 27 و Reinhart, 23, نام آن واریز شده در میان همه گیر پس از رسالت خود را عاشقانه هشت ماه قبل در ماه سپتامبر 2019.

Cole Sprouse Is Quarantining With KJ Apa Following Lili Reinhart Split
Cole Sprouse و KJ Apa مت بارون/شاتر

در اوایل این ماه فروپاشی گمانه زنی ها آغاز شد و پس از Skeet Ulrichکه نقش کول پدر در ریوردیلو دوست دخترش مگان بلیک اروینصحبت در مورد این جفت ارز در طول یک Instagram زندگی می کنند.

“من فکر می کنم آنها بسیار زیبا, زن و شوهر” اولریش 50 گفت. اروین افزود: “آنها یک زن و شوهر زیبا. آنها هر دو زیبا مردم است.”

سابق زن و شوهر را در این مجموعه از سری CW اقدام به عنوان عشق منافع Jughead و بتی کوپر در سال 2016. آنها اولین ارتباط عاشقانه در جولای 2017, زمانی که آنها کشف و نگه داشتن دست در Comic-Con در سن دیگو, کالیفرنیا.

Cole Sprouse Is Quarantining With KJ Apa Following Lili Reinhart Split
لیلی Reinhart و Cole Sprouse مت بارون/شاتر

ما هفتگی تایید کرد در ماه جولای سال 2019 که تلویزیون costars حال تقسیم برای اولین بار پس از دوستیابی برای دو سال. دو ماه بعد آنها دوباره در ماه سپتامبر سال 2019 با Reinhart تماس کول او را “پسر” در مصاحبه با Coveteur.

این دو موجب فروپاشی شایعات بار دیگر در ماه فوریه زمانی که آنها راه می رفت Vanity Fair اسکار, پارتی, فرش قرمز, از خود راضی. دو, اما, شد, عکس داخل حزب صرف وقت با هم.

نه کول و نه اوهایو بومی را علنا خطاب به تقسیم.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de