Dylan Sprouse می گوید عشق خود زندگی است “قوی تر از همیشه’ پس از کول تقسیم


Dylan Sprouse Says His Love Life Stronger Than Ever After Cole Split
Cole Sprouse, Barbara Palvin و Dylan Sprouse. شاتر (2)

پرتاب دوقلو سایه ؟ Dylan Sprouse باز کردن در مورد چگونه قرنطینه اتحادش را تغییر رابطه خود را با Barbara Palvin برای بهتر شدن — تنها چند روز پس از Cole Sprouse و لیلی Reinhart به نام آن واریز شده است.

“آنچه که ما آمده ایم از توجه این است که ما فوق العاده سازگار است. آن را مانند ما می دانم زمانی که به هر فضای دیگر. ما می دانیم که دیگر نیاز به فضای باز دارد. ما در حال حاضر تقسیم کار در اطراف خانه در راه خاص” دیلن, 27, گفت , سرگرمی, امشب پنجشنبه, مارس 28. “وجود دارد چیزهایی که ما در صبح وجود دارد چیزهایی که ما در شب. بنابراین من فکر می کنم رابطه ما … قوی تر از همیشه است.”

کانال دیزنی زاج سفید اضافه شده که hunkering پایین با هم در طول coronavirus همه گیر آورده او را نزدیک به مدل, 26, که او شروع به دوستیابی در سال 2018 است. “من از شنیدن این قضیه به تازگی و ما فقط نوع نگاه در هر یک از دیگر و مانند “من واقعا خدا را شکر که در این مورد با ما در حال حاضر'” دیلن اضافه شده است.

Dylan Sprouse Says His Love Life Stronger Than Ever After Cole Split
Barbara Palvin و Dylan Sprouse. حسن نیت ارائه میدهد Barbara Palvin/Instagram

اما موز ستاره برادر دوقلو نیز 27, نمی توانم بگویم همان. روز دوشنبه 25 مه صفحه شش گزارش داد که کول و Reinhart, 23, تقسیم, برای دومین بار در هشت ماه پس از تقویت عاشقانه خود را. این ریوردیل costars وصل در سپتامبر سال 2019 زیر مختصری از دو ماه فروپاشی است.

هفته قبل از آن تایید شد که این دو به گرفتن وقت از هم جدا هر دو Reinhart و سابق او خطاب شایعات در مورد رابطه خود را در رسانه های اجتماعی.

“هنگامی که من برای اولین بار پا به یک روابط عمومی این بود که یکی از قابل پیش بینی عواقب” کول خود نوشت Instagram داستان در آوریل میان شایعاتی که او نقل مکان کرده بود در فرودگاه بین المللی کابل Gerber. “و در حالی که من واقعا در نظر گرفته شده هرگز به افراط در هر بخشی از زندگی خصوصی من به گرسنه گروه ترکان و مغولان آن را روشن من خویشتن داری در به روز رسانی آنها اجازه داده است آنها را به فشار دستور کار خود را بر روی عادات و شیوه زندگی است.”

این پنج پا از هم جدا ستاره به این نتیجه رسیدند با گفتن nosey پیروان به “لطفا خوردن کون چاق و چله.”

Dylan Sprouse Says His Love Life Stronger Than Ever After Cole Split
Cole Sprouse و لیلی Reinhart MET Gala در 7 مه سال 2018 در شهر نیویورک است. ماریون Curtis/Starpix/شاتر

Reinhart برای بخشی خود را در زمان به توییتر با کلمات قوی خود را روز بعد کوبیدن “سمی” فرهنگ آنلاین نفرت. “مردم یک سوراخ به خاطر اینکه یک سوراخ. آیا شما نمی فهمید خوب چیست؟,” او نوشت: در یک پس-حذف پست. “این خوب است اگر شما نمی خواهید درک زمانی که آن را نیش خود را پر از بدبختی است.”

این زرنگ بازیگر بعد دو برابر را در یک گرم Instagram, داستان نوشتن “نمی تواند یک f–پادشاه–سوراخ. جهان نمی نیاز به هر گونه که s–t.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de