Galwan دره بن بست برنامه ریزی شده حرکت توسط هند: رسانه های چینی

هند واضح شده است و قطعا آگاه باشید که Galwan دره منطقه خاک چینی. AFP/Indranil موکرجی/فایل

پکن: Galwan دره بن بست برنامه ریزی شده بود که حرکت توسط هند, بالا, چینی, خروجی رسانه ها گزارش روز پنج شنبه اشاره کرد که دهلی نو تحریکات در مرز با پکن را به شدت تحت تاثیر روابط دو کشور — و حتی ممکن است بیش از این شدت مشاهده شده در طول سال 2017 Doklam بن بست — باید آنها را نمی توان بلافاصله متوقف شود.

در آن گزارش جهانی بار — یک روزنامه چینی که نظر در مسائل بین المللی از یک ملی چشم انداز — نوشت که بر خلاف قبلی standoffs بین دو همسایه در سازمان ملل, آخرین مرز اصطکاک باعث شد با حادثه اما برنامه ریزی شده بود که حرکت از هند است.

هند واضح شده است و قطعا آگاه باشید که Galwan دره منطقه خاک چینی. از اوایل ممکن است عبور از خط مرز به منطقه و ورود چین قضایی در حالی که سربازان هندی را عمدا تحریک درگیری با همتایان خود در پکن.

اگر هند موفق به توقف چنین اقدامات تحریک آمیز به عنوان به زودی به عنوان ممکن است مضر خواهد بود برای روابط دوجانبه جهانی تایمز گزارش داد.

هند به طور غیر قانونی ساخته شده دفاع امکانات در آن سوی مرز به داخل خاک چینی در Galwan Valley منطقه ترک پکن مرز سربازان با هیچ گزینه ای دیگر اما به حرکت لازم است در پاسخ نصب و خطر افزایش standoffs و درگیری بین دو طرف است.

هیچ خط کنترل واقعی در امتداد چین-هند مرز است که هر دو طرف رسمیت بشناسد. با توجه به بهبود زیرساخت ها در مرز دو کشور را یافت گشت و منجر به بیشتر های مکرر standoffs به عنوان یک نتیجه.

بسیاری از این مرز مجادلات به طور مستقیم و به درستی کاسته طریق ارتباط میان خط مقدم افسران و تنها چند بودند در معرض توسط رسانه ها. بدون در نظر گرفتن آنها موفق به گرفتن توجه مردم.

در تابستان سال 2017 به Doklam بن بست رو به وخامت گذاشته و روابط دوجانبه بین چین و هند است. اما استراتژیک اعتماد ترمیم شد با تشکر از تلاش های دولت های مربوطه به خصوص در طول جلسات رسمی از رهبران از هند و چین بین آوریل تا اکتبر 2018 و 2019.

نتایج آمده اند به راحتی و باید گرامی توسط هر دو طرف.

برخی از هندی ها بر این باورند که کاهش رشد اقتصادی در چین و برخی از کشورهای غربی’ انتقال به شرکت در بازی سرزنش در برابر پکن ارائه یک فرصت عالی برای اطمینان از درگیری های مرزی کاهش یافت و به نفع خود در میان coronavirus بیماری همه گیر. این ممکن است منعکس کننده ديدگاه برخی محافل از دولت هند و نظامی است.

این نظری ذهن بازی بر روی اشتباه قضاوت از نظم بین المللی و ملی چین بیماری است. آن است که ناقص منطق و در نهایت مخل به هند است.

چین شده است برای اولین بار به طور موثر جلوگیری از بیماری کروناویروس و کسب و کار و زندگی روزانه را بازگشت به حالت عادی در کشور است. که نشان می دهد که رهبری قوی از دولت چین و شرکت انسجام اجتماعی در کشور است.

تعدادی از هند را تایید کرد coronavirus موارد پیشی گرفته است که از چین و نقطه عطف بود و در عین حال آمده است. در حال حاضر هند اولویت باید با دست زدن به این بیماری همه گیر و بازگرداندن اقتصاد به جایگاه اصلی خود به جای تحریک اختلافات مرزی.

اگر چه چین در رابطه با ایالات متحده شده است و تنش های بین المللی محیط زیست بسیار بهتر از آن بود که در سال 1962 زمانی که هند آغاز شد و crushingly شکست در یک جنگ مرزی با همسایه شمالی خود.

در سال 1962 ملی قدرت چین و هند بودند قابل مقایسه است. امروز تضاد کامل تولید ناخالص داخلی چین در حدود پنج برابر هند است.

بیشتر به کشور چین می شود در معرض فشارهای خارجی بیشتر آن را محکم متحد. امیدوارم دولت هند, نظامی, رسانه ها و دانشمندان خود را بهبود بخشد درک و تحقیقات در چین است.

به عنوان یک تمدن باستانی هند است عاقلانه به اندازه کافی برای جلوگیری از درک چین از طریق یک گرایش لنز. آن را در منافع خود را به درک واقعی چین و صحیح و استراتژیک قضاوت بر این اساس است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de