داخل Arie Luyendyk جونیور, لورن برنهام دختر 1 جشن تولد

حلق آویز در خانه با تولد دختر! Arie Luyendyk جونیور و لورن برنهام خود را جشن گرفتند 12-ماه-پیر دختر Alessi در حالی که quarantining میان coronavirus بیماری همه گیر.

“این من تولد همه!” زن و شوهر مزبور جمعه, مارس 29 تصویری از کودک نوپا خود را Instagram account. “شلاق جدید که قطع?”

در رسانه های اجتماعی آپلود یک کمی سوار در یک پاینت اندازه ماشین سفید با “مبارک 1st Birthday Alessi” نشانه پشت سر او.

به لیسانس آلوم گفت: ما هفته به طور انحصاری در مورد تولد خود برنامه های خود را برای نوزاد دختر در اوایل این ماه. “من او را از راه دور کنترل محدوده رور که من می تواند هدایت” راننده خودرو مسابقه ای, 38, gushed به ما در زمان. “او نشسته در آن من می توانید آن را برای او.”

همسرش, 28 رفت و بگویید ما که آنها برنامه ریزی شده بود “واقعا زیبا مجموعه در حیاط خلوت با بالن ‘تولدت مبارک, Alessi ” ثبت و کمی صندلی را برای او به یک کیک سر و صدا.”

Burnham افزود: “ما احتمالا شنا و پدربزرگ و مادربزرگ او بیش از شاید برخی از دوستان ما.”

لیسانس ملت استقبال اعضای دختر خود را در مارس 2019 چهار ماه پس از عروسی هاوایی. در حال حاضر Alessi است که در یک “سرد” سن Luyendyk جونیور گفت ما.

به لیسانس آلوم gushed “او را به یادگیری چیزی جدید در هر روز, و او شروع به انتخاب کنید تا در چیزهای کوچک و گفتن کلمات در اینجا وجود دارد. او را بسیار نزدیک به راه رفتن در خود و در هر روز است چیزی سرگرم کننده و جدید و هیجان انگیز است. من احساس می کنم در این سال پرواز توسط. در آن احساس می کند مانند آن بوده است اما بعد از آن رفته است که می خواهم.”

Burnham احساس “عاطفی” در مورد دخترش 1st birthday اما گفت: ما این بود الهام او را به “فقط به نظاره نشست و به تماشای او زیادی است.” طراح مد گفت: “من در تلاش برای گرفتن در تمام لحظات. این واقعا شیرین است.”

وقتی که می آید به گسترش خود و خانواده و زن و شوهر در ابتدا “سوال” داشتن کودک شماره 2 اما تصمیم گرفت که “آیا می خواهید بیشتر است.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن تصاویر از Alessi را از او blow-up گودال توپ به او وعده غذایی صبح است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de