Kygo Ushers در تابستان در ‘پر زرق و برق جدید آلبوم “ساعت طلایی’: نقد و بررسی

سرنوشت تابستان سال 2020 ممکن است در هوا با توجه به COVID-19 همه گیر اما Kygo هنوز هم می خواهد جهان را به رقص — این که آیا آن را در ساحل و یا در خانه. در پر زرق و برق خود سوم آلبوم ساعت طلایی (در حال حاضر) که 28 ساله نروژی DJ soars به ارتفاعات جدید را با 18 آهنگ ها که بسته پانچ, همه در حالی که ماندن درست به امضای خود گرمسیری خانه صدا.

شش تن از این آهنگ منتشر شد پیش از این پروژه کامل با “بالاتر از عشق” رسما طلوع عصر جدید در ژوئن 2019. ویتنی هوستون را پوشش Steve Winwood‘s 1986 کلاسیک روشن standout از دسته جفت اواخر سال خواننده معصوم محدوده با Kygo شهاب را تولید. هوستون به ارمغان می آورد قدرت ستاره در غیر این صورت شناخته شده گروهی از هنرمندان برجسته; ستاره کشور Zac Brown و پاپ-راک گروه OneRepublic تنها دیگر نام های بزرگ و نه به دست همان افسانه وضعیت ،

Kygo releases Golden Hour
Kygo مت بارون/شاتر

که گفت:, قهوه ای, 41 و OneRepublic خواننده گروه Ryan Tedder را قوی موارد بر ساعت طلایی. مربوطه خود آهنگ “روزی” و “از دست دادن کسی” حمل وزن بیشتر فراموش شدنی اعداد انگلیسی خواننده و ترانه سرایان جو Janiak (“Follow”) و Haux (“فقط ما”). با سرود ملوانان هنگام کار عفونی کر قهوه ای آهنگ گوهری پنهان در حالی که OneRepublic را آهسته-ساختمان قصیده به از دست دادن دارای احساسی داستان سرایی که Tedder, 40, شناخته شده تبدیل شده است.

خیلی از این آلبوم است که به دنبال آن تا سال 2017 را بچه ها در عشقباقی می ماند درست به فرمول که Kygo است در طول سال کامل: شکوه midtempos با ملودی پیانو و ساحل-آماده ضرب و شتم قطره. در حالی که برخی ممکن است استدلال می کنند که تولید کننده موسیقی پخش آن را امن توسط بازآفرینی پرنیان قبلی خود بازدید خود را رشد به عنوان یک هنرمند مشهود است.

kygo-golden-hour
Kygo را ‘ساعت طلایی’

“حقیقت” ویژگی متولد و مطرح Philadelphian والری بروسارد, برای مثال, فریبنده, درب بازکن, با mesmeric reverb استفاده و شعر در مورد شریک زندگی در حال تغییر در طول زمان و نگه داشتن شخصیت “تمام شب تعجب که چرا شما دروغ است.” پاپ شاهزاده کیم Petras ارائه می دهد تا دیگر به احتمال زیاد فن های مورد علاقه با انگشت-خوراکی “شیشه های شکسته” و indie ستاره ساشا اسلون‘s “من صبر” است که شاید خیره کننده ترین EDM آهنگ از اواخر Avicii را “Wake Me Up.”

Kygo در ادامه به افزایش مخاطرات در نشویل نوازنده مبتنی بر سام Tinnesz‘s “را نمی دهد تا بر دوست دارم” که برای تلفن های موبایل به عنوان اگر آن را در ثبت یک زیردریایی. (آره حتی یک خط در مورد “زندگی در زیر آب است.”) مسیر عجیب و غریب است و نوآورانه و همه از صفت کامل با یک آه چندان به یاد ماندنی رها که تنها Kygo می تواند در پشت. پس از همه, او همیشه ارائه می شود — و حتی در بسیاری از نامشخص زمان است.

3 ستاره (از 4)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de