مدونا ناودان برای ‘تن ناشنوا’ تصویری از پسر رقص ‘افتخار’ جورج فلوید


Madonna Faces Backlash for Tone Deaf Video of Son David Banda Dancing to Honor George Floyd
مدونا در مراسم, صحنه و لباس, موسسه بهره مند جشن افتتاح اری Kawakubo/Comme des Garcons: هنر در بین در موزه متروپولیتن در نیویورک در مارس 1, 2017. مت بارون/شاتر

مدونا و پسرش دیوید باندا مشترک یک ادای احترام به قربانیان خشونت پلیس در مینه سوتا — اما طرفداران نیست کاملا خوشحال با این پیام به آنها ارسال شد.

“قتل بی رحمانه سفر در سراسر جهان,” 61 ساله خواننده توییتی در چهار شنبه 28 مارس در کنار تصویری از او 14 ساله است. “من پسر دیوید رقص به افتخار و احترام به جورج و خانواده اش و تمام اعمال نژادپرستی و تبعیض است که اتفاق می افتد به صورت روزانه در امریکا است. #davidbanda #JusticeforGeorgeFloyd #MichaelJackson.”

در این ویدئو دیوید می کند خود را به تقلید از اواخر یاد مایکل جکسون رقص حرکت می کند به ستاره پاپ را 1995 در اعتراض به آهنگ “They don’t Care About Us.” خواننده و پسرش که او به تصویب رسید از مالاوی در سال 2006 شد و امیدوار به ایجاد یک بیانیه در مورد کشته شدن اخیر جورج فلوید در مینیاپولیس پس از فیلم های خود را غیر عمدی رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی تحریک شورش در سراسر شهر. فلوید, 46, بود, خفه پس از برگزار کردن توسط افسران پلیس در حالی که بازداشت شده در چهار شنبه, مارس 25.

با وجود تلاش خود را در پرداختن به بی عدالتی اجتماعی طرفداران شد و سریع به تماس “مانند یک دعا” songstress برای او “تن ناشنوا” پاسخ. بازنشسته بازیکن بسکتبال رکس چاپمن گفت: تصویری که در این اجرا به “بدترین صدای جیر جیر از همه زمان” و مدونا تا به حال یک “عجیب و غریب” را در این موضوع جدی. طرفداران دیگر تکرار چپمن ناراحتی با برنده جایزه گرمی را پست و نگه نمی با انتقاد خود را.

“من واقعا به شما اجازه می دهد فرزند خود را به رقص به دور از نژاد پرستی برای ما” یک کاربر توییتر نوشت. یکی دیگر از ناودان مدونا برای او “خود جذب افراد مشهور,” در حالی که کاربران دیگر مدعی شد “زباله” و “عمیقا بی احترامی است.”

هر چند “Material Girl” خواننده در مواجهه گسترده انتقاد بیش از پسرش برخی از طرفداران دفاع از انتخاب او به صحبت کردن در یک راه منحصر به فرد. “این آهنگ اعتراض و پیام است که دقیقا در مورد آنچه اتفاق می افتد در آمریکا” یک کاربر نوشت.

قبل از به اشتراک گذاری پسرش ادای احترام مدونا در زمان به Instagram برای صحبت کردن در مورد فلوید مرگ بیشتر به طور مستقیم. “تماشای این پلیس خفه جورج فلوید با زانو خود را بر روی گردن خود دست به دستبند و درمانده گریه برای زندگی خود را با چهره خود را در خیابان مشمئز کننده ترین, دلخراش ترین چیزی که من در مدت زمان طولانی دیده,” او نوشت: در جمعه, مارس 27. “این است برای متوقف کردن!! … خدا به شما برکت دهد جورج فلوید من خیلی متاسفم برای شما و خانواده خود را. و همه بی معنی قتل که قبل از شما رفته اند.”

در اوایل این سال, ملکه پاپ بود ناودان برای تماس با رمان کروناویروس “بزرگ اکولایزر” در میان global outbreak. مدونا نیز سابقه ساخت بحث برانگیز نظرات در مورد مسابقه و در مواجهه واکنش برای استفاده از تصاویر نلسون ماندلا, Bob Marley و مارتین لوتر کینگ جونیور به ترویج 2015 آلبوم Rebel Heart.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de