Myka Stauffer را نقل قول در مورد سفر تصویب پسر قبل از Rehoming

داستان او. Myka Stauffer دریافت واکنش در مارس سال 2020 زمانی که او نشان داد او تصمیم به rehome او به تصویب رسید پسر مبتلا به اوتیسم اما او شفاف درباره روند طولانی قبل از جنجال.

YouTube star مستند سفر بر روی کانال های اطلاعات در مورد همه چیز از هاکسلی تشخیص به او تمایل به اتخاذ کودکان بیشتر. او به نظر می رسید باز و صادقانه در مورد فهم و outs از این مصیبت.

Stauffer و شوهرش جیمز Staufferاعلام کرد در ماه مه سال 2020 است که آنها به هاکسلی به یک “جدید مامان” در یک “برای همیشه خانه” سه سال پس از تصویب خود را از چین است. “هنگامی که هاکسلی به خانه آمد وجود دارد مقدار زیادی بیشتر نیازهای ویژه ای است که ما آگاه بودند و ما گفته نمی شد. بنابراین در طول چند سال گذشته هاکسلی شده است در بسیاری از روش های درمانی را امتحان کنید و کمک به او را با تمام نیازهای خود را. بیش از سال گذشته بوده است شدید تر درمان را امتحان کنید و کمک به او را به عنوان آنجا که ممکن است” او توضیح داد: در یک ویدیو یوتیوب. “برای ما این است واقعا سخت است شنیدن از متخصصان پزشکی. بسیاری از انتقادات و پیشنهادات خود را [شده است] واقعا ناراحت کننده برای ما دلیل آن چیزی نیست که ما همیشه می خواستم به شنیدن. ما هرگز می خواستم در این موقعیت و ما تلاش کردیم که به نیازهای خود را ملاقات و کمک به او را به عنوان آنجا که ممکن است.”

Myka برای بخش او اصرار داشت که زن و شوهر نمی تواند برای ارائه خود ، “وجود دارد یک اونس از بدن ما است که دوست ندارد هاکسلی با همه ما. نبود یک دقیقه است که [ما] نمی سعی کنید سخت ترین ما,” او گفت:. “و من فکر می کنم آنچه جیم در تلاش است تا بگویم این است که پس از چند ارزیابی پس از چند ارزیابی های متعدد پزشکی حرفه ای را احساس کردند که او نیاز به یک های مختلف مناسب است و [با] نیازهای پزشکی خود را به او مورد نیاز بیشتر است.”

اینترنت شخصیتی که سهام چهار فرزند دیگر با شوهر او افزود: “احساس می کنم مثل یک شکست به عنوان یک مادر ؟ مانند 500 درصد است. … آن را در مورد من اما … چند ماه گذشته شده اند سخت ترین چیزی که من می تواند هرگز تصور شده است.”

در پایین حرکت به دوباره Myka را نقل قول در مورد روند تصویب و هاکسلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de