ناخن های خود را نگاه کنید: انجمن با لهجه های طلا

یکی از chicest ناخن روند این بهار, برهنه, پدیکور با یک لمس از طلا. خوشبختانه این ظریف و در عین حال پر زرق و برق نگاه آسان است برای ایجاد در خانه.

 

مرحله 1. Gather دنده خود را

شما می توانید طلا leafing در هر فروشگاه صنایع دستی; شما همچنین نیاز, برهنه, لهستانی, موچین, بالا, کت و چند پدیکور ابزار.

مرحله 2. دبستان

فقط در سالن پدیکور بزرگ شروع می شود با آماده سازی است. ما در بر داشت چهار ابزار از Japonesque است که مناسب برای این کار است.

JAPONESQUE® قدرت Duo قند شکن گاز انبری و گیر دست-تیز برای دقت. تر و تمیز و شکل ناخن خود را با این گیر و حذف لایه شاخی و hangnails با قند شکن گاز انبری. $13.99

Japonesque Power Duo

JAPONESQUE® زرق و برق سالن تخته یک شن متوسط و سطح خالی به طوری که آنها در حال ملایم بر روی ناخن طبیعی به آنها شکل و لبه های صاف و پشته. همیشه فایل ناخن هنگامی که خشک برای لبه های صاف. فایل را از گوشه ناخن به مرکز در یک جهت. $3.99

Japonesque Glamour Boards

JAPONESQUE® Velvet Touch پا نرم و صاف. زیبا, انگشتان پا نیست کامل بدون پا. صاف و نرم کردن حتی سخت ترین callouses با Velvet Touch پا نرم و صاف. سوهان سمت حذف عاطفه در حالی که پا سمت روان و نرم. $8.99.

JAPONESQUE® لوکس دقت موچین ابرو با سر اریب. خوب tweezer است ایده آل برای استفاده از فویل طلا به, مرطوب, لهستانی, بدون smudging رنگ. $10.99

Japonesque Slant Tweezers

مرحله 3. خود را انتخاب کنید, برهنه

انتخاب, برهنه, لهستانی زیادی مانند خرید پایه و اساس است. برهنه لهستانی که مسابقات خود را در بستر ناخن به احتمال زیاد مطابقت پوست خود را.

OPI TRIO

• نمایشگاه پوست و سرد undertones: انتخاب, برهنه, لهستانی با یک اشاره از رنگ صورتی به عنوان آن را جبران هر گونه قرمزی پوست و یا لایه شاخی.

• متوسط رنگ پوست: بسیاری از جوانان برهنه هستند چاپلوس اما اگر پوست شما دارای ته رنگ زرد شما باید به جلوگیری از لهستان با زرد کمرنگ.

مرحله 4. استفاده از طلا Leafing

در حالی که دوم, کت, برهنه, ناخن لهستانی است که هنوز مرطوب, استفاده از موچین برای درخواست قطعه از فویل طلا کمرنگ به اندازه.

Gold Leafing

مرحله 5. آن بالا

خوب کت بالا تضمین می کند که خود را لهستانی باقی می ماند پر جنب و جوش و براق برای بسیار طولانی تر است و کمتر مستعد ابتلا به پریدگی یا ترک خوردگی.

Clear nail polish

همه Japonesque محصولات ذکر شده در بالا در دسترس هستند در هدف یا Target.com. کشف بیش الهام در Instagram @Japonesque

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de