اولیویا جید می داند آن خواهید بود یک نبرد دشوار به مجلس او یوتیوب حرفه ای

چیدن قطعات. اولیویا جید Giannulli آماده به کار راه خود را به بالا به عنوان یک یوتیوب و زیبایی, تاثیر گذار, پس از پذیرش کالج رسوایی.

“تا آنجا که به زندگی حرفه ای اش برگشت در یوتیوب است که هنوز هم هدف پایان” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “اما او می داند که در حالی که برای او ممکن است برخی از مبارزه است.”

تاثیر گذار, 20, شده نسبتا آرام در رسانه های اجتماعی و یوتیوب پس از او مادر Lori Loughlinو پدر Mossimo Giannulliمتهم به پرداخت $500,000 در رشوه گرفتن هر دو از دختران خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی.

Olivia Jade YouTube Uphill Battle PrettyLittleThing Launch Party
Broadimage/شاتر

زن و شوهر, pled گناه به اتهام تقلب در جمعه 22 مه که باعث شده Olivia جید به نوبه خود تمرکز او به تغییر علامت تجاری و بازسازی حرفه ای خود را.

“او همچنین می داند که مارک های خاصی ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری در این وضعیت تمام خواهد شد و علاقه مند به کار با او” خودی توضیح داد: در روز شنبه, مارس 28. “این ممکن است ایده آل خود را بر میدارد اما او می داند که هنوز هم وجود دارد یک پلت فرم وجود دارد برای او و او را به تجدید قوا و بازسازی نام تجاری خود را در یک راه یا دیگری.”

ستاره یک فضای جدید وقتی که می آید به آنچه در آینده برای او حرفه ای است.

“اولیویا این طرز فکر که هیچ چیز برای همیشه طول می کشد و در حالی که او می داند که از آن خواهد شد یک مبارزه سخت او احساس اعتماد به نفس بیشتری از او شش ماه پیش” منبع اضافه شده است. “[او] آن را می داند آهسته بازسازی و که او باید برای شروع از زمین تا و خسته از خود را انتخاب کند.”

کالیفرنیا بوده است eyeing باز گشت به یوتیوب در حالی که پس از ساخت مختصری بازگشت به پلت فرم در ماه دسامبر.

“اولیویا است که در یک مکان عجیب و غریب در حال حاضر او را به لحاظ ذهنی آماده برای قرار دادن خودش در خارج وجود دارد, اما او همچنین می داند که همه مسائل گذشته خواهد بود جلو و مرکز دوباره به زودی” یک منبع گفت:” ما در ماه فوریه است. “او در تلاش برای قرار دادن در صورت شجاع و بیرون رفتن و بازگشت به او را بیشتر از روال عادی اما او بسیار ناراحت است که او نمی تواند توضیح دهد که او طرف داستان بدون آن تأثیر این مورد است.”

اولیویا جید ارسال شده اولین تصویری در هشت ماه در تاریخ 1 دسامبر که در آن او نشان داد که او “واقعا” از دست رفته ایجاد محتوا.

“من واقعا از دست فیلمبرداری” او به او گفت, میلیون به علاوه پیروان. “من احساس می کنم مانند یک بخشی از من است فقط همان نیست زیرا این چیزی است که من واقعا در مورد پرشور. این چیزی است که من واقعا می خواهم به انجام است.”

او در نهایت تصمیم به انجام این ویدئو به منظور شروع به قرار دادن رسوایی پشت سر او. “این بهترین من می تواند انجام دهد و من می خواهم به حرکت در زندگی من تلاش نمی شود در یک خودخواه راه” اولیویا جید گفت: در این ویدئو. “این خیلی سخت است چرا که من سعی نمی کنم این در مورد من و یا چگونه من شده است زیرا این نقطه از این است.”

چند هفته بعد, social media star مشترک او “روال روزمره” تصویری در دسامبر 17, اما از آنجا رفته آرام یک بار بیشتر در یوتیوب. او تا به حال به اشتراک گذاشته زیبایی جدید کلیپ on Instagram account.

“در اینجا یک lil آرایش نگاه 💕” اولیویا جید نوشت: در کنار این ویدئو در روز پنج شنبه. “فیلم برداری این چند هفته پیش و من می خواستم به آن پست.. بنابراین در اینجا ما هستند. امیدوارم که شما بچه ها همه سالم و امن 🤍.”

Lori Loughlin and Olivia Jade YouTube Uphill Battle
اولیویا جید و Lori Loughlin مت بارون/شاتر

Loughlin, 55 و Mossimo, 56 نمی شدند تا اوت 21. این زوج در حال حاضر توافق کردند که به درخواست رسیدگی کند.

Loughlin خدمت دو ماه در زندان کامل و 100 ساعت خدمات اجتماعی در حالی که زیر دو سال تحت نظارت آزاد است. او را نیز پرداخت $150,000 خوب است. Mossimo برای صرف خواهد شد و پنج ماه در زندان با دو سال تحت نظارت آزاد است. او باید کامل 250 ساعت خدمات اجتماعی و پرداخت 250.000 دلار خوب است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net