یکی از تهمت های مورد علاقه نظرسنجی نشان می دهد که محبوبیت خود را کاهش

رئیس جمهور تهمت را تصویب امتیاز کاهش یافت از اواخر ماه فوریه به گفته راسموسن روزانه ردیابی نظرسنجی که رئیس جمهور مکررا ذکر شده در طول سه سال اول ،

به عنوان چهارشنبه, 42 درصد از آمریکایی ها گفته راسموسن که آنها تایید شده از کار ناروا انجام شد به عنوان رئیس جمهور در حالی که 57 درصد مخالف. در فوریه. 25, چهار روز قبل از اولین گزارش, آمریکا مرگ و میر ناشی از COVID-19 نظرسنجی گزارش داد که 52 درصد از آمریکایی ها تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد شغلی در حالی که 47 درصد مخالف. روز چهارشنبه این کشور نزدیک به 100.000 هفتم مرگ و میر ناشی از ویروس است.

در حالی که 42 درصد تصویب شده است در خط با کلی تجمع سنجی ردیابی مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید و امتیاز آن قابل توجه است از راسموسن که تمایل به نمایش مطلوب تر اعداد برای جمهوریخواهان و رئیس جمهور. Megyn kelly, که به طور متوسط زیادی نمونه از نظرسنجی قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در 42.6 درصد در روز شنبه و مخالفت تعداد در 53.7 درصد است.

تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ راسموسن روزانه ردیابی نظرسنجی به عنوان نماینده آمریکا احساسات خود را در مورد انتخابات ریاست جمهوری با استناد به آن حداقل 28 بار در توییتر. آخرین جولای 17, مثلا, او توییتی در مورد نظرسنجی قبل از حضور در کمپین رالی در کارولینای شمالی که در آن او حمله دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز بالا Pressley, رشیدا Tlaib و Ilhan عمر.

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن است توییتی در مورد هدف قرار دادن 50 درصد در نظرسنجی راسموسن در نه مناسبت های مختلف.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آن شدند که فاکس نیوز “آتش جعلی خود را به اخبار ناظر انتخابات” پس از این شبکه منتشر شد یک نظرسنجی جدید نشان او انتهایی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با 8 امتیاز در یک انتخابات عمومی matchup.

راسموسن روزانه ردیابی نظرسنجی انجام شده از طریق خودکار تماس های تلفنی و نظرسنجی آنلاین. در حالی که برگ برنده به دست آورده خود را در بالاترین تصویب امتیاز از 59 درصد در ژانویه. 26, 2017, او فقط 42 درصد تصویب شده در Jan. 22, 2018. روز چهارشنبه او گره خورده است که تعداد تنها کمترین تصویب امتیاز گیری توسط راسموسن از ریاست جمهوری خود.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب’ ارائه رهایی از مستند تنهایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de