چینی CDC در حال حاضر می گوید coronavirus نمی پرش به مردم در ووهان مرطوب بازار — به جای آن سایت فوق العاده-پخش رویداد

یک عکس از ووهان غذاهای دریایی عمده فروشی بازار, ژانویه 21 سال 2020 است.

Dake Kang/AP

  • کارشناسان فکر می کنم جدید کروناویروس سرچشمه در خفاش ها پس از آن شروع به پریدن کرد به انسان از طریق یک واسطه گونه های جانوری.
  • در ابتدا مقامات در ووهان چین — که در آن اولین موارد گزارش شده— فکر می کردم که پرش اتفاق افتاده در محلی مرطوب بازار است.
  • در حال حاضر چینی ها CDC بدل شده این بازار به عنوان یک ممکن است منشاء سایت برای شیوع. به جای آن ممکن است این سایت از اوایل فوق العاده-پخش رویداد.
  • حیوانات فروخته شده در بازار بودند مبتلا به این ویروس آزمایش نشان داد که نشان می دهد که آنها نمی توانست آلوده خریداران.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

کارشناسان هنوز هم نمی دانم که در آن جدید coronavirus را از آمد.

ژنتیکی شواهد همه اما تایید کرد که این ویروس در سرچشمه چینی خفاش ها قبل از آن شروع به پریدن کرد به انسان از طریق یک واسطه حیوان میزبان. اما از کجا و چگونه است که سرريز برای اولین بار اتفاق افتاده است که هنوز هم برای بحث.

در ابتدا مقامات در ووهان چین گزارش داد که این اولین مورد از این ویروس پدید آمده و در محلی Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی. اما بعد از یک بررسی از حیوانات به فروش می رسد وجود دارد, چینی ها مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفت: این هفته که به آن حکم داده است این سایت را به عنوان منبع نقطه از وقوع.

با توجه به وال استریت ژورنال گائو فو, مدیر چینی CDC گفت: رسانه های دولتی چین: “در حال حاضر آن را معلوم است که این بازار یکی از قربانیان است.”

نمونه های جمع آوری شده از حیوانات در بازار برگشتم منفی برای کروناویروس جدید نشان می دهد که آنها نمی توانست آلوده خریداران.

موارد مربوط به بازار را ندارد و برای اولین بار در چین

یک زن در مقابل بسته Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در 12 ژانویه سال 2020 است.

NOEL CELIS/خبرگزاری گتی ایماژ

ووهان مقامات اول به اطلاع سازمان بهداشت جهانی (WHO) در مورد ناشناخته pneumonialike بیماری که بعدها به عنوان شناخته جدید کروناویروس در دسامبر 31.

اکثریت اولیه 41 نفر در ارتباط بودند به بازار که تعطیل در تاریخ 1 ژانویه. با توجه به این که شیوع سارس در سال 2002 و 2003 آغاز شده و در یک شبیه محل در گوانگ دونگ, چین, مرطوب بازار به نظر می رسید مانند یک منطقی مبدا. (سارس coronavirus شروع به پریدن کرد از خفاش ها به گربه گربه ها به مردم است.)

اما هیچ کدام از این حیوانات در بازار آزمایش مثبت برای ویروس کالین کارلسون یک جانور شناس در دانشگاه جورج تاون گفت: زنده به علم است. اگر آنها هرگز آلوده به آنها نمی توانست ميزبان واسط است که تسهیل سرريز.

بدن در حال رشد از تحقیقات پشتیبانی از چینی CDC نتیجه رسیدند که شیوع این بیماری را ریشه بودند ربطی به بازار است. این ویروس به نظر می رسد گردش در ووهان قبل از آن 41 نفر گزارش شد: پژوهش منتشر شده در ماه ژانویه نشان داد که اولین نفر تست مثبت برای coronavirus شد به احتمال زیاد در معرض آن در دسامبر 1, سپس نشان داد علائم در دسامبر 8. محققان در پشت این مطالعه همچنین نشان داد که 13 نفر از 41 اصلی موارد نشان داد هیچ لینک به بازار است.

به طور مشابه, مارس مطالعه نشان می دهد که coronavirus در حال حاضر تاسیس خود را و شروع به گسترش در ووهان جامعه در اوایل ژانویه.

یک مرد درجه حرارت خود را چک او به عنوان برگ Hankou ایستگاه راه آهن در ووهان چین.

هکتور RETAMAL/خبرگزاری گتی ایماژ

هویت “بیمار صفر” بوده است را تایید کرد اما ممکن است یک 55 ساله از چین هوبئی که آلوده شده در نوامبر 17 با توجه به جنوب چین صبح پست (SCMP) که بررسی دولت اسناد و مدارک.

مرطوب بازار شده اند می تواند از سایت فوق العاده-پخش رویداد

کارلسون گفت: زنده علم که ووهان مرطوب بازار به سادگی ممکن شده است یک سایت از اوایل فوق العاده-پخش رویداد — یک نمونه که در آن یک فرد بیمار آلوده یک atypically تعداد زیادی از دیگران است.

دیگر فوق العاده-پخش حوادث در سراسر جهان نیز ایجاد خوشه از عفونت است که بریدن تقریبا یک شبه. در دائگو کره جنوبی, برای مثال یکی churchgoer آلوده حداقل 43 نفر است.

مسافران منتظر تصویب شبانه روزی گیتس در Hankou ایستگاه راه آهن در ووهان چین, آوریل 8 سال 2020 است.

از ویژگی های چین/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

این موارد لزوما شامل یک فرد است که مسری تر از دیگران یا سایبان های بیشتر ذرات ویروسی. بلکه فرد آلوده دسترسی به تعداد بیشتری از مردم در فضاهای که تسهیل عفونت است. یک بازار که در آن خریداران ارتباط برقرار کردن با یکدیگر و فروشندگان در محله های نزدیک است, یک مخاطره آمیز در محل.

Coronavirus نیز احتمالا نمی نشت از یک آزمایشگاه

طولانی سوال در مورد این بیماری همه گیر را منشاء افزایش داده به طیف وسیعی از بی اساس نظریه. یکی نشان می دهد coronavirus ممکن است به طور تصادفی به بیرون درز از یک آزمایشگاه محلی به ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV) که در آن دانشمندان به تحقیق coronaviruses.

این ووهان موسسه ویروس شناسی تصویر در 17 آوریل سال 2020 است.

هکتور Retamal/خبرگزاری گتی

اما هر دو چینی و محققان آمریکایی گفت: هیچ مدرکی برای حمایت از این نظریه. بالا-امنیت آزمایشگاه می گوید که هیچ سابقه ای از رمان coronavirus’ ژنوم و آن را زیر سخت اقدامات ایمنی.

مدیر WIV وانگ Yanyi گفت: تلویزیون مرکزی چین هفته گذشته که جدید کروناویروس ژنتیکی متفاوت از هر نوع ویروس زنده است که مورد مطالعه قرار گرفته در موسسه. قبل از آن WIV virologist شیعه Zhengli — که جمع آوری نمونه ها و مطالعات coronaviruses در چین, خفاش ها — گفت علمی آمریکا که او متقابل جدید کروناویروس’ ژنوم با اطلاعات ژنتیکی از دیگر بت coronaviruses تیم خود را جمع آوری کرده بود. آنها آن را پیدا نمی کند.

“که واقعا در زمان خاموش ذهن من” شیعه در ماه مارس گفت و اضافه کرد: “من تا به حال نه خواب یک چشمک برای روز.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de