آخرین: جورج فلوید عمو برنامههای خشونت آمیز تظاهرات

مینیاپولیس (AP) — آخرین به مرگ جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن او (همه زمان محلی):

1:45 p. m.

دایی از یک مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس گفت که او خواهد بود حضور در تظاهرات مسالمتآمیز اما این خشونت هستند “کاملا عجیب و غریب است.”

Selwyn جونز’ برادرزاده جورج فلوید درگذشت دوشنبه پس از یک افسر زانو در گردن او به عنوان فلوید التماس برای هوا. فلوید مرگ کرده و روز از تظاهرات در منطقه مینیاپولیس و جوامع در سراسر ایالات متحده

“من فکر می کنم که کاملا عجیب و غریب برای آنها را به از بین بردن خود را در شهر خانه خود را به یک نقطه” جونز گفت: سریع شهر مجله در داکوتای جنوبی. “من فکر نمی کنم نقطه ای که آنها در حال تلاش برای ایجاد نقطه است که ما در تلاش هستیم.”

جونز در حال برنامه ریزی برای حضور در یک پیاده روی در حافظه فلوید روز شنبه در سریع شهر. او گفت: افرادی که واکنش نشان داد و با اعتراض های خشونت آمیز و غارت هستند “بهره گیری از یک وضعیت بد به بیان خشم است.”

___

1:30 بعد از ظهر

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن می گوید او صحبت کرده است با خانواده جورج فلوید و خواستار عدالت است.

بایدن را به عنوان یک دادستان مینه سوتا اعلام کرد اتهامات عنوان شده علیه یک مامور پلیس دیده می شود بر روی زانو های خود در Floyd گردن. Hennepin County وکیل Mike Freeman می گوید: Derek چوین است به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در خویشتن مرگ فلوید.

در مختصر آنلاین ظاهر جمعه سابق معاون رئیس جمهور مقصر سیستمیک نژادپرستی که او به نام “زخم باز” در جامعه آمریکا برای Floyd مرگ است. او می گوید: آن زمان به صورت عمیق و پایدار پلیس اصلاحات.

بایدن همچنین در زمان غیر مستقیم ضربه تند وشدید زدن در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدون نام بردن از او گفت این بود که “هیچ وقت برای آتش زا توییتهایی. هیچ وقت به تحریک خشونت.”

___

1:15 بعد از ظهر

مینه سوتا دادستان متهم کرده است یک افسر پلیس با سوم-قتل عمد و غيرعمد در خویشتن مرگ جورج فلوید.

فلوید است که دست به دستبند, سیاه, مرد که گریه می کند “من نمی توانم نفس بکشم” در به طور گسترده ای دیده می شود تلفن همراه تصویری تنظیم کردن روز از اعتراض های خشونت آمیز در مینیاپولیس و اطراف کشور است.

Hennepin County وکیل Mike Freeman روز جمعه گفت که او ممکن است هنوز خود را با اتهامات عنوان شده علیه افسر درک چوین.

سفید افسر زانو در Floyd گردن به مدت حداقل هشت ساعت در این ویدئو. فلوید دیده می شود و به تدریج تبدیل به حرکت به عنوان چوین و سه نفر دیگر از افسران نادیده گرفته تماشاگران’ فریاد به او.

فلوید بود مرده در مینیاپولیس بیمارستان در یک حادثه که زمانی شروع شد که پلیس در پاسخ به یک گزارش از گذراندن یک لایحه تقلبی در یک فروشگاه مواد غذایی در روز یادبود.

این اتهامات پس از مینیاپولیس شده است را برای سه روز از تظاهرات از جمله غارت نمرات از آتش سوزی و سوزاندن یک پلیس در حوزه ایستگاه در روز پنج شنبه حتی پس از فرماندار به نام گارد ملی.

___

12:45 p. m.

روسیه وزارت امور خارجه در پاسخ به مرگ جورج فلوید.

این وزارت می گوید در طولانی بیانیه ای که مرگ تاکید مکرر خشونت پلیس در ایالات متحده است.

فلوید التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس kelt در دست به دستبند, سیاه, مرد گردن. افسر درک چوین دستگیر شد جمعه.

در این بیانیه از وزارت امور خارجه روسیه می گوید: “این حادثه است که از برای اولین بار در یک سری از مظاهر بی قانونی و ناموجه خشونت توسط” ماموران اجرای قانون در ایالات متحده است.”

وزارت نامیده می شود در ایالات متحده آمریکا به “را واقعی و اقدامات موثر برای اصلاح این وضعیت بازگشت به وجدان انجام تعهدات بین المللی و آوردن قوانین ملی در خط با پایه اصول سازمان ملل متحد در استفاده از زور و سلاح گرم توسط سازمان های اجرای قانون.”

___

12:25 بعد از ظهر

مینه سوتا, مقامات می گویند که این افسر پلیس که به زانو در جورج فلوید بازداشت شده است

ایمنی عمومی کمیسر جان هارینگتون روز جمعه گفت که دولت محققان دستگیر درک چوین.

چوین است که افسر سفید پوستی که دیده می شد در فیلم دو زانو بر گردن فلوید یک دستبند سیاه و سفید ،

دستگیری پس از سه روز تظاهرات که تشدید خشونت به عنوان تظاهر کنندگان آتش کشیدند پلیس حوزه که رها شده بود توسط ماموران.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz روز جمعه اذعان کرد که “شکست تحقیرآمیز” از پاسخ به این هفته از تظاهرات خشونت آمیز. Walz گفت: دولت را بیش از پاسخ و که آن زمان برای نشان دادن احترام و کرامت به کسانی که رنج می برند.

___

12:05 بعد از ظهر

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz است با اذعان به “شکست تحقیرآمیز” از پاسخ به تظاهرات این هفته بیش از مرگ جورج فلوید.

در طول کنفرانس خبری روز جمعه Walz گفت: دولت را بیش از پاسخ. او می گوید: آن زمان برای نشان دادن احترام و کرامت به کسانی که رنج می برند نامیده می شود برای سفارش به خود ترمیم شود. او همچنین به نام swift عدالت برای افسران درگیر در Floyd مرگ است. این دستبند سیاه و سفید مرد التماس برای هوا به عنوان یک افسر زانو در گردن او.

Walz نظرات پس از معترضان را به آتش کشیدند یک ایستگاه پلیس که افسران رها شده در سومین شب از خشونت است.

Livestream تصویری نشان داد معترضان وارد ساختمان که در آن عمدا مجموعه آتش سوزی فعال هشدار دهنده دود و آبپاش.

___

11:30 صبح

وکیل خانواده جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور خواستار تحقیقات مستقل از اقدامات منجر به Floyd مرگ است.

آنها همچنین می خواهید ملی اصلاحات در پاسخ به این سه مرگ و میر.

وکیل بن Crump گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه که او خواست به بازداشت فلوید بدن به صورت مستقل کالبد شکافی. او و وکیل لی مریت گفت: آنها می خواهند قتل اتهامات عنوان شده علیه چهار مینیاپولیس ماموران پلیس درگیر در Floyd بازداشت. و آنها می خواهند مینه سوتا دادستان کل را بیش از این بررسی است.

Crump می گوید: خانواده ها از گرجستان کنتاکی و در حال حاضر در مینه سوتا را تمام کرده بود برای برطرف کردن روایت از اجرای قانون است که عزیزان خود را “به ارمغان آورد و این بر خود.” آنها ذکر یک گزارش اولیه در فلوید است که گفت: او را تهدید پلیس و مرگ یک وضعیت پزشکی است.

ویدئوها نشان می دهد یک افسر زانو در پشت فلوید گردن به عنوان دستبند سیاه و سفید مرد پنجه نرم می کند برای هوا.

وکیل گفت: آنها به دنبال قوانین ملی به دنبال آموزش بهتر و برای کاهش بار به اتهام افسران برای نیروی بیش از حد.

___

ساعت 11 صبح

در حال حاضر اخراج افسر پلیس و یک مرد سیاه پوست که فوت او در بازداشت هر دو مشغول به کار به عنوان نگهبان در یک محبوب لاتین کلوپ شبانه به تازگی به عنوان پایان سال گذشته است. اما باشگاه سابق مالک می گوید روشن نیست که آیا آنها می دانستند که هر یک از دیگر.

افسر درک چوین مشغول به کار در El Nuevo بازار مال فروشان باشگاه به عنوان وظیفه امنیت برای نزدیک به دو دهه است. مایا سانتاماریا آسوشیتدپرس گفت که جورج فلوید تا به حال مشغول به کار وجود دارد و تنها اخیرا برای حدود ده اتفاقاتی که برجسته آمریکایی آفریقایی تبار موسیقی.

سانتاماریا می گوید او را باور نمی کند دو می دانستند که هر یک از دیگر قبل از برخورد جمعه شب هنگامی که افسر دیده می شد بر روی تلفن همراه تصویری زانو در Floyd گردن. سانتاماریا می گوید که اگر افسر به رسمیت شناخته شده بود فلوید “او ممکن است به او داده اند کمی بیشتر رحمت است.”

سانتاماریا به فروش می رسد محل در دو ماه گذشته. او می گوید: چوین کردم همراه با به طور منظم لاتینی, مشتریان, اما نمی خواهم به کار آفریقایی آمریکایی شب. هنگامی که او انجام داد و در آنجا بود که مبارزه او را اسپری مردم با گرز و تماس با پلیس پشتیبان گیری. او می گوید: نیم دوجین پیراهن اتومبیل را به زودی نشان می دهد چیزی است که او احساس غیر قابل توجیه “درد نمیخورد.

___

10:50 صبح

آلبوکرک پلیس با استفاده از یک هلیکوپتر و گاز اشک آور به آنها عقب نشینی از یک جمعیت از مردم پس از یک رویارویی که به دنبال اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

آلبوکرک اداره پلیس گفت: ماموران در پاسخ به چند عکس اخراج از یک وسیله نقلیه پس از تظاهرات بود که ساعت به طول انجامید. چهار نفر بودند را بازداشت گرفته و این زمانی است که سخنگوی پلیس گیلبرت Gallegos گفت: چندین معترض آنها را احاطه شد و مقابله.

در رویارویی معترضان دست تکان داد علائم و فریاد زد افسران چادری ضد شورش. گالگوس روز جمعه گفت از گاز اشک آور استفاده شد اجازه می دهد تا ماموران به ترک منطقه و جلوگیری از رویارویی است.

وجود دارد هیچ گزارشی از صدمات ناشی از شلیک شد و آن را روشن نیست که آیا این حادثه مربوط به اعتراض. گالگوس همچنین گفت: هیچ آسیب وجود دارد از رویارویی با معترضان.

___

آلبوکرک مورد درست شده است تا منعکس کننده که پلیس نمی با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت.

___

10:15 صبح

یک گروه از حدود 10 معترضان را جمع آوری کرده اند در نزدیکی فلوریدا شهر که متعلق به یک مینیاپولیس افسر پلیس که به زانو در جورج فلوید گردن.

معترضان جمع شده بودند جمعه پس از رسانه های اجتماعی موارد که ذکر شده آدرس درک چوین در جامعه از آدرس ویندرمر در خارج اورلاندو.

آنها حمل می خواند که می گویند او گفت: “من نمی توانم نفس بکشم. عدالت برای جورج” و “ما دیدن شما ما شما را بشنود … ما شما را دوست دارم! #عدالت برای جورج.” این دستبند سیاه و سفید مرد التماس برای هوا به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن او در طول بازداشت ثبت شده در رجوع توسط تماشاگران.

نارنجی شهرستان کلانتر, توییتی از آن حساب رسمی که چوین است که در محل اقامت است و انتظار نمی رود وجود دارد. دفتر می گوید این را تایید کرد که او هیچ برنامه ای در این منطقه است.

ساعت 10 صبح

نه نفر دستگیر شدند و پس از صخره پرتاب شد و در کسب و کار وسایل نقلیه و افسران در جنوب کالیفرنیا در اعتراض ناشی از مرگ یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

خشونت فوران پنج شنبه شب در فنتنا به حدود 100 نفر نقل مکان کرد به بالا و پایین یک شاهراه مسدود و ترافیک. پلیس می گویند غیر قانونی مجمع اعلام شد و جمعیت دستور داده شد برای متفرق کردن اما برخی همچنان ادامه داشت.

در جای دیگر در منطقه تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل ساختمان پلیس لس آنجلس ستاد وجود دارد اما تکرار یکشنبه شب اکشن است که در آن معترضان مسدود آزادراه ترافیک و حمله دو گشت بزرگراه موبایل.

فنتنا یک داخلی شهرستان در حدود 50 مایل (80) کیلومتری شرق لس آنجلس.

___

7 صبح

دود غلیظ معلق در هوا بیش از مینیاپولیس پس از تشویق معترضان به آتش کشیدند یک ایستگاه پلیس که افسران رها شده است.

آتش آمد در سومین شب از خشونت هایش بیش از مرگ جورج فلوید. این دستبند سیاه و سفید مرد التماس برای هوا به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن او.

تمرکز بسیاری از تظاهرات بوده است 3rd حوزه ایستگاه. یک سخنگوی پلیس می گوید آن را رها اواخر روز پنجشنبه به حفاظت از کارکنان.

Livestream تصویری را نشان می دهد معترضان وارد ساختمان که در آن عمدا مجموعه آتش سوزی فعال هشدار دهنده دود و آبپاش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de