مردی که فیلم برداری خود را در برخورد با یک زن در پارک مرکزی می گوید اقدامات او بودند ‘قطعا نژادپرست’ اما او درخواست مردم برای جلوگیری از ساخت تهدید به مرگ در برابر او

امی کوپر trended دوشنبه پس از رویارویی با یک مرد سیاه پوست که از او خواست به دسته سه تایی سگ خود را در منهتن پارک مرکزی.

ملودی کوپر/توییتر

  • مسیحی کوپر که ثبت یک زن سفید در پارک مرکزی تماس با پلیس او را پس از او از او خواست به قرار دادن یک دسته سه تایی سگ او می گوید که زن را اعمال شد “قطعا نژادپرست است.”
  • زن امی کوپر است که هیچ ارتباطی با مسیحی کوپر صادر کرده است چندین عذر خواهی پس از تصویری از این حادثه منتشر شده در توییتر.
  • مسیحی کوپر سی ان ان گفت که او فکر می کند امی کوپر عذرخواهی صادقانه است و او خواسته است مردم را به متوقف ساختن تهدید به مرگ به سمت او.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مسیحی کوپر که فیلم برداری تصویری از یک زن در تماس با پلیس او را در پارک مرکزی نیویورک بیش از آخر هفته روز یادبود سی ان ان گفت که اقدامات او بودند “قطعا نژادپرست” اما او می خواهد مردم را به متوقف ساختن تهدید به مرگ در برابر او.

امی کوپر است که هیچ ارتباطی با مسیحی کوپر صادر متعدد عذر خواهی روز دوشنبه پس از یک ویدیو منتشر شده در توییتر که در آن او می تواند شنیده گفتن پلیس وجود دارد “یک آمریکایی آفریقایی تبار انسان را تهدید زندگی من” پس از مسیحی کوپر از او خواست برای قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی.

“من فکر می کنم او عذرخواهی صادقانه,” مسیحی کوپر با سی ان ان گفت در سه شنبه شب. “من مطمئن هستم که در آن عذرخواهی او به رسمیت می شناسد که در حالی که او ممکن است یا نظر خودش یک نژادپرست که خاص عمل می کنند قطعا نژادپرست است.”

او گفت: Amy کوپر بود “یک لحظه چشمگیری قضاوت ضعیف.”

“آیا او یک نژادپرست? من نمی تواند پاسخ دهد که” مسیحی کوپر با سی ان ان گفت. “تنها او می تواند پاسخ آن است. و من ارسال می کنید احتمالا تنها راه او را برای رفتن به پاسخی که در حال رفتن به جلو. چگونه او انجام خودش و شما می دانید که چگونه او را به تأمل در این وضعیت و بررسی آن است.”

 

پس از این ویدئو عناوین ساخته شده در سراسر کشور, امی کوپر داده است تا سگ خود را به سازمان نجات حیوانات و اخراج از کار خود را در بازار جهانی سرمایه گذاری شرکت فرانکلین تمپلتون.

مسیحی کوپر نیویورک تایمز گفت که او “ناراحت کننده” با واکنش امی کوپر مواجه است و شگفت زده شد شنیدن او از دست او در کار است.

وی مردم را تهدید به مرگ به سمت امی کوپر پس از حادثه است.

“به من گفته شده است وجود دارد تهدید به مرگ و این کاملا نامناسب و شنیع و باید فورا” مسیحی کوپر با سی ان ان گفت. “من آن را عجیب و غریب است که کسانی که ناراحت شدند که … که سعی کردم او را به مرگ توسط پلیس را بر سر من خواهد و سپس به نوبه خود در اطراف و سعی کنید برای قرار دادن تهدید به مرگ بر سر او. است که در آن منطق در آن است ؟ که در آن نشانی که هر نوع احساس؟”

  • ادامه مطلب:
  • مردی که فیلم برداری خود را با نژاد متهم برخورد با یک زن در پارک مرکزی می گوید: او است “ناراحت کننده” است که او تبدیل به یک نفرت شکل و شغل خود را از دست داد
  • سفید که به نام 911 پس از یک پرنده سیاه-watcher او خواست به دسته سه تایی سگ خود را است ‘به صورت داوطلبانه تسلیم’ حیوان خانگی خود را برای نجات حیوانات
  • یک زن که به نام پلیس در یک مرد سیاه پوست گفتن او برای قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی می گوید او را نمی نژادپرستانه’
  • نیویورک که به نام پلیس و به دروغ ادعا کرد که یک آفریقایی-آمریکایی تهدید زندگی خود را’ گفت: اقدامات او بودند ‘غیر قابل قبول’

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de