ایالات متحده ممکن است لغو هنگ کنگ ‘وضعیت خاص است.’ در اینجا آنچه در آن به معنی برای کسب و کار در مالی جهانی Hub

وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد که دلار هنگ کنگ بود دیگر به اندازه کافی مستقل از سرزمین اصلی چین — یک ارزیابی است که می تواند تهدیدی برای شهر تجاری رابطه با آمریکا و برخورد یک ضربه به هر دو آمریکایی و شرکت های چینی عامل وجود دارد.

خبر می آید پس پکن تصمیم در اواخر هفته گذشته برای دستیابی به یک امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ است. این حرکت پس از هنگ کنگ شورای قانونگذاری شکست خورده در تعهدات خود برای تصویب این قانون پس از این مستعمره سابق بریتانیا تحویل داده شد و برگشت به چین در سال 1997. منتقدان می گویند که دولت چین را عبور از محلی مقننه را تضعیف می کند “درجه بالایی” از استقلال وعده داده شده به دلار هنگ کنگ زمانی که چین از سر حاکمیت بر قلمرو 7.4 میلیون.

“هیچ فرد معقول و منطقی می تواند ادعا امروز که دلار هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال از چین داده و حقایق را بر روی زمین” Pompeo در بیانیه ای گفت.

که استقلال به دلیل مسائل هنگ کنگ امتیازات تجاری با واشنگتن بر روی آن بستگی دارد. آن را به کاخ سفید به تصمیم می گیرید چه عمل آن را زیر Pompeo ارزیابی اما گزینه های شامل تعرفه ویزا, محدودیت, صادرات, کنترل و انجماد دارایی های ایالات متحده از دلار هنگ کنگ و مقامات چینی تلقی می شود کمک پکن در آن تجاوز در هنگ کنگ آزادی.

مقامات ساخته شده روشن است که حرکت در نظر گرفته شده است به هدف هنگ کنگ شهروندان است. ایالات متحده سعی خواهد کرد “برای اطمینان مردم از هنگ کنگ هستند و نه منفی تحت تاثیر قرار به بهترین ما می توانیم” David R. Stilwell, معاون وزیر امور شرق آسیا و اقیانوس آرام در امور گفت: در رسانه های تلفنی در مه 27.

کسب و کار, اما, عصبی هستند. تقریبا 300 شرکت های آمریکایی از پایگاه خود را در منطقه ای دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ و بیش از 1300 باید عملیات در شهر — از 3 متر به گلدمن ساکس به شرکت بیمه AIG. نیز وجود دارد یک برآورد 85,000 شهروندان ایالات متحده زندگی در هنگ کنگ.

یک اتاق بازرگانی آمریکا سخنگوی صحبت کرد در هفته گذشته از یک “عامل ترس در حال توسعه در کسب و کار جامعه.” کسب و کار, اعتماد به نفس بود و در حال حاضر متزلزل شش ماه از اغلب خشونت آمیز اعتراضات را برانگیخت سال گذشته توسط ستیز استرداد لایحه در پی آن برخی از شرکت ها شروع به ساخت برنامه ای برای تغییر عملیات خود را. در حال حاضر کارشناسان می گویند که پکن در حال رشد کنترل بیش از هنگ کنگ و تجارت بالقوه محدودیت های اعمال شده توسط واشنگتن می تواند علاوه بر کاهش, کسب و کار, اعتماد به نفس و سازش هنگ کنگ با اهمیت بین المللی به عنوان یک مرکز کسب و کار.

“کسب و کار به ناچار تغییر برداشت خود از هنگ کنگ به عنوان دروازه ورود به چین است که حفاظت شده توسط قانون می گوید:” بنیامین Quinlan مدیر عامل و شریک مدیریت از استراتژی مشاوره Quinlan و همکاران که نیز در هیئت مدیره یک fintech انجمن.

“اگر شما را حذف [هنگ کنگ وضعیت ویژه] وجود خواهد داشت شرکت های خارجی است که می گویند:” ما فقط وارد چین به طور مستقیم من رو هیچ کس تا رفتن را از طریق هنگ کنگ و یا آنها فقط خروج چین به طور کامل,” او می گوید. “آن را نمی کند به خوبی جواب برای هنگ کنگ به عنوان یک مالی جهانی hub.”

آنچه که در هنگ کنگ را “وضعیت ویژه’?

اگر چه هنگ کنگ بخشی از کشور چین و تحت شرایط هنگ کنگ سیاست عمل 1992 آمریکا رفتار هنگ کنگ به عنوان متمایز از سرزمین اصلی وقتی که می آید به روابط اقتصادی استفاده از مجموعه ای متفاوت از قوانین از بقیه چین در چیزهایی مانند کنترل صادرات گمرک و مهاجرت.

تداوم این وضعیت ویژه ای است مبتنی بر هنگ کنگ باقی مانده متمایز از سرزمین اصلی چین است. “یک کشور دو سیستم” چارچوب سیاسی یک فرمول است که در جای خود از سال 1997 تحویل فراهم شهرستان مقدار زیادی از راه گریز برای اجرای آن امور خود را از جمله یک قوه قضائیه مستقل و آزادی از مجمع مطبوعات و بیان است. به محاصره خود ارز, بازی های المپیک تیم و صندلی در سازمان تجارت جهانی.

گروه های کسب و کار می گویند که این ویژگی مهمی راننده این شهر موفقیت تجاری. “این امر می تواند یک اشتباه جدی در بسیاری از سطوح به خطر اندازد هنگ کنگ وضعیت ویژه ای است که اساسی برای نقش خود را به عنوان یک مقصد سرمایه گذاری جذاب و مالی بین المللی هاب” آمریکا اتاق بازرگانی گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل می کنند که در نوامبر سال 2019 ماه پس از تظاهرات در هنگ کنگ—نیاز به وزارت امور خارجه برای تکمیل سالانه ارزیابی برای تعیین اینکه آیا هنگ کنگ باقی می ماند به اندازه کافی متفاوت از چین است. این ارزیابی مورد نیاز است برای توجیه هنگ کنگ درمان منحصر به فرد تحت قانون ایالات متحده.

چه اتفاقی می افتد ؟

اسکات کندی, مشاور ارشد و امانت صندلی در کسب و کار و اقتصاد در واشنگتن دی سی مستقر در مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک (CSIS) می گوید که در حالی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “است منو از چیزهایی که او می تواند انتخاب کنید برای انجام” آن را “یک جداجدا سفارش داده شده منو به عنوان مخالف به روشن یا خاموش.”

با توجه به کندی این احتمال وجود دارد که چیزهایی مانند کنترل صادرات در حساس فن آوری خواهد بود به تصویب رسید و برای اولین بار با اقدامات تنبیهی مانند تعرفه های آینده بعد از آن.

در مه 27 تلفنی Stilwell گفت: اقدامات خواهد بود “به عنوان هدف که ممکن است به تغییر رفتار است.”

تحریم مقامات چینی و یا اشخاص می تواند آسیب توانایی شرکت های چینی به داد و ستد در شهر, که به نوبه خود تاثیر چین توانایی برای انجام کسب و کار بین المللی در دلار ایالات متحده است. اما هنگ کنگ دولت هشدار داد در 28 مه بیانیه ای که “هر گونه تحریم یک شمشیر دو لبه است که نه تنها ضرر منافع هنگ کنگ اما همچنین به طور قابل توجهی کسانی که از آمریکا”

Eswar Prasad, یک استاد اقتصاد و تجارت و سیاست در دانشگاه کرنل و رئیس سابق صندوق بین المللی پول چین را بدست آورد می گوید که لغو هنگ کنگ وضعیت ویژه ای خواهد شد و تاثیر منفی قابل توجهی در تجارت و جریان مالی بین ایالات متحده و هنگ کنگ است. در سال 2018 ایالات متحده سرمایه گذاری مستقیم خارجی در خاک $بود 82.5 میلیارد و ایالات متحده کالا و خدمات مورد معامله با دلار هنگ کنگ بالغ بر حدود 66.9 میلیارد دلار است. هنگ کنگ یکی از معدود حوزه های قضایی برای حفظ یک مازاد تجاری با ایالات متحده به لحن $26.4 میلیارد دلار در سال 2019.

کلید هنگ کنگ موفقیت حکومت قانون اما آن طول عمر است شک بسیاری از تاجران می گویند. “اگر چینی ها مقننه می تواند شروع به انجام کارهایی مانند این و مهم هنگ کنگ قوه مقننه می تواند آنها شروع به انجام کارهای مشابه در مورد مسائل دیگر از امنیت ملی است?” می پرسد کوین یام مالی نظارتی وکیل مستقر در هنگ کنگ است.

یک وکیل در یک قانون جهانی شرکت می گوید که او تا به دریافت استعلام از عصبی مشتریان در طول چند روز گذشته که می خواهید به حرکت قراردادهای تجاری دور از هنگ کنگ قانون است.

“برای ایالات متحده کسب و کار و موسسات مالی در هنگ کنگ این امر نوید بخش یک دوره عدم قطعیت بزرگ می گوید:” پراساد “به ویژه که آنها دیگر می توانید تعداد در هنگ کنگ بسیار تبلیغ حکومت قانون و حداقل متوسط استقلال از چین است.”

کندی معتقد است که شرکت ها با عملیات در هنگ کنگ به احتمال زیاد ترک اگر اوضاع همچنان رو به وخامت است.

“اگر هنگ کنگ خود را از دست قوه قضائیه مستقل و آزادی مطبوعات و همه کسانی که همه چیز آن ارزشمند است و سپس هنگ کنگ است که نمی توان به عنوان یک بندر امن در چین و منطقه برای شرکت های آمریکایی به پایگاه خود را در منطقه ای ستاد باید بیشتر از سرمایه خود و هیات بزرگ و پایه قرارداد خود را وجود دارد,” او می گوید.

یک دلار هنگ کنگ صندوق های تامینی اجرایی می گوید که او “قطعا نگران” در مورد اخبار. خود شرکت آغاز شده و با توجه به جایگزین محل دفتر در آسیا به دلیل حوادث در هنگ کنگ در سال گذشته اما تا به حال ساخته شده است هر گونه گیری معنی دار. بسته به اینکه چگونه وضعیت تابه ممکن است “سرعت بالا” فرایند گرفتن یک طرح احتمالی در محل.

بهتر است برای کسب و کار ؟

هنگ کنگ مقامات در تلاش برای کاهش نگرانی سرمایه گذاران بین المللی گفت که امنیت ملی در قانون مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود هیچ تکرار جرم تظاهرات که فلج هنگ کنگ برای نیمه دوم سال 2019. تظاهرات سقوط دلار هنگ کنگ به اول آن رکود در یک دهه. اعتراضات خروشان در منطقه مالی برای چند هفته در اواخر سال گذشته.

در طول ناهار در دوشنبه پلیس ضد شورش اخراج فلفل توپ برای برطرف کردن جمعیت که جمع شده بودند در اعتراض به امنیت ملی قانون در منطقه مرکزی است که به مقر چندین بانک های بین المللی و شرکت های حقوقی.

“به عنوان پیامدهای های اخیر چین جهت در هنگ کنگ شروع به نزول رو به رشد وجود دارد احتمال است که سرمایه گذاران از دست دادن اعتماد به نفس در هنگ کنگ, منحصر به فرد, قانونی, ساخت, از, انگلیسی, قانون عامل بر خاک می گوید:” کورت تانگ سابق آمریکا سرکنسول در قلمرو که در حال حاضر یک شریک در مشاوره آسیا ، “را به عنوان اتفاق می افتد که حرکت مردم و پول از دلار هنگ کنگ می تواند شروع به گلوله برفی.”

دیگران می گویند که ممکن است در حالی که برای دیدن عواقب امنیت ملی قانون در کسب و کار در این شهرستان است. برخی از آنها حتی guardedly خوش بینانه است.

“اگر این روند صرفا محدود به پرداختن به تظاهرات توده ای و چه چیزی نیست” Quinlan می گوید: “سپس شما می توانید استدلال می کنند مخالف نقطه که کسب و کار را به جایی بهتر برای انجام کسب و کار به خصوص آنهایی خواهد شد که بیشتر تحت تاثیر جنبشهای اعتراضی مانند خرده فروشی و یا رستوران.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de