مغلوب ساختن پیشی جستن پیش نویس اجرایی به منظور هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی شرکت های جرقه نبرد در داخل کاخ سفید

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید شده است درگیر شدید داخلی بحث بر سر اینکه آیا به صدور یک فرمان اجرایی با هدف مجازات شرکت رسانه های اجتماعی برای درک تعصب سیاسی با مخالفان به منظور آمدن از برخی از محافظه کار ترین بخش از دولت است.

کاخ سفید منابع بگویید اخبار یاهو که دفتر معاون رئیس جمهور مایک پنس ملی اقتصادی رئیس شورای لری Kudlow و دیگران در حال ساخت این استدلال که آن را به مجموعه ای بد سابقه به سیگنال است که دولت فدرال می تواند پس از شرکت های خصوصی و به دنبال مجازات آنها صرفا به دلایل سیاسی.

حتی اگر این پیش نویس از این جهت است که به بیرون درز کرد روز پنج شنبه محدود خواهد شد و در آن تاثیر سیگنال آن را مهم ترین چیزی که به گفته مخالفان آن است. فشار می آید به عنوان coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده پیشی گرفته 100,000.

“وجود مقاومت مواجه است از بسیاری از مردم” در داخل کاخ سفید, یک دولت گفت: با توجه به اخبار یاهو گفته است “بسیاری از سرخوردگی” در میان مشاوران که اغلب برخی از رئيس جمهور وفادار ترین حامیان.

فشار برای این منظور آمده است در درجه اول از کاخ سفید مشاور پت Cipollone دو در کاخ سفید ابراز نگرانی کرد. یک منبع گفت که دن Scavino کاخ سفید مدیر رسانه های اجتماعی نیز حمایت شده است. Cipollone و کاخ سفید بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

رئیس جمهور تهمت و توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: AP جاشوا رابرتز/فردا نیوز)

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا فرمان اجرایی در اواخر بعد از ظهر پنجشنبه در دفتر بیضی و گفت: “ما امروز در اینجا برای دفاع از آزادی بیان از یکی از بزرگترین خطرات است.” وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار که چرا او نیست حذف حساب توییتر خود مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “اگر شما نمی جعلی, من می خواهم آن را در یک ضربان قلب.”

نگرانی از مخالفان منظور اجرایی است که برنده خشم بیش از اینکه واقعیت-بررسی توسط توییتر برای اولین بار در این هفته ممکن است منجر او را به اظهارات امیدوار کننده قصاص است که سخت به راه رفتن به عقب.

نگرانی از محافظه کاران در مورد تهمت را تهدید سفارش نیز شده است ابراز عموم در خارج از کاخ سفید است. “آزادی مطبوعات به انجام کار خود را آزادی از شرکت های خود را به اظهارات (و سیاست) و آزادی آمریکایی ها به ذهن خود صحبت می کنند همه محافظت حقوق برای همه” نوشته اشلی Pratte یک محافظه کار و مشاور سیاسی است که در هیئت جمهوریخواه زنان برای پیشرفت. “مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناک جنگهای صلیبی به استفاده از دولت برای محدود کردن و یا حتی سانسور و آزادی بیان باید به نام برای آنچه در آن است: استبدادی.”

مشابه فرمان اجرایی کنار گذاشته شد در تابستان گذشته پس از مقامات از کمیسیون ارتباطات فدرال و کمیسیون تجارت فدرال ابراز نگرانی می کند که این امر ایجاد یک دولت “سخنرانی پلیس.”

آخرین سفارش خواهد شروع فرایند به طور بالقوه از بین بردن حمایت های که با تکنولوژی غول در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت که می گوید که آنها در قبال محتوای ارسال شده به سیستم عامل خود را. از بین بردن است که حفاظت را به طور بالقوه آنها را باز کنید تا به پرونده های حقوقی.

وجود شک و تردید در مورد چگونه موثر تغییرات پیشنهادی خواهد بود بدون یک قانون کنگره که بعید است به آمده در این سال به عنوان قوه مقننه در معاملات با همه گیر و به عنوان دموکرات ها کنترل خانه.

منظور اجرایی می آید پس از توییتر اضافه شده واقعیت-بررسی زبان به دو نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن پست در اوایل این هفته ادعا کرد که پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به گسترده تقلب انتخابات هر چند هیچ مدرکی وجود دارد این است که درست است.

“دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” خواندن یک پیام از توییتر در زیر توییت لینک دادن به یک واقعیت-بررسی صفحه پر از لینک و خلاصه ای از اخبار و مقالات رد کردن این ادعا. در بیانیه ای در توییتر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن رای-با-ایمیل توییتهایی “به طور بالقوه حاوی اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای شده اند و برچسب به ارائه اضافی بافت اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای.”

“ما همچنان به نقطه نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهان” توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی توییتی اواخر روز چهارشنبه. “این را نمی کند ما یک داور از حقیقت است.’ قصد ما این است که برای اتصال نقطه از اظهارات متناقض و نمایش اطلاعات در اختلاف بنابراین مردم می توانند قضاوت کنند.”

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ در زمان دیگری موضع گفتن فاکس نیوز پلت فرم خود را به “سیاست های مختلف, من فکر می کنم از توییتر در این. من فقط به شدت اعتقاد دارند که Facebook نباید داور حقیقت از همه چیز است که مردم می گویند آنلاین نیست.”

در سال گذشته Facebook گفت: آن را نمی خواهد حذف تبلیغ از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین که شامل اطلاعات نادرست در مورد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و اوکراین است. ماه گذشته زوکربرگ و تهمت به حال یک جلسه در کاخ سفید که رئیس جمهور به عنوان “خوب است.”

مارک زوکربرگ مدیر عامل و بنیانگذار Facebook. (جورج فری/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

Facebook اعلام کرد تغییر در سیاست پنج روز بعد: آن را نمی خواهد واقعیت-بررسی و یا حذف مطالب توسط سیاستمداران حتی اگر پست های نقض این شرکت قوانین.

توییتر قبلا پرچم توییتهایی انتقال اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس اما آن را هرگز قبل از قرار دادن هشدار در توییتهایی به هر دلیل دیگر. به عنوان متعدد مقامات فشار برای افزایش رای-با-ایمیل پیش از ریاست جمهوری به خاطر ترس است که حوزه های رأی گیری می تواند خطرناک در طول همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن است اصرار نتایج خواهد بود نامشروع با وجود این واقعیت است که بسیاری از کشورها در حال حاضر با استفاده از روش.

اما این شرکت حاضر به حذف پست های که در آن رئیس جمهور پیشنهاد تحقیق و تفحص از MSNBC میزبان جو Scarborough نقش در مرگ یک زن جوان که در دفتر کار خود در سال 2001. لری Klausutis مرگ رد شد یک حادثه و هیچ شواهدی وجود ندارد implicating Scarborough بود که یک فلوریدا در کنگره در آن زمان است.

شوهرش تیموتی Klausutis نوشت: به دورسی اعتراض تهمت توييتها گفت: رئیس جمهور تا به حال “انحرافی” یاد و خاطره همسر اواخر خود را به صورت سیاسی به دست آورید. توییتر گفت که “عمیقا متاسف” است که آن را نمی خواهد حذف پست ها و نوشته یک واقعیت را بررسی کنید و یا سلب مسئولیت در پاسخ.

منظور اجرایی است که آخرین هدف بزرگ فناوری از مغلوب ساختن پیشی جستن. سال گذشته خود را در وزارت دادگستری باز گسترده ای در تحقیقات ضد تراست به شرکت ها و تهدید به گسترش تحقیقات “به هر مضرات ناشی از سیستم عامل های آنلاین است که تا حدی یا به طور کامل سقوط خارج از قوانین ضد تراست.”

اولیه تحقیقات به دنبال شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر دورسی که realDonaldTrump حساب شده بود و از دست دادن پیروان توییتر.

در ماه مارس سیاسی گزارش داد که دادستان کل ویلیام Barr به طور گسترده ای به عنوان یک سرسخت تهمت وفادار بود مصرف شخصی جهت ضد تراست پروب از رسانه های اجتماعی شرکت ها.

الکساندر Nazaryan کمک گزارش به این داستان.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب’ ارائه رهایی از مستند تنهایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de