بریتانیا دولت منصوب انگلیسی مسلمانان – هریس Bokhari, اسماعیل املا – به مواضع مهم


لندن: دو برجسته انگلیسی به دنیا آمد مسلمانان از شرق آسیا منشاء منصوب شده اند به رهبری ارشد مواضع اصلی انگلیسی نهادهای فرهنگی.

هریس Bokhari, یک عضو هیئت مدیره از شاهزادگان’ اعتماد موزاییک و بنیانگذار خیریه چهل تکه و Naz میراث بنیاد منصوب شده است توسط انگلیسی ها نخست وزیر بوریس جانسون به عنوان یک امانت از موزه تاریخ طبیعی – او یکی از تنها سه مسلمان امنا در عمده انگلیسی, موزه ها و در حال حاضر تنها انگلیسی متولد مسلمان به دست آورد feat.

صحبت کردن به اخبار و جغرافیایی Bokhari گفت: “من خوشحال هستم برای پیوستن به موزه تاریخ طبیعی به عنوان امانت. موزه ملی واقعی گنج خانه را به یکی از مهم ترین در جهان تاریخ طبیعی مجموعه با یک دستور مهم برای آموزش برخی از ما بیشتر prescient مسائل جهانی. من به دنبال به جلو به انجام همه من می توانید به هیبت الهام بخش تجربه بازدید از موزه تاریخ طبیعی به مخاطبان جدید.

“من شخصا بسیاری از خاطرات رومینگ موزه به عنوان یک کودک و گم شدن در دنیای جدید آن را در معرض به من. متاسفانه برای بسیاری از دیگر کودکان از بام زمینه این مورد نشده است. بنابراین یکی از اولویت های شخصی خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که این موزه همچنان به رسیدن به مخاطبان متنوع به طوری که همه ما می تواند به همان اندازه به اشتراک گذاری آن شادی و تعجب می کنم. در حال حاضر تنها انگلیسی متولد مسلمان متولی عمده موزه بریتانیا فقط نشان می دهد تا چه حد ما باید برای رسیدن به کافی بام نمایندگی رهبری از نهادهای فرهنگی.

این موسسات چنین بازی نقش مهمی در کمک به جامعه ما ارتباط با میراث خود را. داشتن حکومت تیم که منعکس کننده واقعیت های معاصر متنوع بریتانیا خواهد بود که یک گام مهم در جهت دستیابی به این,” او اضافه شده است.

Bokhari می شود اولین مسلمان امانت از موزه ملی موزه تاریخ و در حال حاضر خود اختصاص دادهاند. Bokhari پدر Naz Bokhari به انگلستان آمد از سیالکوت پاکستان در سال 1960. او اولین زن پاکستانی و مسلمان سر معلم در انگلستان است.

اسماعیل املا منصوب شده توسط رئیس اداره فرهنگ الیور Dowden MP به عنوان عضو هیئت مدیره بریتانیا, ورزش, سازمان دولتی مسئول برای سرمایه گذاری در المپیک و پارالمپیک ورزش در انگلستان ساخت و او را تنها مسلمان و بام فرد در حال حاضر در هیئت مدیره. او در حال حاضر رئیس, رشد, افسر در سرانه. او از Bolton متنوع شهر با جنوب آسیا جمعیت.

صحبت کردن به این خبرنگار املا گفت: “ورزش شده است از جمله بخش مهمی از زندگی من است و چیزی است که من اعتقاد دارم که دارای ارزش بزرگ برای جوامع محلی و بنابراین من همیشه گرفته بزرگ لذت در حمایت از مردمی, ورزش, در راه های مختلف در طول سال. من هیجان زده در حال حاضر به پیوستن به انگلستان و باید این فرصت را به بازی یک بخش در کمک به مطمئن شوید که موفقیت ما درخشان المپیک و پارالمپیک ورزشکاران الهام بخش جوامع بالا و پایین کشور است.”,

انگلیسی متولد مسلمانان در حال حاضر زیر نشان داده وقتی که می آید به انگلستان نهادهای فرهنگی هر دو در رهبری و مشارکت. این ملاقات نشان دهنده یک تغییر نسبت مشارکت بیشتر و مشارکت و انتظار می رود برای تشویق بیشتر مردم از نمایندگی پس زمینه برای درخواست چنین رهبری.

“این خیلی مهم است که ما تشویق مردم از زمینه های برای درخواست قرار ملاقات عمومی بود که چرا من خوشحال بود برای دیدن هریس و اسماعیل را تا این نقش گفت:” الیور Dowden MP وزیر فرهنگ, در بیانیه ای. “ما نهادهای عمومی باید به نمایندگی از جامعه به عنوان یک کل و دولت مصمم است برای کمک به که اتفاق می افتد.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de