که در آن صوفیه ریچی, Kylie Jenner دوستی می ایستد پس از Scott Disick تقسیم

یک سنگ جامد دوستی. صوفیه ریچی و کایلی Jenner هنوز هم نزدیک به رغم این مدل پایان دادن به رابطه او با Scott Disick.

“صوفیه و کایلی هنوز هم دوستان و دوستی خود را نکرده اند و تحت تاثیر او فروپاشی با اسکات” یک منبع انحصاری می گوید ما در هفته. “آنها تا به حال یک سوپر ارتباط نزدیک و صوفیه انجام نشده هر چیزی به اشتباه به دوستی خود را به خطر انداخته بود.”

یک منبع گفت:” ما در ماه جولای سال 2019 که ریچی, 21 و کایلی لوازم آرایشی, موسس, 22, حال توسعه یک پیوند نزدیک سال قبل از Disick, 37, را به تصویر آمد.

Where Sofia Richie and Kylie Jenner Friendship Stands After Scott Disick Split
صوفیه ریچی, Kylie Jenner, و, Scott Disick. شاتر (3)

“کایلی و صوفیه باید همیشه در حال اجرا در همان دایره و بسیار نزدیک در سن, بنابراین آنها پیوند زیادی از طریق سال های” خودی گفت: در آن زمان. “آنها همیشه در محل موردتوجه وتماشای عموم زندگی می کردند بسیار شبیه شیوه زندگی و رشد تا حدود زیادی از همین مردم است.”

ما تایید شده در چهار شنبه, مه 27, که ریچی و تلنگر آن را مانند Disick ستاره به پایان رسید رابطه خود را پس از نزدیک به سه سال است. جفت شروع به دوستیابی در سال 2017 مواجه شده و برخی از چالش های زمانی که Tommy Hilfiger مدل برخورد با Disick دوست دختر سابق Kourtney Kardashianاست که نیمی از Jenner.

این پوش, موسس, 41, ناراحت بود که Disick معرفی ریچی به سه فرزند خود را ماسون, 10, پنه لوپه, 7 و سلطنت 5 به عنوان وقایع در ماه سپتامبر 2018 قسمت از Keeping Up With the Kardashians. اما ریچی و Kardashian mended رابطه خود را که ساخته شده Jenner احساس “راحت تر خرج دختر با صوفیه دوباره” یک منبع گفت:” ما در ماه جولای سال 2019.

این پارتی, پارتی هاردکور, بنیانگذار و ریچی را به دو قسمت تقسیم در آمد و در پی Disick کوتاه ماندن در یک مرکز درمانی به آدرس “صدمات گذشته” از جمله مرگ پدر و مادر خود را. E! شخصیت شده توسط ریچی وارد کلرادو تسهیلات در مارس اما او بررسی شده در مارس 4, فقط ساعت پس از یک عکس از او را در محل به بیرون درز آنلاین.

Where Sofia Richie and Kylie Jenner Friendship Stands After Scott Disick Split ASOS Life is Beautiful
Scott Disick و صوفیه ریچی چلسی لورن/WWD/شاتر

اگر چه لیونل ریچی‘s جوانترین دختر یک زن مجرد خودی می گوید ما که او را به دنبال ندارد برای پرش به یک رابطه جدید حق دور.

“صوفیه نیست علاقه مند و یا باز به قدمت هر کسی جدید در حال حاضر” این منبع توضیح می دهد. “او هنوز هم می خواهد به وجود اسکات از طریق مشکلات خود را در راه است که برای او کار می کند و نمی خواهند به ترک او را بالا و خشک اما او همچنین می داند که او نمی تواند بخشی از یک وضعیت بد و هر درام خانوادگی.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de