کاخ سفید را تشویق می کند هیدروکسی کلروکین استفاده از coronavirus دوباره

واشنگتن — کاخ سفید ادامه داد: در روز پنج شنبه به ترویج استفاده از هیدروکسی کلروکین به داروی ضد مالاریا است که رئیس جمهور تهمت و برخی از هواداران خود را برگزار کرده اند را به عنوان یک درمان برای coronavirus برابر توصیه های غذا و دارو و در صورت از مطالعات نشان داده اند که می توان آن را در برخی موارد مضر.

این دارو نیز استفاده توسط بیماران مبتلا به لوپوس تبدیل به یک نقطه اشتعال در سیاسی شدن همه گیر پاسخ همراه با پوشیدن ماسک. به طور معمول تبلیغ توسط برجسته متحدان رئیس جمهور از جمله وبگاه رادیو فردا لنگر Laura Ingraham, از آن شده است محکوم کرد توسط اعضای استقرار پزشکی به عنوان یک درمان اثبات نشده است که متوجه خطر بالقوه کشنده عوارض قلبی.

FDA توصیه می کند که COVID-19 بيمار اگر آنها را انتخاب کنید به استفاده از آن را تنها در یک بیمارستان و یا تحت نظارت های پزشکی در یک کارآزمایی بالینی است.

شکاف میان کارشناسان پزشکی و رئیس جمهور غیر روحانی مشاوران و رسانه های حامیان به نظر می رسد اما برخی باقی بماند حتی به عنوان COVID-19 نشان دادن نشانه هایی از کاهش سطح ملی (در حالی که خونتان در برخی از نقاط کشور).

صحبت کردن در یک نشست خبری در روز پنج شنبه کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany به شدت تایید “پیشگیری” استفاده از هیدروکسی کلروکین: که به جلوگیری از ابتلا به کوروناویروس. که متفاوت از کسی که با استفاده از این دارو یک بار در حال حاضر بیمار با COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. McEnany ظاهر نمی شود اشاره به این نوع دوم استفاده کنید.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در طول یک جلسه در روز پنج شنبه. (اوان Vucci/عکس از آسوشیتدپرس)

در اوایل این ماه رئیس جمهور شگفت زده کشور با اعلام او مصرف این دارو که او گفت که او را برای یک دوره دو هفته. که درمان احتمالا به این نتیجه رسیدند اوایل این هفته. مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور منظم اداره یک تست تشخیصی کروناویروس و وجود دارد هیچ نشانه ای که او تا به حال قرارداد پاتوژن.

اما او ممکن است تصمیم به مواد مخدر به عنوان او شروع به ترک کاخ سفید و سفر بیشتر. یک مطالعه در مجله لانست منتشر شده در ماه گذشته گفت: هیدروکسی کلروکین و مرتبط با داروی کلروکين نشان داد وعده در منطقه از coronavirus پیشگیری.

McEnany گفت: رئیس جمهور بود “احساس کاملا بزرگ پس از گرفتن این رژیم” و “آن را دوباره.” پرداختن گسترده شک و تردید در مورد هیدروکسی کلروکین او خواست کاخ سفید به خبرنگاران گفت که به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و نقاب در کرسی های قبل از خود را به خواندن آنچه او تلقی می شود “بسیار دقیق” مقاله در هیدروکسی کلروکین منتشر شده در خروجی اخبار علمی.

که مقاله با تیتر “سیاست کنار هیدروکسی کلروکین می تواند (شاید) کمک به مبارزه با COVID-19.” نویسنده تینا Hesman Saey دارای دکترای ژنتیک مولکولی و تمرین های ژنتیک, با توجه به, بیوگرافی, قبل از تبدیل به روزنامه نگاری.

به دور از صدور یک پتو تایید دارو Saey می نویسد که “به اندازه کافی داده می گویند که آیا این دارو می تواند محافظت از مردم از ابتلا به COVID-19 یا از گرفتن بسیار بد انجام میدهند با این ویروس آلوده.” او اشاره می کند که هیدروکسی کلروکین دارای خواص ضد ویروسی اما همچنین می تواند باعث “عوارض جانبی خطرناک” به خصوص در افراد مبتلا به بیماری قلبی.

در طول جلسه یا دو جلسه McEnany ذکر است که در این مقاله ذکر شده سارا Lofgren, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا بود که مطالعه استفاده از هیدروکسی کلروکین دقیقا برای این نوع از پیشگیری درخواست وزیر مطبوعات صحه بود.

“هنگامی که به تنهایی استفاده می شود ما شاهد مسائل عمده” Lofgren گفت: Saey با اشاره به عدم وجود “قلب آریتمی” در گروه او مشغول به تحصیل شد.

هیدروکسی کلروکین. (جورج فری/خبرگزاری گتی ایماژ)

این تنها آخرین فصل طولانی و مبهم داستان هیدروکسی کلروکین که وعده زوال یافت و در جریان در نزدیکی صورت روزانه. در یک روز داده شده وعده خود را می تواند افزایش و ریاست جمهوری اعلام و سپس با تخفیف یک مطالعه علمی.

تنها روز قبل از McEnany صحبت کرد, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت و برجسته از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار با سی ان ان گفت که “داده های علمی است که واقعا کاملا مشهود است در حال حاضر در مورد عدم اثر بخشی.”

وجود داشته است در اوایل امیدوار است که هیدروکسی کلروکین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان COVID-19 در رابطه با آزیترومایسین یک آنتی بیوتیک. در مارس 21, مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس در اوج هیدروکسی کلروکین شور و شوق در توییتر اعلام کرد که ترکیبی بود احتمالا “یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است.”

تحقیقات جدید نشان می دهد که ترکیبی از این دو است “به طور بالقوه کشنده است.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب’ ارائه رهایی از مستند تنهایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de