Ctq را در سال 2006 تیراندازی توسط افسر جورج فلوید مرگ ‘می تواند هزینه های خود را VP نقش’


AP

Ctq تصمیم به عنوان یک مینیاپولیس دادستان در سال 2006 به اتهامات علیه این افسر پلیس فیلم برداری دو زانو بر گردن جورج فلوید می تواند هزینه های خود را نقش معاون رئیس جمهور منتقدان گفته اند.

با جو بایدن درخواست Ms Klobuchar تحت رسمی بررسی می شود خود را در حال اجرا همسر در ماه نوامبر مرگ آقای فلوید تمدید موشکافی رکورد او به عنوان یک وکیل منطقه که بنا به گزارش آورده صفر اتهامات علیه پلیس درگیر در 40 مرگ و میر در طول دوره تصدی خود را.

یکی از این افسران بود Derek چوین. آقای چوین یکی از شش افسر پلیس که به کشته Wayne ریس که چاقو دو نفر کشیده و یک تفنگ ساچمهای قبل از تعقیب خودرو در اکتبر 2006.

وقتی پرسیده شد که در مصاحبه با MSNBC در روز جمعه اگر او باید برداشت از نظر معاون کاندیدای ریاست جمهوری, Ms Klobuchar در دفاع از او ضبط و گفت که آقای بایدن را بهترین تصمیم برای جامعه است.

“جو بایدن تصمیم خواهد گرفت که او می خواهد در این کار است. تمرکز من در حال حاضر شده است در شهر من” Ms Klobuchar گفت.

“من شده اند قادر به دفاع از خودم در برابر حملات مورد مواردی که من فکر می کنم ناعادلانه بود چون تمرکز من روی داده و انصاف برای جورج فلوید حافظه, و برای خانواده اش و برای جامعه ما به درمان است.”

به عنوان Hennepin County وکیل از سال 1999 تا 2007 Ms Klobuchar کاهش یافته است به اتهامات علیه آقای چوین و یا تعیین یک دادستان ویژه این پرونده و به جای ارسال آن به هیئت منصفه که بازگشت “بدون بیل” پس از Ms Klobuchar دفتر را ترک کرده بودند و وارد مجلس سنا به عنوان نماینده مینه سوتا.

با توجه به بیانیه ای از زمان Hennepin County دا Mike Freeman “همه دادستانی تصمیم گیری ساخته شده بودند زیر جهت Mike Freeman.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه آقای فریمن وجود دارد گفت: “شواهد دیگر که پشتیبانی نمی کند یک اتهام جنایی” در مرگ آقای فلوید.

Ms Klobuchar را تهاجمی تعقیب و پیگیری بیش از حد صدور حکم از جرائم مانند خرابکاری در حالی که کاهش را به اتهام در بیش از 25 نفر در آن کشته در برخورد با پلیس شده است این منبع انتقاد از آمریکایی آفریقایی جامعه است.

دخالت آقای چوین در مرگ آقای فلوید است که منجر به سه روز از شورش در شهرهای دوقلو مورد استناد مفسران به عنوان پایان Ms Klobuchar پیشنهاد برای معاون رئیس جمهور.

آفتابی Hostin, شرکت میزبان از “مشاهده” گفت که Ms Klobuchar رکورد او ساخته شده یک غیر استارت برای آقای بایدن معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید.

“همین دلیل است که جامعه سیاه و سفید گفته است که ctq است nonstarter برای آنها چرا که در بسیاری از جهات از سال 1999 تا 2007 او کاهش یافته است به تعقیب بیش از دو دوجین موارد مربوط به پلیس کشتار مردم غیرمسلح” خانم Hostin روز چهارشنبه گفت:.

در حالی که ارسال پلیس-درگیر قتل به grand داوران بود بیشتر روش معمول در آن زمان Ms Klobuchar است پس گفت: او در پشتیبانی از تصمیم گیری های اخیر توسط چندین شهرستان وکلای مدافع در مینه سوتا است که منجر به افزایش پاسخگویی برای دادستان.

در طول ریاست جمهوری خود پیشنهاد در سال 2019 Ms Klobuchar گفت که او می خواست او گرفته بود بیشتر “مسئولیت فردی” در این موارد به عنوان یک راه برای رسیدگی به رکورد او را به عنوان دادستان به واشنگتن پست.

در پاسخ به آقای فلوید مرگ Ms Klobuchar گفت: در مورد گریه کردن “اقدام به اتهام و عدالت”.

آقای چوین درگیر شده بود در حوادث مختلف در طول 19 سال به عنوان یک افسر پلیس با توجه به یک پایگاه داده توسط مینیاپولیس’ جوامع متحد علیه خشونت پلیس گزارش شده توسط نگهبان.

پس از سال 2006 تیراندازی آقای چوین در سال 2008 به ضرب گلوله کشته و سپس 21 ساله ایرا Toles پس از پاسخ به حمله های داخلی, تماس, با توجه به مطبوعات پیشگام.

در سال 2011 آقای چوین یکی از پنج افسر پلیس قرار داده شده در مرخصی پس از عدم تیراندازی مرگبار که در آن او نیست آتش تفنگ با توجه به گزارش از دیلی.

آقای بایدن متعهد شده است به انتخاب یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور با Ms Klobuchar داشتن یک مدعی در کنار مشخصات بالا دموکرات مانند Stacy آبرامز.

ادامه مطلب

اوباما می گوید جورج فلوید قتل ‘نباید عادی در سال 2020 آمریکا’

با شدت گرفتن ناآرامی در مینیاپولیس بیش از پلیس با قتل جورج Floyd – live

جورج فلوید مشغول به کار در همان باشگاه به عنوان پلیس که kneeled در گردن او

مغلوب ساختن پیشی جستن دود در توییتر در آخرین بیهوده گویی پس از سایت پنهان خود را صدای جیر جیر

خشم به سمت ما پلیس مانت پس از جورج فلوید قتل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de