اندی کوهن Rehomed خود را نجات سگ Wacha به دلیل ‘تجاوز’

خداحافظی. اندی کوهن است rehomed خود را نجات سگ, Wacha, برای ایمنی خود را 15-ماه-پیر پسر بنیامین پس از مراقبت از حیوان خانگی برای هفت سال.

این سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند میزبان, 51, اعلام این خبر که او تا به حال به محل beagle-foxhound مخلوط نژاد در یکی دیگر از خانه در یک عاطفی Instagram post on یکشنبه, مارس 29.

Andy Cohen Says He Rehomed His Rescue Dog Wacha Because of 'Aggression'
Andy Cohen و خود را نجات سگ, Wacha, جشن Wacha شدن افتخاری Mutt-من-gree در نیویورک است. شاتر

“هنگامی که او آمد به زندگی من دنیای من تغییر” کوهن زیر نویس یک کلیپ از خود بازی با Wacha در یک خیابان در شهر نیویورک است. “در طول نزدیک به هفت سال است که من شده است پر برکت به Wacha در زندگی ما کار کرده اند به آدرس برخی از گاه به گاه تصادفی نشانه پرخاشگری است.”

این رادیو اندی میزبان توضیح داد که “از هیچ تلاشی در امان ماند” برای تنظیم به Wacha رفتار اما کوهن مجبور شد به سختی تصمیم پس از یک “حادثه” چند ماه پیش.

“نگه داشتن او در اینجا می تواند فاجعه بار برای بن و بدتر برای Wacha,” کوهن نوشت.

اما براوو شخصیت قادر بود به جای سگ در خانه با خانواده دوم که در آن او “زندگی می کردند هر وقت من خارج از شهر رفت.”

اگر چه او اشاره کرد که Wacha است “رونق” در خانه جدید خود را کوهن به اشتراک گذاشته شده است که این انتقال دشوار است برای او. “ما هنوز هم از دیدن هر یک از دیگر, اما یک تکه ای از قلب من رفته است,” او نوشت.

کوهن امضا کردن پست با نوشتن است که او همیشه خواهد بود سپاسگزار برای ارتباط ویژه با Wacha.

“وقتی که من از او فکر می کنم اجازه دهید صادقانه که نمی من فکر می کنم او آن را با وضوح که ما قرار بود برای آمدن به جان یکدیگر دقیقا زمانی که ما و او خوشحال است که به من می دهد صلح از ذهن است. ما را نجات یکدیگر,” او نوشت.

کوهن به تصویب رسید Wacha از کشتن یک پناهگاه در غرب ویرجینیا در سال 2013. “من فکر می کردم صرفه جویی در Wacha اما او واقعا مرا نجات” او به یاد می آورد به امروز در سال 2016.

این پرحرف ترین نویسنده استقبال علاوه بر این دیگر به خود و خانواده خود را پسر بنیامین — از طریق رحم جایگزین در فوریه 2019. کوهن گفت: ما هفتگی in جولای 2019 که بنیامین و Wacha در زمان برخی از زمان برای تنظیم به یک دیگر.

“[Wacha] بالا می رود و به او می دهد لیسیدن هر از گاهی” کوهن گفت: در آن زمان. “من متوجه شده ام در آخرین روز [Benjamin کرده] است واقعا تماشای او و مانند” آنچه که او انجام شده است؟’ او شده است با توجه به او, بنابراین من فکر می کنم او شروع به تحقق بخشیدن به ” من وجود دارد doggie در خانه من. این است که چه ؟ که چکار می کند؟'”

طرفداران داده اند کوهن دو سنت را در مورد او چگونه دستکاری شدن یک پدر و یک صاحب حیوان خانگی. مدت کوتاهی پس از بنیامین ورود کوهن “آب گرفتگی با DMs” در مورد Wacha جویدن نوزاد خود ،

“با سلام من یک پدر برای 12 روز او گفت:” از طریق Instagram در آن زمان است. “مردم قضاوت-y به عنوان f–k.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de