لیسانس Colton آندروود و Cassie رندولف تقسیم

یکی دیگر از لیسانس ملت و شوهر به نام آن واریز شده است. Colton آندروود و Cassie رندولف اعلام کرد خود را تقسیم بر چهار شنبه, آوریل 29.

“این است که یک دیوانه چند ماه به حداقل می گویند, Cass و من انجام داده اند بسیاری از خود بازتاب” از 28 ساله سابق کارشناسی نوشت: در کنار یک عکس از این جفت ارز از طریق Instagram. “گاهی اوقات مردم فقط به معنای به دوستان – و این درست است. ما هر دو بزرگ شده اند و فوق العاده طریق آنقدر با هم بوده – پس این نیست پایان داستان ما آن را شروع یک فصل جدید برای ما است.”

Colton Underwood and Cassie Randolph Split
Colton آندروود و Cassie رندولف AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

Randolph, 25, نظر دو قلب قرمز emojis. گراد دانشجو پس از آن به اشتراک گذاشته خود و احترام به خود را در ارتباط است.

“اول از همه, من می خواهم بگویم این است که یکی از سخت ترین چیزهایی که من تا به حال برای به اشتراک گذاشتن به عنوان هیچ یک از ما کاملا آماده به صحبت در مورد آن نشده” راندولف نوشت. “اما از آنجا که رابطه ما مانند یک عمومی ما سکوت در مورد این موضوع صحبت شده است برای ما. Colton و من شکسته اما تصمیم به ماندن بخشی از هر یک از دیگران زندگی می کند. با همه که ما از طریق ما یک پیوند ویژه ای است که همیشه وجود دارد خواهد بود. من عاشق Colton بسیار زیادی و مقدار زیادی از احترام به او. ما هر دو آموخته و رشد بسیار این سال گذشته و همیشه هر یک از دیگران عقب. همیشه.”

آندروود و راندولف ملاقات کرد در حالی که فیلمبرداری فصل 23 از لیسانس. از پایین موجب تقسیم گمانه زنی ها پس از ترک خانه خانواده اش در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا در اوایل این ماه. این بازیکن سابق فوتبال زندگی می کردند با راندولف خانواده در حالی که دوره نقاهت بعد از COVID-19 مارس.

“آنها شده ایم تا حمایت — همه در اینجا” آندروود گفت: ما به طور انحصاری در 27 مارس ، “منظورم این است که کسی با مادر شده است مانند کوچک من و Cassie شده است کمک به نگه داشتن من شرکت در هر یک بار در در حالی که. همه آنها با پوشیدن ماسک و دستکش خود را زمانی که آنها می آیند تا به رها کردن مواد غذایی و قطع و یا می گویند ‘سلام’ سریع واقعی است.”

در همین رابطه این بازیکن سابق فوتبال گفت: ما که در حال رشد بودند بحث در مورد گرفتن درگیر در آینده است.

“ما تصمیم گرفته اند ما در حال حرکت در با هم تا زمانی که ما ازدواج است. بنابراین ما باید چیزی برای نگاه به جلو به در که گام او گفت:” در آن زمان اشاره کرد که رندولف هنوز هم در مدرسه. “او هنوز کارورزی و برخی از زمان برای قرار دادن به آن و از آن طول می کشد مقدار زیادی از کار را برای او انجام دهید که طول می کشد مقدار زیادی از انرژی و تمرکز. من نمی توانم تصور کنید که داشتن به برنامه ریزی برای عروسی و ما هنوز هم نمی خواهید یک نامزدی طولانی. بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که زمان عاقلانه آن همه حق است.”

آندروود نشان داد در کتاب خاطرات خود ، اولین بارکه او و راندولف به طور خلاصه تقسیم یک بار قبل از اینکه در سال 2019.

“من فکر کردم آن مهم است برای به اشتراک گذاشتن و نور است که شما می دانید همه چیز واقعی” Underwood به ما گفت در مورد نوشتن در مورد فروپاشی است. “ما دایره نقض شد, در مورد, اطلاعات, گرفتن که ما نمی دانیم که چگونه آن را و چگونه از آن عمومی شد. اما من فکر می کنم که در خود [شد] یک نبرد در روابط ما. … و من فکر کردم آن مهم است برای به اشتراک گذاشتن فقط به این دلیل آن را نشان می دهد که ما در حال ما هنوز هم واقعی مردم با احساسات واقعی در این رابطه و ما در حال تلاش برای کشف کردن چه چیزی برای انجام با هر کس دیگری به نوعی در همیشه در کسب و کار ما.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de