بیانسه, Kim Kardashian, اوباما و تقاضا بیشتر عدالت برای جورج فلوید

مشهور شده اند با استفاده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای افزایش آگاهی و تقاضا عدالت پس از مرگ جورج فلوید.

46 سال از درگذشت در مینیاپولیس در مارس 25 افسر پلیس درک چوین زانو در گردن او برای هشت دقیقه و 46 ثانیه است. چوین, 44, حرکت نمی کند و حتی به عنوان فلوید بارها و بارها تشکر زد و گفت: “لطفا به زانو در گردن من من نمی توانم نفس بکشم.”

تماشاگران اسیر حادثه در فیلم و خواست چوین و افسران همکار Thomas K. لین Tou Thao و J. Alexander Kueng به “اجازه دهید او را نفس بکشم.” پس از فلوید رفت و خاموش و متوقف در حال حرکت بر روی زمین تماشاگران بارها و بارها خواسته پلیس برای بررسی پالس با یک تعجب “آیا آنها f–پادشاه کشتن او؟” دیگر محلی اشاره کرد که فلوید بود که گرفته شده به زندان به اتهام تلاش برای استفاده از یک تقلبی $20 bill در دلی بود “نه مقاومت در برابر دستگیری و یا هیچ چیز نیست.”

مینیاپولیس اداره پلیس اخراج چوین که سفید است و سه نفر دیگر بازداشت افسران در 26 ماه مه به عنوان FBI شروع یک حقوق مدنی بررسی است. سه روز بعد چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

مقدماتی نتایج کالبد شکافی داشت که فلوید “بود شرایط بهداشتی اساسی” و به نظر نمی رسد به اند و از اختناق و یا خفگی اما خانواده اش خواسته است مستقل ،

“ما انتظار یک قتل درجه اول شارژ [برای چوین]. ما می خواهیم یک قتل درجه اول مسئول است. و ما می خواهیم برای دیدن دیگر افسران بازداشت” کارولینای شمالی بومی خانواده گفت: در بیانیه ای به نیویورک تایمز از طریق حقوق مدنی وکیل بن Crump در مارس 29. “درد است که جامعه احساس می کند بیش از این قتل و آنچه در آن منعکس کننده در مورد درمان مردم سیاه در امریکا خام و ریختن بر روی خیابان ها در سراسر امریکا است.”

پایین حرکت کنید #JusticeForGeorgeFloyd احترامات که مشهور از جمله Beyoncé, Kim Kardashian, باراک اوباما و ریحانا در رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de