بروکس Laich صحبت دوستیابی در رسانه های اجتماعی قبل از سن جولین هاف تقسیم

به نظر آمدن. بروکس Laich باز مورد, مدرن, آشنایی شیوه های درست دو روز قبل از اعلام تقسیم خود از جولین هاف.

در یک قسمت از “چگونه مردان فکر می کنم با Brooks Laich & Gavin DeGraw” پادکست 36 سال NHL آلوم باز کردن در مورد افکار خود را در ارسال “تشنگی دام” به رسانه های اجتماعی. “من فقط خواسته دوستان من در مورد این قبل از ما شروع به نشان دادن” Laich توضیح داده شده در جمعه, مارس 27. “او گفت که او با استفاده از این اصطلاح در سال 2014. من هیچ ایده ها چگونه من از دست رفته این قایق است.”

پس از به دست آوردن “دانش های اخیر” در مفهوم Laich معتقد است که تشنگی تله “در زندگی واقعی نیست.” او در نظر گرفته و آنها را به “وانمود کن عکس که شما فقط مصاحبه کردن طعمه برای دو کلیک بر روی مشخصات خود را.”

Brooks Laich Talked Dating Social Media Age Before Julianne Hough Split
بروکس Laich و جولین هاف. استوارت کوک/انواع/شاتر

کانادا بومی در ادامه به بحث در مورد رسانه های اجتماعی تمرین و توضیح داد که چگونه او در نظر دارد به استفاده از خود را در پلت فرم های دیجیتال. “من خیلی در رسانه های اجتماعی بازی و فقط قصد بر آن است. من با استفاده از پلت فرم من را امتحان کنید و اضافه کردن ارزش. که چرا من این کار را نشان می دهد. همین دلیل است که من استفاده از پلت فرم و سپس به من نشان می دهد چیزهایی که من دوست دارم” او توضیح داد. “اما من هرگز تا به حال رسانه های اجتماعی تا زمانی که من در یک رابطه است. من هرگز در زندگی من ایفا کرده است که یک نوع بازی با رسانه های اجتماعی است.”

او افزود: “من همیشه به تعامل با مردم و ببینید که چگونه من می توانم اضافه کردن ارزش به زندگی خود و توجه به علل خوب و موسسات خیریه و همه چیز”

Laich و رقص با ستاره ها آلوم, 31, اعلام کرد خود را تقسیم بر چهار شنبه, آوریل 29 پس از نزدیک به سه سال از ازدواج. “ما با عشق و با دقت گرفته شده در این زمان ما نیاز به ورود در تصمیم گیری ما برای جدا کردن” آنها گفت: در یک بیانیه مشترک به مردم است. “ما سهم فراوانی از عشق و احترام به یک دیگر و ادامه خواهد داد به سرب با قلب ما از آن محل. ما با مهربانی درخواست خود را شفقت و احترام به حریم خصوصی ما در حال حرکت رو به جلو است.”

مدت کوتاهی قبل از فروپاشی تایید شد, Us Weekly منحصرا نشان داد که جفت جدا شد “به خوبی انجام نمی شود” در ازدواج خود را. آنها نیز شده بود quarantining در جداگانه متحده در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ما همچنین شکست این خبر که هاف و Laich وارد شده بود یک پچ خشن در آغاز سال است. در ماه مارس این ورزشکار بازنشسته و سابق america’s Got Talent قاضی بودند “کار را از طریق هر گونه مسائل آنها قبلا رو” خودی مشترک با ما.

هاف و Laich بحباله نکاح در اوردن, در سال 2017. هر چند آنها هرگز به حال بچه های سابق جفت در نظر گرفته شده هرگز به تصور و پس از او مسدود تخم مرغ خود را احتمالا تحت لقاح مصنوعی.

“ما در واقع هرگز از تلاش برای باردار شدن,” او توضیح داد که در سلامت زنان ژوئن 2020 پوشش داستان. “این بیشتر از یک اقدام احتیاطی: اجازه دهید ما به علت سعی و کوشش برای آینده توسط انجماد تخم مرغ است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de