بلغارستان به لغو ممنوعیت سفر در استرالیا محکوم به قتل

فایل عکس: استرالیا Palfreeman پیاده به دادگاه قبل از شروع جلسه از درخواست تجدید نظر خود را در مورد دادگاه تجدید نظر در صوفیه

صوفیه (ایسنا) – بلغارستان حرکت خواهد کرد به بالابر ممنوع است که مانع از یک مرد استرالیایی به اتهام قتل در سال 2009 منتشر شد و در آزادی مشروط از خروج از کشور در وزارت کشور گفت: در روز جمعه.

این تصمیم پس از بلغارستان بالاترین دادگاه تجدید نظر را رد کرد و درخواست توسط رئیس سابق دادستان به بررسی آزادی مشروط اعطا شده به سوار کار ماهر Palfreeman در ماه سپتامبر.

Palfreeman آزادی مشروط خشم ناسیونالیست سیاستمداران که باید تقبیح آزادی از زندان در حالی که دولت تصمیم به نگه داشتن او را در یک مرکز بازداشت و پس از آزادی و جلوگیری از او را از خروج از کشور تیره و تار روابط با استرالیا.

Palfreeman خدمت 11 سال از 20 سال حبس برای قتل و اقدام به قتل در سال 2007 سلاح سرد از دو بلغارها یکی از آنها فوت کرد, در طول یک خیابان غوغا در صوفیه قبل از اعطای آزادی مشروط با دادگاه پنل.

او خدمت در ارتش بریتانیا در زمان جرم و گفته او عمل کرده در دفاع از خود و در تلاش بود برای محافظت از اقلیت روما در حال حمله دو بلغارها.

پس از آزاد شدن Palfreeman منتقل شد به یک بازداشتگاه برای خارجی ها اقامت غیر قانونی در کشور است. در ماه اکتبر دولت منتشر شد او را از این مرکز پس از بی سابقه تماس برای انجام این کار از بالا, دادگاه, اما گفت که او نمی تواند کشور را ترک کنند با توجه به ممنوعیت.

“وزیر کشور دستور داده است تا به سر از اداره مهاجرت برای شروع هماهنگی روش برای بلند کردن اجسام از سفر بان کی مون در Palfreeman,” وزارت, سخنگوی گفت.

او کاهش یافته است بگوییم چه زمانی این روش ممکن است.

روز جمعه 33 ساله Palfreeman گفت: در Facebook پست که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است مجاز به کشور را ترک کنند.

“لطفا باور نکنید, اخبار نادرست من نشده اند مجاز به خروج از کشور تصمیم به اجازه نمی دهد من به سفر است نه بر اساس قانون بلکه از این تصمیم دولت,” او نوشت.

(گزارش شده توسط فرشته Krasimirov و Tsvetelia Tsolova; ویرایش توسط آلیسون ویلیامز)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de