شما می توانید قرارداد coronavirus از یک سطح یا شی ؟

پس از coronavirus همه گیر آغاز شد, ترس از ابتلا به این ویروس از سطوح و اشیاء دارای سوخت یک خط تیره دیوانه برای دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و کوره در رفته شستشو از اقلام روزمره مانند مواد غذایی و بایگانی اطلاعات ظروف.

مانند ویروس خود دانش ما از چگونگی COVID-19 گسترش است که هنوز هم جدید است. در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید سطوح آلوده نیست راه اصلی این ویروس منتقل می شود آژانس ندارد سطوح حکومت را به عنوان یک حالت ممکن است عفونت است. اما مواد ضد عفونی کننده از آن دسته مواد غذایی ممکن است بهترین راه برای محافظت از خودتان را از ویروس.

“اگر شما می خواهید یک راه قابل اعتماد برای خودتان جلوگیری از گرفتن coronavirus نگرانی کمتر در مورد سطوح شما را لمس و نگرانی بیشتر در مورد چگونه اغلب شما دستهای خود را می گوید:” دکتر دارا کاس, یک, یاهو, اخبار پزشکی کمک کننده و استادیار طب اورژانس در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا. “شستن دست های خود را حتی اگر شما را لمس آلوده سطح است بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus. واقعا که ساده است. و این چیزی است که ما شده ایم گفت: در تمام طول.

“من فکر می کنم شما انجام آنچه شما احساس می کنید راحت ترین با” کاس می افزاید: از مواد ضد عفونی کننده سطوح. “این است که واقعا بعید است که شما در حال رفتن به کروناویروس از یک سطح در پست الکترونیکی و یا خود را بسته و یا مواد غذایی خود را. اما واقعا وجود دارد هیچ آسیبی در پاک کردن همه چیز را.”

سردرگمی بیش از چگونه این ویروس منتقل شده بود پرسیده هفته گذشته هنگامی که CDC ویرایش “چگونه COVID-19 گسترش” صفحه خود را COVID-19 سایت به ذکر است سطوح آلوده و اشیاء تحت یک عنوان جدید با عنوان “virus می تواند به راحتی گسترش راه های دیگر.” پس از برخی از سازمان های خبری حاکی از آن است که ویرایش نشان میدهد که این سازمان تا به حال خود را کاهش داد هشدار در علاوه بر سطوح CDC ویرایش این صفحه را دوباره و با صدور بیانیه ای در وب سایت خود را در مارس 22.

“این تغییر در نظر گرفته شده برای آن را آسان تر به عنوان خوانده شده, و نه یک نتیجه از هر گونه علم جدید. پس از گزارش های رسانه ها به نظر می رسد که پیشنهاد تغییر در CDC از نظر توانايی انتقال آن مشخص شد که این تغییرات بودند و گیج کننده است. ما باید یک بار دیگر ویرایش این صفحه به ارائه وضوح” CDC گفت.

این ویروس از طریق قطرات تنفسی است که تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده عطسه و یا سرفه و یا در حالی که صحبت کردن. یکی می تواند تبدیل به آلوده از طریق تماس نزدیک اگر این قطرات زمین در بینی و یا چشم و یا با استنشاق آنها به همین دلیل است که اقدامات مانند پوشیدن یک ماسک و نگه داشتن 6 پا و دور از دیگران شده اند توصیه می شود.

در تئوری این امکان وجود دارد که این قطرات همچنین می تواند گسترش ویروس اگر آنها به زمین در یک سطح و یک فرد لمس است که سطح قبل از دست زدن به صورت خود را. اما به عنوان CDC روشن در مارس 22, بیانیه این است که حالت اولیه از عفونت است.

“اصلی ترین و مهم ترین حالت انتقال COVID-19 است که از طریق تماس نزدیک از فردی به فرد” CDC گفت. “بر اساس داده ها از مطالعات آزمایشگاهی در COVID-19 و آنچه ما می دانیم در مورد مشابه بیماری های تنفسی ممکن است که یک فرد می تواند COVID-19 با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا احتمالا چشمان خود را, اما این است که تصور می شود راه اصلی این ویروس گسترش می یابد.”

یک تمیز کننده كشتن شهر نیویورک مترو, قطار, مه 4. (استفانی کیت/گتی ایماژ)

اغلب ذکر شده مطالعه از جدید مجله پزشکی انگلستان دریافتند که این ویروس می تواند زنده ماندن روی مقوا تا 24 ساعت و در فلزی و پلاستیکی برای دو تا سه روز و با تشخیص میزان ویروس را کاهش تصاعدی در طول زمان است. هنوز هم یکی از دانشمندان درگیر در این مطالعه با سی ان ان گفت که او نمی زحمت پاک کردن سطوح مانند مواد غذایی و یا بایگانی اطلاعات و به جای اولویت شستن دست های خود را پس از دست زدن به چنین موارد.

سازمان غذا و دارو نیز توصیه آمریکایی ها که کمی وجود دارد به ترس از مواد غذایی خود را.

“ما می خواهیم برای اطمینان بخشیدن به مصرف کنندگان که در حال حاضر هیچ شواهد از انسان و یا حیوانات و یا مواد غذایی بسته بندی مواد غذایی که در ارتباط با انتقال از کروناویروس که باعث COVID-19,” FDA می گوید. “این خاص coronavirus باعث بیماری تنفسی و گسترش است از فردی به فرد بر خلاف مواد غذایی منتقله از راه دستگاه گوارش یا دستگاه گوارش ویروس ها مانند نورو ویروس و هپاتیت A است که اغلب مردم بیمار از طریق مواد غذایی آلوده.”

اما به عنوان CDC همچنین اشاره می کند ما هنوز در حال یادگیری در مورد چگونه این ویروس گسترش می یابد و شدت بیماری آن را باعث می شود.

“اگر ما به مردم بگویید که این خطر وجود ندارد در اینجا بدون این نکته که “اما آن می تواند به ما یک مشکل در رفتن به عقب” کاس می گوید در حال تحول COVID-19 ارشاد. “مردم بسیار ناراحت هستند که ما در اشتباه هستید. ما در ابتدا گفت: “ما واقعا مطمئن نیستید اگر شما باید پوشیدن ماسک’ و پس از آن ما شروع به می گویند ” این احتمالا ایده خوبی است و در حال حاضر ما در حال گفت, ‘ماسک پوشیدن اساسا باید الزامی است.'”

“سردرگمی است درخواست از مردم برای مطلق” کاس توضیح می دهد. “مردم در حال تلاش برای دریافت تضمین می کند. ما لازم نیست که بسیاری از تضمین حق در حال حاضر. آن را هنوز هم بسیار جدید ویروس. ما هنوز تا بدانند چه خبر است. ما هنوز در تلاش برای درک که در آن خطرات هستند و که در آن آنها نیست.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب’ ارائه رهایی از مستند تنهایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de