احتیاط در چین از اتحادیه اروپا, غرب ‘نرم underbelly’

1 / 4

چین بعید است به مشکل توسط اتحادیه اروپا ولرم موضع در هنگ کنگ

چین بعید است به مشکل توسط اتحادیه اروپا ولرم موضع در هنگ کنگ (AFP Photo/تیری CHARLIER)

اتحادیه اروپا با احتیاط پاسخ به چین را سرکوب در هنگ کنگ روز جمعه را نمی خواهد بسیار مشکل پکن و بروکسل تأکید’ معضل در هنگام برخورد با به طور فزاینده ای با اعتماد به نفس قدرت های بزرگ است.

پس از یک کنفرانس ویدئویی با 27 وزرای خارجه, اتحادیه اروپا, سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell ابراز “نگرانی شدید” اما او می تواند تهدید هیچ تحریم و گفت: برنامه ریزی برای اتحادیه اروپا-چین اجلاس ادامه خواهد داد.

در واقع Borrell گفت: تنها یکی از کشورهای اروپایی حتی مطرح احتمالا تحریم ها — یک منبع دیپلماتیک به خبرگزاری فرانسه گفت این بود که سوئد — و او گفت: سرمایه گذاری اروپا در چین در سوال نیست.

او هشدار می دهند که امنیت قانون است که چین قصد دارد برای تحمیل در هنگ کنگ است که در خط با پکن به تعهدات بین المللی و این که “ما باید برای بالا بردن این موضوع در ادامه گفت و گو با چین است.”

اما نظر او را به خود جلب کرد داغدار پاسخ از حداقل یک مقام ارشد ایالات متحده که همراه با آن انگلیسی زبان متحدان گرفته شده بسیار سخت تر از خط چینی جاه طلبی.

“رسمی اروپا طول می کشد یک گام به دور از غرب — و به سمت پول ایم” ریچارد Grenell خروجی سفیر ایالات متحده به آلمان و سرپرست و مدیر اطلاعات ملی.

برخی از تحلیلگران اروپایی توافق پکن را پر خواهد ماند و بدون موج.

“چین خواهد شد خوش آمدید به این دلیل آن را می بیند اتحادیه اروپا به عنوان غرب را نرم و کوچک است. این انتظار واکنش ضعیف گفت:” آنتوان Bondaz, از, فرانسوی, اتاق فکر بنیاد تحقیقات استراتژیک.

برای Bondaz پکن می داند Borrell خواهد در تلاش برای پیدا کردن اتفاق در میان تمام 27 پایتخت برای هر چیزی قوی تر از بیان ناراحتی است که چین نه احترام به آن در سال 1994 هنگ کنگ تصاحب قرارداد.

اما او هشدار می دهد آن است که ساده و بی تکلف به فکر می کنم چین ارائه خواهد شد هر گونه امتیازی در ازای اروپا به دنبال راه های دیگر در هنگ کنگ استقلال.

اروپا علاقه او معتقد است در تضمین این که چین زندگی می کند تا به تعهدات خود و هشدار می دهد که در دیپلماسی اروپا باید “کاملا صریح و روشن” در آنچه در آن می گوید و یا دیدن چین لول خوردن کردن قلاب.

اتحادیه اروپا در بیانیه راننده سرشونو تکون دادن در این مسیر: “روابط اتحادیه اروپا با چین بر اساس احترام متقابل و اعتماد است. این تصمیم بیشتر به سوال خواستار چین را به رعایت تعهدات بین المللی.”

اما از آن کاهش یافت و به مراتب کمتر از تهاجمی زبان بیرون آمدن از واشنگتن که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی به روز خود را با عصبانیت تویت کردن یک کلمه پیام: “چین!”

– ‘سیستمیک رقیب’ –

محتاط بیانیه اتحادیه اروپا پس از ایالات متحده, بریتانیا, کانادا و استرالیا صادر شده استرن انتقاد از برنامه ریزی شده در قانون که مجازات تجزیه طلبی و براندازی قدرت دولتی در هنگ کنگ است.

چینی سازمان های امنیتی نیز اجازه داده می شود به کار آشکارا در هنگ کنگ است که مستقل از قلمرو خود را تحت قانون اساسی در چین تحت شرایط آن تحویل از بریتانیا در سال 1997.

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab گفت بریتانیا را بهبود حقوق ملی بریتانیا (خارج از کشور) دارندگان گذرنامه — یک وضعیت ارائه شده به بسیاری از هنگ کنگ از ساکنان — اگر چین پیش می رود.

و ایالات متحده لغو وضعیت خاص اعطا در هنگ کنگ خود را تحت قوانین دیپلماتیک هموار راه را برای این سرزمین به محروم از معاملات اقتصادی و امتیازات.

این است که اتحادیه اروپا در راه است. رئیس جمهور چین شی جینپینگ است که با توجه به دیدار با اتحادیه اروپا 27 رهبران در لایپزیگ در ماه سپتامبر. Borrell گفت: جدول زمانی از این نشست در عین حال ممکن است به علت تغییر coronavirus بیماری همه گیر.

استیون Blockmans از مرکز مطالعات اروپایی در بروکسل اتاق فکر گفت: اتحادیه اروپا سیاست عدم قطعیت نشان دهنده دیرتر از تحقق است که یک بار آرزو اقتصادی شریک است در حال توسعه را به یک رقیب استراتژیک.

“برای چند سال گذشته اتحادیه اروپا خود را تقویت روابط تجاری با چین” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

“این تنها در سال 2019 پس از موج از تصاحب استراتژیک از شرکت های اروپایی با شرکت های دولتی است که اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده است که چین … همچنین اقتصادی رقیب و سیستمیک رقیب” او گفت:.

“هنوز اتحادیه اروپا نمی خواهید برای قرار دادن در یک موقعیت که در آن آن را به انتخاب بین آمریکا و چین است. آن است که به سادگی بیش از حد پرهزینه برای اروپا به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن را در د-زن و شوهر از چین است.”

Coronavirus بحران که از چین به اروپا و انجام آسیب خیلی بیشتر وجود دارد تاکید کرد این تقسیم شاید حتی بیشتر از آن برای بروکسل از نگرانی بیش از هنگ کنگ ،

اما قصد دارد به منظور کاهش در اروپا اعتماد به تامین کنندگان آسیایی برای پزشکی دنده و دارو نه مقدار به نوع استراتژی تهاجمی است که برخی در واشنگتن در حال هل دادن به شکستن از چین است.

“با توجه به این جاذبه زمینه که در آن اتحادیه اروپا نیاز به کار کسی نمی تواند به سادگی مقایسه سرعت و نیروی آن اظهارات و اقدامات با واحد کشورهایی مانند آمریکا و استرالیا و کانادا گفت:” Blockmans.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de