لیسانس ملت داستان عشق. Colton آندروود و Cassie رندولف نداشته سنتی عاشقانه — و یا حتی کارشناسی سنتی جدول زمانی. اما از لحظه ای که آنها را ملاقات کرد در این فصل 23 لیسانس برتر به جفت متصل شدند.

اگر چه خود را روی صفحه سفر نبود یکی از آسان (حصار پرش!), آنها شروع یک رابطه واقعی پس از دوربین متوقف شده است.

“این بود که بسیاری از تغییرات برای اطمینان حاصل کنید چرا که ما از این ساده تر و عادی تر زندگی می کند و پس از آن همه ناگهان ما فیلم نشان می دهد و سپس شما در حال پرتاب به دیوانگی که در آن هر کس بسیار hyperaware از همه چیز می رود که در زندگی خود و رابطه خود را” سخنرانی آسیب شناس گفت: ما هفته به طور انحصاری در اکتبر 2019. “این یک کمی از یک مبارزه در ابتدا من فکر می کنم مانند تنظیم به همه چیز. اما من احساس می کنم در حال حاضر ما به نوعی عادت به آن و یاد گرفتم همه چیز به تعادل مقدار زیادی بیشتر است.”

این بازیکن سابق NFL همچنین اشاره کرد که نشان می دهد در واقع کمک به آنها را رشد رابطه خود را.

“من فکر می کنم شما در یادگیری برای برقراری ارتباط بیش از حد” او توضیح داد. “فقط با این که آیا آن را شایعات یا کسی که بینی یک چیز خاص و یا افرادی که به خواندن زبان بدن خود را, شما می دانید. شما فقط یاد بگیرند که چگونه به برقراری ارتباط با یکدیگر و شما در همان صفحه و با همه چیز در رفتن. … هیچ کس تا کنون می تواند شما آماده برای آنچه زندگی است مانند پس از آن. مانند شما می توانید مردم شما بگویم همه چیز شما می خواهید مانند ” آه صبر کنید برای این کار صبر کنید برای این کار است.’ اما تا زمانی که شما در آن شما واقعا نمی توانید کامل و بزرگی از آن است.”

Colton بعد نشان داد که در حالی که او یک نتیجه بزرگ او احساس کمی “سوخته” توسط نشان می دهد’ تولید کنندگان.

“آنها همیشه خواسته به رتبه دختران است. و خیلی زود در, هانا [گادوین] بود وجود دارد. و او را در سمت چپ از یک تاریخ” گفت: در مرداد ماه سال 2019. “من مرتب از یاد به یاد داشته باشید احساس کمی سوخته زمانی که آنها آن است. گفتم پس اجازه بدهید من این را دریافت مستقیم. هانا شماره 1 در لیست من در حال حاضر و او را به تاریخ این هفته؟'”

او پس از آن تصمیم به تغییر چیز است: “از آنجا بیرون, گفتم, همه حق است, اگر شما در حال رفتن به انجام این کار به بالا من دختران من واقعا می خواهم به شما بگویم که من دختران بالا هستند چرا که من نمی خواهم شما خراب با آنها است.’ بنابراین در یک راه عجیب و غریب من در تلاش برای دفاع از خودم و دفاع از دختران با راستگو بودن به آنها را که من بالا بود.”

اما در ماه مه سال 2020 این جفت ارز را اعلام کرد که آنها تا به حال تقسیم است.

حرکت را از طریق گالری زیر به صورت کامل جدول زمانی از Colton و Cassie در ارتباط است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de