بیماری همه گیر کوروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش روابط با کسانی که بیش ویروس

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. عکس: AFP

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد او در برش روابط با سازمان بهداشت جهانی بیش از دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان اروپا تسریع در طول مسیر برای بازگشایی پس از ماه از فلج مستندات تهمت حرکت است به احتمال زیاد به جرقه ترس به ویژه در دیگر نقاط جهان که در آن شیوع هنوز برای رسیدن به اوج آن است.

روسیه ثبت یک رکورد تعداد مرگ و میر در روز جمعه و چندین کشور آمریکای لاتین هستند فرح دشوار است برای هفته پیش رو به خصوص برزیل که در آن تلفات افزایش یافت.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق کمک های مالی به کسانی که آن را متهم به انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محدود کردن اولیه گسترش این رمان coronavirus و بودن بیش از حد ملایم با چین که در آن شیوع جهانی در سال گذشته آغاز شد.

روز جمعه او ساخته شده است که تصمیم گیری دائمی — وخیم یکی برای سازمان ملل متحد, سازمان امور مالی به عنوان ایالات متحده است که تا کنون بزرگترین نویسندگان با توجه به داشتن 400 میلیون دلار در سال گذشته است.

“از آنجا که آنها شکست خورده اند به درخواست و به شدت نیاز به اصلاحات ما خواهد بود امروز فسخ رابطه ما با سازمان بهداشت جهانی” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

خواه رهبر گفت ایالات متحده می خواهد هدایت منابع مالی که قبلا اختصاص داده شده به این که “دیگر در سراسر جهان و مستحق فوری جهانی بهداشت عمومی نیاز دارد.”

“جهان نیاز به پاسخ از چین در ویروس. ما باید شفافیت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

پکن با عصبانیت رد ما اتهامات که آن را با بازی کردن این تهدید زمانی که ویروس پدید آمده در شهر ووهان و اصرار آن در آینده بوده.

تا کنون همه گیر ادعا کرده بیش از 362,000 زندگی و چکش اقتصاد جهانی است.

جمعیت در حال یادگیری برای تنظیم به زندگی با دراز مدت خطر عفونت به این ویروس همچنان خود را در ماه مارس در سراسر جهان — با بیش از 5.8 میلیون نفر-و یک واکسن همچنان دشوار است.

رکورد جدید مرگ و میر در روسیه

روسیه گزارش یک رکورد افزایش 232 coronavirus مرگ و میر در جمعه فقط چهار روز قبل از سرمایه مسکو است که با توجه به سهولت آن مستند.

با 387,623 موارد آن در حال حاضر سومین شماره از عفونت در جهان پس از ایالات متحده و برزیل است.

مسکو مستند است به کاسته از دوشنبه با برخی مواد غیر غذایی خرده فروشی مغازه ها برای بازگشایی و, هوای آزاد, ورزش مجاز است.

‘تاریک و بی معنی’

مسکو را نتیجه پیروی از رهبری از بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی شهرستانها که به آرامی در حال ظهور از سخت stay-at-home سفارشات به عنوان تابستان فصل تعطیلات نزدیک.

گردشگری وابسته به یونان گفت: آن را بازگشایی دو فرودگاه اصلی برای ورود از 29 کشور از 15 ژوئن. با این حال سخت-آمار کشورهایی مانند فرانسه و اسپانیا و انگلیس و ایتالیا — نمی شد در این فهرست است.

در اتریش, هتل ها اجازه داده شد به بازگشایی برای گردشگران در روز جمعه تحت دستورالعمل های خاص از جمله واجب پوشیدن ماسک در زمینه های کلیدی.

“این البته خیلی بیشتر تلاش کن. اما مهم ترین چیز این است که مهمانان بازگشت” گیلبرت Kratschmann مدیر بازاریابی در Das Triest بوتیک هتل در وین به خبرگزاری فرانسه گفت.

در ایتالیا, گوندولا سازان در ونیز به دنبال به جلو به تاریخ 3 ژوئن زمانی که گردشگران را مجاز به بازگشت البته با اجباری ماسک صورت.

“ونیز بدون گوندولا تاریک است و بی معنی گفت:” روبرتو دی رسی یکی از معدود باقی مانده های سنتی نجاران که ساخت بلند سیاه و سفید قایق.

ترکیه بیش از حد منتقل پیش رو با کاهش محدودیت به مساجد باز برای اولین بار در ماه, رسم و صدها نفر از نمازگزاران در ماسک محافظ به جرم نماز در استانبول.

در ایالات متحده, در بیرون ناهار خوری از سر گرفته شد روز شنبه در پایتخت ایالات متحده در واشنگتن-با مناسب اجتماعی فاصله.

و نیویورک هنگامی که کانون ما شیوع است “در مسیر” به آغاز بازگشایی هفته ژوئن 8, دولت, فرماندار اندرو کومو گفت.

دنیای ورزشی نیز در تلاش است تا به پشت بر روی توپ.

انگلستان FA Cup final تنظیم شده است را در اوت 1, فوتبال, مقامات اعلام کرد جمعه و رقابت در اسپانیا لالیگا خواهد شد در ژوئن 11.

‘همه چیز تغییر کرده است’

در حالی که اروپا بازگشایی این ضرورت مقابله با این بیماری در نقاط دیگر جهان شد و تاکید توسط بالونی مرگ عوارض در آمریکای جنوبی-از همه نگران کننده در برزیل که در آن بیش از 26,000 فوت کرده اند.

شیلی دیگر ارسال رکورد تعداد مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته. به طور کلی مجموع نزدیک به 1000. بیش از 80 درصد از این کشور را مورد شناخته شده هستند در پایتخت, Santiago.

ایران در عین حال اعلام کرد که بالاترین تعداد coronavirus عفونت در نزدیک به دو ماه.

اقتصادی قتل عام نیز ادامه دارد با اقتصاد هند در حال رشد در آن کمترین سرعت در دو دهه گذشته در سه ماهه اول و کانادا و برزیل نیز گفت: تولید ناخالص داخلی خود را چهره منقبض شده بود.

کانادا تمدید ممنوعیت آن در کشتی کروز سفر در آبهای سرزمینی خود را از طریق پایان ماه اکتبر — یک ضربه برای شرکت های ارائه پاییز, شاخ و برگ مشاهده سفرهای که شامل کانادا متوقف می شود.

و تلفات در کارگران در سراسر جهان شد و نشان داده شده توسط این اخبار است که با ماشین های غول پیکر رنو قصد دارد برای کاهش 15,000 شغل به عنوان بخشی از دو میلیارد یورو ($2.2 میلیارد دلار) هزینه برش درایو.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de