هواپیماهای بدون سرنشین فعالیت بیش از Meghan Markle, شاهزاده هری لا عمارت احتمال توقف


شاهزاده هری و Meghan Markle مستقر در لس آنجلس پس از کناره گیری از خانواده سلطنتی نقش در ماه مارس است.

زن و شوهر نقل مکان به ایالات متحده به عنوان بخشی از برنامه های خود را برای شروع یک مطلب مستقل پس از فراق راه از خانواده سلطنتی بریتانیا.

در اوایل این هفته گزارش شد که مگان و هری در حال ترس برای ایمنی خود را لا پس از هواپیماهای بدون سرنشین شد پرواز خود را بیش از عمارت به ضربه محکم و ناگهانی تصاویر از خانواده سلطنتی و شیوه زندگی خود را.

به نقل از ناشناس خودی دیلی استار گزارش داد که آن را مانند نگاه کنید همه چیز بهتر خواهد شد برای این جفت ارز است.

خودی گفت که اگر چه تصاویر سلطنتی زن و شوهر و فرزندان خود را گرفته و به طور غیر قانونی از هوا غیر ممکن است برای فروش در ایالات متحده و انگلستان افرادی که دسترسی به هواپیماهای بدون سرنشین هنوز هم علاقه مند به دانستن چه زن و شوهر است تا به.

صحبت کردن به The Daily Beast یک خلبان هواپیماهای بدون سرنشین گفت: “”من فکر می کنم آن را در مورد دیدن آنچه که آنها انجام می دهند. دیدن اگر آنها در, به عنوان مثال.”

او در ادامه گفت: “من ماند به دور از انجام مگان و هری ، یک دلیل این است که آنها را در حال تغییر قانون دیگری است که آن را فقط یک راه عالی برای به دست آوردن یک تصویر از یک فرد به این دلیل که زاویه دوربین در هواپیماهای بدون سرنشین تمایل به بسیار گسترده است و شما فقط ببینید بالای سر خود را. و حتی اگر من یک تصویر که آن را خریداری کنید؟”

با توجه به رسانه های محلی آمریکا فعالیت است به احتمال زیاد در آینده ادامه خواهد داد بیش از حد چرا که به دلیل کیفیت بالا دستگاه را می توان برای کمتر از $1000.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net