سرمقاله: جلوگیری از تمرکز بر غارت در مینیاپولیس. بود خشم که پلیس به خاطر کشتن مردان سیاه

معترضان در نزدیکی سوزش رستوران و فست فود در مینیاپولیس اوایل جمعه. (آسوشیتد پرس)

وجود خشم در خیابان در مینیاپولیس. و لس آنجلس. و کلمب و فینیکس و دنور. آن است که سزاوار خشم تغذیه از مرگ جورج فلوید دیگری غیر مسلح سیاه کشته شد که پلیس او را دستگیر کردند.

یکی دیگر از. که کلمه کلیدی.

این استدلال است که البته به کشف آنچه رفت را اشتباه دوشنبه در که مینیاپولیس خیابان. چرا افسران پلیس مسئول این استفاده غیر ضروری از زور هنوز مدالها با توجه به سابقه قبلی شکایت ؟ چرا آن را تا مدت طولانی برای مقامات به دستگیری افسر فیلم برداری سنجاق فلوید به زمین با زانو بر گردن ؟ چه می مینیاپولیس — یا لس آنجلس یا فرگوسن یا شهر نیویورک — آیا برای بهبود روابط بین پلیس و جوامع آنها خدمت می کنند ؟ نشانه تا این کمیسیون را در کارشناسان برگزاری برخی از جلسات مردم اجازه دریچه به صورت کمی و سپس توسط golly ما باید تغییر کند.

که دروغ ما خودمان با افسرده نظم. این راه حل ما را trotting به از شکست به آدرس واقعی خطوط گسل در اینجا. پلیس در حال حاضر اغلب انجام بدن دوربین های تحت ضمنی و تعصب آموزش و آغوش جامعه محور استراتژی با هدف پل زدن شکاف. ما نگه داشتن به دنبال تکنولوژی یا آموزش است که می تواند خریداری و اجرا شده برای پایان دادن به خشونت پلیس و شده اند وجود دارد برخی از پیشرفت های به خصوص در شهرستانها که در آن ادارات پلیس را محدود به استفاده از زور در ساخت بازداشت. اما پیشرفت است نه پیروزی.

و این است که یک تکنولوژی مشکل و یا چیزی است که می تواند به پایان رسید با برخی از سیاست سرهم بند. این یک تابع از ساختاری عمیق نژادپرستی است که ما به عنوان یک ملت به اثبات رسانده اند ناتوان از exorcising.

لس آنجلس سوخته در سال 1965 هنگامی که یک سفید California Highway Patrol افسر کشیده بیش از یک سیاه رانندگان شروع آبشار از وقایع است که به سرعت منتشر شد جامعه مقید کردن خشم و سرخوردگی بیش از پلیس انجام شده است. دیترویت سوخته در سال 1967 پس از حمله پلیس پس از ساعت نوار پر شده با آمریکایی های آفریقایی تبار مشابه نقض یک سد برگزاری سال از خشم بیش از خشونت پلیس علیه سیاه و سفید محله. Newark, N. J., سوخته که در آن سال بیش از حد یک, دستگیری و ضرب و شتم یک مرد سیاه پوست آزاد سال از جامعه نا امیدی. این تحولات منعکس سال افزایش خشم در محله بیش از شرایط وجود خود و افراط از ادارات پلیس که به عنوان شعار می گوید وجود دارد برای محافظت و خدمت. پس از آن در سال 1991 پلیس ضرب و شتم رادنی کینگ همه اثبات لس آنجلس مورد نیاز است که تاریخ خود را تکرار می کند.

و بدون خشونت را توجیه نمی کند این rampages که فوران در مینیاپولیس. اما به عنوان کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور با اشاره به بیش از نیم قرن پیش “یک شورش است که زبان از بی سابقه.” به تمرکز بر تخريب و غارت نتواند نقطه. شد آن را برای کشتن فلوید و تاریخچه پلیس, رفتار وجود دارد که هیچ تظاهرات.

به گفته یکی از تحلیل غیر مسلح سیاه آمریکایی امروز پنج بار بیشتر احتمال دارد به قتل توسط پلیس غیر مسلح از سفید آمریکایی است. ما می توانیم سرزنش برخی از که در بیش از پلیس خود را اغلب بیان نادیده می گیرند تعصب. اما تهدید می آید نه تنها از مردم با مدالها. این محصولات در زندگی روزمره دنیوی ترین راه: یک زن در تماس با پلیس شهر نیویورک یک مرد سیاه و سفید کردن پرنده نگری) که صفرا را از او بپرسید به دسته سه تایی سگ خود را. یک مرد سفید پوست — دوباره در مینیاپولیس — تماس با امنیتی که چهار مردان سیاه و سفید را رد کرد و تقاضای خود را برای شناسایی اثبات این است که آنها تا به حال اجازه استفاده از سالن ورزش در یک ساختمان که در آن همه آنها کار کرده است. استارباکس مدیر تماس با پلیس در فیلادلفیا به دستگیری دو مرد سیاه بودند که در انتظار دیدار یک شریک تجاری بالقوه.

که پلیس جرقه نژادی قاب روبرو می شوند; آن سفید است آمریکایی ها رویه ساختاری نژادپرستی که در آن بدترین افراط به پایان می رسد با مرگ آمریکایی های سیاه و سفید. Trayvon Martin. Ahmaud Arbery. خود را از قتل نمی شامل ،

در عین حال از آن است که در تقاطع ساختاری نژادپرستی و پلیس — مردم که ما توانمند سازی و بازو برای به اجرا درآوردن قوانین — که در آن چنین خشونت طنین انداز با چنین شدت. فلوید مرگ به عنوان شهر مینیاپولیس Councilwoman Andrea جنکینز گفت: “یک نماد برای یک زانو بر گردن سیاه امریکا است.” که زانو شده است وجود دارد برای یک unconscionably مدت زمان طولانی. بیش از حد طولانی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de