آلمان رد دعوت به مغلوب ساختن پیشی جستن در شخص G7 اجلاس

AFP/فایل

واشنگتن: آنگلا مرکل صدراعظم آلمان خواهد شد حضور نداشت یک فرد در نشست G7 رهبران که ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پیشنهاد او برگزار خواهد شد با وجود نگرانی های بیش از coronavirus گیر یک سخنگوی دولت آلمان روز شنبه گفت.

رهبران گروه هفت که ایالات متحده سران این سال برنامه ریزی شده بود برای دیدار با ویدئو کنفرانس در اواخر ماه ژوئن پس از COVID-19 scuttled طرح جمع آوری فرد در کمپ دیوید آمریکا عقب نشینی ریاست جمهوری در ایالت مریلند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته اما نشان داد که او می تواند نگه دارید گردهمایی بزرگ بعد از همه “در درجه اول در کاخ سفید” اما همچنین به طور بالقوه بخش هایی از آن در کمپ دیوید.

مرکل یک دانشمند آموزش کاهش یافته است.

“از امروز با توجه به کلی همه گیر وضعیت او نمی تواند به توافق شخصی او مشارکت, برای سفر به واشنگتن” سخنگوی گفت: تایید زودتر گزارش سیاسی وب سایت.

“صدراعظم فدرال با تشکر از رئیس جمهور تهمت خود را برای دعوت به اجلاس G7,” او اضافه شده است.

65 سال صدراعظم قدیمی ترین G7 رهبر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است که 73. ژاپن شینزو آبه همچنین 65 است چندین سال جوانتر از مرکل. سن خود قرار می دهد و آنها را در معرض خطر بالاتر از coronavirus.

کاخ سفید گفته است که قرار است بزرگ دیپلماتیک تجمع پشت در دستور کار به عنوان یک “نمایش قدرت” زمانی که اقتصاد جهان به تدریج reemerging از خاموش شدن ناگهانی.

مرکل برای اولین بار به یک شرکت هیچ حالی که دیگر رهبران جهان ابراز مبهم پاسخ مثبت است.

روز جمعه در کاخ سفید گفت: تهمت و نخست وزیر بوریس جانسون سخن گفته بود و “توافق بر اهمیت برگزاری G7 در فرد در آینده نزدیک است.”

کانادا نخست وزیر جاستین ترودو که به میزبانی 2018 نشست گفت: هر فرد در جمع را به اولویت ایمنی در حالی که یک کاندیدای ریاست جمهوری گفت: “امانوئل پاکسازی شد “مایل به رفتن به کمپ دیوید اگر شرایط بهداشتی اجازه می دهد.”

شورای اروپا سر چارلز میشل در ضمن گفت از طریق یک سخنگوی این است که او را به حضور “اگر شرایط بهداشتی اجازه می دهد.”

کشورهای G7 — بریتانیا, کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا, ژاپن و ایالات متحده — به نوبت سازماندهی سالانه جمع آوری است. در سال 2019 از آن فرانسه بود.

ایالات متحده بدترین آمار کشور برای COVID-19 عفونت داشتن وارد شده بیش از 1,745,000 موارد و 102,000 مرگ و میر.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de