‘اگر شما می گویند شما نمی توانید نفس کشیدن شما در حال تنفس’: یک شهردار می سی سی پی که در دفاع از این افسر که بود در جورج فلوید گردن خواسته شده است به استعفا

معترضان نشان می دهد در سنت پل در حالی که برگزاری یک “ما نمی توانیم نفس” ثبت نام در 28 مه سال 2020 است.

جان Minchillo/AP Photo

  • Hal مارکس شهردار گلبرگ, می سی سی پی توییتی که جورج فلوید نبود خفگی زمانی که یک مینیاپولیس افسر پلیس ایستاده بود در گردن او چرا که او هنوز هم می تواند صحبت می کنند.
  • “اگر شما می توانید می گویند شما نمی توانید نفس کشیدن شما در حال تنفس” مارکس نوشت. “به احتمال زیاد است که انسان در اثر مصرف بیش از حد و یا حمله قلبی است.”
  • ست Stoughton, همکاری نویسنده “ارزیابی پلیس با استفاده از زور” گفته خودی موقعیت فلوید قرار داده شد به راحتی می توانست منجر به مرگ او شد. “من و شما می توانید نگه داشتن نفس ما و هنوز هم صحبت کنید. ما نیازی به تنفس به صحبت کنید.”
  • این گلبرگ هیئت Aldermen به نام برای مارکس استعفای اما او خودداری کرده است.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک شهردار می سی سی پی است دفاع از افسران دخیل در دستگیری جورج فلوید که درگذشت در حالی که رام توسط پلیس در مینیاپولیس.

Hal مارکس شهردار گلبرگ, می سی سی پی توییتی که فلوید بود asphyxiating زمانی که افسر درک چوین زانو در گردن او برای هشت دقیقه است.

“اگر شما می توانید می گویند شما نمی توانید نفس کشیدن شما در حال تنفس,” او نوشت: قبل از پاک کردن حساب توییتر خود را.

مارکس اضافه شده است که او را نمی بینم چیزی “غیر منطقی” در چوین را انجام.

“به احتمال زیاد است که انسان در اثر مصرف بیش از حد و یا حمله قلبی,” او نوشت. “تصویری را نشان نمی دهد او مقاومت کردم که او را در آن موقعیت است. پلیس مصلوب کردند.”

پلیس و معترضان جمع آوری نزدیک به پلیس مینیاپولیس سوم حوزه در مینیاپولیس, مینه سوتا, on May 27, 2020.

آدم Bettcher/ایسنا

در مصاحبه با هتیزبرگ آمریکا مارکس گفت: اظهارات او شده بود را بگشایند.

“من نمی توانم بگویم که آیا جرم و جنایت مرتکب شد و یا اینکه آیا آنها چیزی درست یا غلط همه من میگویم این است که عجله نکنید به قضاوت بر اساس آنچه شما در این ویدئو گفت:” روی کاغذ.

“من دیده ام بیش از حد بسیاری از موارد قبل از جایی که پلیس در نظر گرفته شد به گناه در چشم اما بعد از آن به ترتيب گناه نیست تحت قانون” مارکس اضافه شده است. او نمی ارائه هر نمونه.

روز پنجشنبه گلبرگ هیئت Aldermen رای دادند به اتفاق آرا در یک جلسه ویژه به تماس برای مارکس استعفای, می سی سی پی شیپور لجر گزارش شده است.

او خودداری کرد و گفت: “من هرگز تسلیم شدن به ذهنیت اوباش.”

با توجه به می سی سی پی, قانون انتخاب شهردار تنها می تواند به زور برداشته شده اگر از جنایت به اعدام محکوم.

“شهر گلبرگ و شهرهای اطراف آن رشد کرده به یک محل که در آن افراد از همه پیاده روی پس زمینه ها و اعتقادات به ارزش های پشتیبانی شده و جشن گرفته می شود,” Alderman Clint مور در بیانیه ای گفت: با توجه به هتیزبرگ ،

مور گفت: مارکس دیدگاه “باید جدا خشم و خوار افراد در راه است که ناخوشایند به شهر ما.”

مارکس گفت: هیئت مدیره او و خانواده اش را تهدید به مرگ دریافت به عنوان یک نتیجه از خود را صدای جیر جیر. او حذف حساب توییتر خود را و ساخته شده خود را در Facebook صفحه خصوصی.

جورج فلوید را کالبد شکافی منتشر نشده اما ست استوتون یک استاد حقوق در دانشگاه کارولینای جنوبی و همکاری نویسنده “ارزیابی پلیس با استفاده از زور گفت:” موقعیت فلوید قرار داده شد به راحتی می توانست منجر به مرگ او شد.

در موضعی یا فشرده سازی آسفيکسی استوتون گفت: موضوع این است که قادر به نفس کشیدن به اندازه کافی به صحبت می کنند اما “آنها قادر به قرعه کشی به اندازه کافی اکسیژن بیش از یک مدت زمان طولانی برای حفظ زندگی پایه توابع.”

“افسران نیاز به درک که وجود دارد تهویه و تنفس” استوتون گفته خودی. “من و شما می توانید نگه داشتن نفس ما و هنوز هم صحبت کنید. ما نیازی به تنفس به صحبت. به طوری که اسطوره به کنار.”

در سال 2018 مارکس در دفاع از یک گلبرگ سفید افسر پلیس که به ضرب گلوله 34 ساله آفریقایی-آمریکایی چندین بار در حالی که در پاسخ به یک تصادف اتومبیل با توجه به هوما امروز.

مارک براندون دیویس 34 بود مرده در یک بیمارستان محلی است. پس از بررسی توسط اداره می سی سی پی از بررسی اتهامات واصل شد.

“من مطمئن هستم که ما افسر چیزی اشتباه” مارکس گفت: هتیزبرگ آمریکا گزارش شده است.

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de