جولین هاف کامل دوستیابی تاریخچه

رقص با قلب او! جولین هاف تا به حال او سهم عادلانه از روابط قبل از ازدواج و بعد از آن جدا او جدا,شوهر, Brooks Laich.

این رقص با ستاره ها قاضی معرفی شد به Laich با منحنی costar Teddy Sears در دسامبر 2013. سابق NHL بازیکن نشان داد در سال 2014 که سیرز الهام گرفته شده بود به بازی دلال یا دلاله ازدواج در حالی که او و هاف شد فیلمبرداری این فیلم ترسناک است.

“در مجموعه, ظاهرا, او در صحبت با جولین … و از او خواست اگر او می خواهم از دیدن هر کسی و او گفت: هیچ و یا هر چیز دیگری و من حدس می زنم او به تماشای بازی هاکی ما در آن زمان” Laich گفت: ایستگاه های رادیویی 106.7 FM فن در سال 2014. “او همیشه به تماشای بازی در مرکز بازی خود را در اپل. من حدس می زنم او فقط به او نشان داد اپل و گفت: “خوب من یک مرد برای شما و یا چیزی.”

ما هفتگی تایید کرد در ماه فوریه 2014 که Laich و هاف شد دوستیابی و جفت مشغول شد در ماه اوت 2015. دو سال بعد, زن و شوهر, گره خورده است گره در جولای 2017.

اما این دو اعلام کرد در ماه مه سال 2020 است که آنها تا به حال نام آن را واریز در ازدواج خود را پس از نزدیک به 3 سال است.

“ما با عشق و با دقت گرفته شده در این زمان ما نیاز به ورود در تصمیم گیری ما برای جدا کردن” آنها گفت: در یک بیانیه مشترک به ازای هر نفر است. “ما سهم فراوانی از عشق و احترام به یک دیگر و ادامه خواهد داد به سرب با قلب ما از آن محل. ما با مهربانی درخواست خود را شفقت و احترام به حریم خصوصی ما در حال حرکت رو به جلو است.”

هاف قبلا مورخ Ryan Seacrest از 2010 به 2013. رابطه خود را به پایان رسید با توجه به او و بت آمریکایی میزبان برنامه پر مشغله. این بی بند و بار ستاره منعکس شده در گذشته او را عاشقانه در مصاحبه با Redbook magazine در ماه اوت 2014.

“هر رابطه وجود دارد هیچ چیز اشتباه یا بد, اما وجود دارد هیچ چیز حق او گفت:” در آن زمان است. “من تا به حال یک پا چون من نمی خواهم به صدمه دیده است. و من می گویند آنچه که در ذهن من بود چرا که من نمی خواهم به هم زدن هر پرهای. من نیاز به کامل است.”

هاف افزود: “اما در حال حاضر من نمی نگه داشتن هر چیزی که من می خواهم به جای قلب من شکسته از هرگز می دانم آنچه در آن است به طور کامل دیوانه وار در عشق. اگر من تا به حال شده است این کفش در آخرین رابطه, چه کسی می داند؟”

پایین ببینید هاف را عاشقانه در طول سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de