مینه سوتا شورش صدمه دیده Klobuchar معاونت نامزدی چشم انداز با توجه به بایدن متحد


ادامه شورش در مینه سوتا صدمه دیده سناتور ctq چشم انداز برای نامزدی حزب دموکرات را به عنوان معاون رئیس جمهور, خانه, اکثر, شلاق زدن جیمز Clyburn (D. S. C.) گفت: در روز جمعه.

Klobuchar کاهش یافته است به اتهامات متعدد مینیاپولیس ماموران پلیس درگیر در تیراندازی در طی هفت سال تصدی خود به عنوان وکیل برای شهرستان Hennepin. مینیاپولیس دیده است چهار روز از شورش پس از اقامت جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی درگذشت او پس از دستگیری در افسران.

“ما همه قربانیان گاهی اوقات از زمان….این بسیار دشوار است که زمان برای ctq که من احترام بسیار” Clyburn به خبرنگاران گفت:. وقتی پرسیده شد که به طور مستقیم اگر Klobuchar شانس در نامزدی بودند کاهش Clyburn گفت: “این است که مفهوم, بله,” او اضافه شده است که Klobuchar “کاملا واجد شرایط است” به معاون رئیس جمهور.

Clyburn بالاترین-رتبه بندی آفریقایی عضو کنگره بود و کلام در بایدن پیروزی بیش از سناتور برنی ساندرز (I. Vt.) در دموکراتیک مقدماتی. پس Clyburn حمایت از بایدن معاون سابق رئیس جمهور دریافت حمایت قاطع از آمریکایی آفریقایی اولیه رای دهندگان.

بایدن روز جمعه را تکذیب کرد که مبارزات انتخاباتی خود را معاون نامزدی ریاست جمهوری روند متأثر از مینه سوتا شورش.

“آنچه ما در حال صحبت کردن در مورد امروز هیچ ربطی به با من در حال اجرا برای رئیس جمهور یا کسانی که من را انتخاب کنید به عنوان معاون رئیس جمهور” جو بایدن گفت: MSNBC. “این یک بی عدالتی است که همه ما دیدم گیرد.”

Klobuchar ابراز تاسف برای عدم پیگرد قانونی ماموران پلیس متهم به جرائم به جای امید بستن به ارسال موارد به گراند داوران است.

“من فکر می کنم که اشتباه بود در حال حاضر” Klobuchar گفت: در یک جمعه در مصاحبه MSNBC. “من فکر می کنم این امر می شده اند بسیار بهتر است اگر من در زمان مسئولیت و نگاه در موارد و تصمیم خودم را.”

 

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • Klobuchar به حالت تعلیق کمپین حمایت بایدن
  • بایدن غالب در ایالت های جنوبی با قریب به اتفاق سیاه و پشتیبانی
  • بایدن قطاری کارولینای شمالی و آلاباما دموکراتیک مقدماتی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de