سنگاپور سمور ظاهر در مکان های غیر منتظره در طول coronavirus مستند

فایل عکس

سنگاپور: Singapores سمور طولانی ستایش شهر-دولت دوستداران طبیعت ظاهر شوند در مکان های غیر منتظره در طول coronavirus مستند اما antics خود را به خشم آورد و حتی موجب خواستار جمع اوری کردن.

با خیابان ها خالی از موجودات خال خال شده است حلق آویز کردن توسط یک مرکز خرید scampering از طریق لابی بیمارستان و حتی جشن گرفتن در گران ماهی های به سرقت رفته از یک برکه.

در حالی که بسیاری فکر می کنم از کوچک سنگاپور به عنوان پرجمعیت جنگل بتن آن نیز نسبتا سبز برای مشغول آسیایی, شهرستان و تکه های انبوه و نسبتا تمیز آبراه و حیات وحش فراوان.

وجود دارد تخمین زده می شود حدود 90 سمورهای آبی در سنگاپور ساخت تا 10 خانواده و حضور در مکان های توریستی در اطراف شهر-متحده در مرکز شهر اسکله باید آنها را تبدیل به محلی مشهور است.

آنها به ویژه در یک فیلم مستند به روایت دیوید مستند هستند دنبال مشتاقانه توسط رسانه های محلی — و خال خال شده است, بیشتر از افراد خواسته شد تا به ماندن در خانه و محل کار بسته شده در مارس به مبارزه با ویروس.

“هنگامی که انگار محدوديت انگار کمتر وسایل نقلیه و انگار کمتر مردم است بنابراین فضای شهری باز می شود” گفت: N. Sivasothi یک زیست شناس در دانشگاه ملی سنگاپور شناخته شده به عنوان “Otterman” به دلیل کار خود را بر روی حیوانات.

اما آزادی تازه کشف شده خود را به نظر می رسد باید جسارت این سمور و آنها در حال حاضر رو به یک واکنش.

جسورانه تر

بسیاری از مشخصات بالا حادثه بود یک حمله در یک برکه در آبگرم توقیف با توجه به همه گیر. موجودات زنده خوردن آهو چند ماهی از جمله arowana یک گونه باارزش است که می تواند فروش برای ده ها هزار دلار است.

بازیگر-تبدیل-کارآفرین Jazreel پایین که صاحب آبگرم ارسال شده تصاویر در Facebook ماهی قطعات پراکنده در اطراف تالاب و اظهار تاسف یک “قتل عام”.

“آنها احتمالا متوجه است که هیچ کس وجود دارد و بیشتر شد شجاعانه” کم گفته سرگرمی اخبار سایت 8 روز.

این مورد موجب بحث در مورد اینکه آیا بیشتر باید انجام شود برای جلوگیری از سمور وحشی را از طریق شهرستان با به طور گسترده ای مورد بحث و حرف در یک روزنامه محلی خواستار هوا شاخ و گلوله های لاستیکی استفاده می شود به عنوان عامل بازدارنده.

“گراز وحشی هرگز تشویق به ورود به مناطق شهری نه باید سمور بود فقط به خاطر اینکه آنها نگاه زیبا” نوشت Ong Junkai در مکاتبات به Straits Times, که باعث تماس از برخی برای جمع اوری کردن.

در حوادث دیگر یک ویدئو نشان داد یک گروه شارژ را به لابی بیمارستان کودکان قبل از اینکه shooed دور و موجودات نیز فیلم برداری frolicking در خیابان های خالی در خارج از محبوب مرکز خرید.

این سمور مکرر هجوم بر روی خیابان های سنگاپور بخشی از یک روند جهانی موجب شده توسط ویروس مستندات با حیوانات به طور فزاینده لغزش پوشش به کاوش در خیابان های برخی از جهان بزرگترین شهرستانها.

همزیستی و رشد

هنوز سمور کارشناسان بر این باورند که خشم یک واکنش افراطی است و موجودات به احتمال زیاد فقط لذت بردن از فوق العاده آزادی برای سرمایه گذاری به مکان های جدید.

NUSs Sivasothi انتقاد خواستار جمع اوری به عنوان “کاملا بی سواد پاسخ” گفت: “این حرکت را بی اثر خواهد بود.

او همچنین گفت: بسیاری از های اخیر رؤیت شد و به احتمال زیاد از همان خانواده از صاف با پوشش سمورهای آبی شده اند که جستجو برای یک خانه جدید در امتداد شهرستان رودخانه.

بسیاری از Singapores سمور در حال صاف با پوشش انواع طبقه بندی شده به عنوان “آسیب پذیر”.

طرفداران معتقدند مردم باید جشن بازگشت از یک حیوان که رانده شد از سنگاپور توسط ساحلی در توسعه و آلودگی آب در سراسر دهه 1970 و تنها آغاز کرد در 1990s به عنوان آبراه تمیز شد.

“من به سادگی اصلا درک هر کسی که نمی تواند مانند آنها. آنها واقعا زیبا هستند” گفت: Pam وانگ 35 ساله سنگاپوری.

نخست وزیر Lee Hsien Loong وزن در مناظره جمعه, ارسال عکس او در زمان از سمور قبل از این مستند در Facebook account.

“به جای تمرکز بر حفاظت از خاک ما باید در پیدا کردن راه هایی برای همزیستی و رشد ما با گیاهان و جانوران محلی,” او نوشت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de