ترودو: کانادایی ها در حال تماشای ما ناآرامی و خشونت پلیس در “شوک و وحشت’


عکس: Canadian Press/Rex/شاتر

کانادایی ها در حال تماشای ناآرامی و خشونت پلیس در ایالات متحده در “شوک و وحشت” جاستین ترودو گفت: – اما نخست وزیر هشدار داد که کشور خود را نیز تثبیت شده است و مشکلات با نژاد پرستی.

شهر مینیاپولیس شده است را برای سومین شب از خشونت بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن خود را به عنوان او بر روی زمین دراز پس از بازداشت.

“بسیاری از کانادایی ها در زمینه های گوناگون در حال تماشای مثل همه کانادایی ها, اخبار, از, ایالات متحده آمریکا با شوک و وحشت” ترودو به خبرنگاران گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه.

“ضد سیاه, نژاد پرستی – نژاد پرستی – واقعی است. آن را در ایالات متحده, اما آن را نیز در کانادا و ما می دانیم که مردم رو سیستمیک تبعیض ناخودآگاه تعصب و ضد سیاه نژادپرستی هر روز” گفت: Trudeau, دعوت از این کشور برای “ایستاده با هم در همبستگی” در برابر نژادی نفرت. “ما باید کار را به انجام به خوبی در کانادا است.”

نژادی و بی عدالتی همچنان باقی بماند در سراسر کشور – گریم واقعیت است که اغلب آشکار در تعامل با پلیس است.

در دسامبر 2018, استان انتاریو منتشر شد نقطه عطفی گزارش که سیاه ساکنان تورنتو بزرگترین شهر کشور – در حال 20 بار بیشتر احتمال دارد به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس از ساکنان سفید.

“این بسیار کانادا سنت به صحبت در platitudes به مراجعه به راه آهن زیرزمینی و به صحبت در مورد کانادا به عنوان یک پناهگاه و یک محل که در آن به رسمیت می شناسد اشتباهات گذشته” گفت: Robyn مینارد نویسنده Policing سیاه و سفید زندگی می کند. “اما ما همچنان به دیدن ساختاری مشابه مضرات و ساختاری انواع خشونت که ما در مکان های که در آن رهبران را بیشتر آشکارا اظهارات تند و تیز نسبت به جوامع سیاه.”

ماه گذشته 26 ساله D’Andre کمپبل شد کشته در داخل خانه خود در شمال تورنتو پس از کمپبل خود را به نام 911.

در اوایل این هفته خانواده Regis Korchinski-Paquet گفت: یک افسر پلیس هل زن جوان بیش از بالکن خانواده 24-طبقه آپارتمان که در آن او سقوط به مرگ او. این مورد است که در حال حاضر تحت بررسی توسط یک سلاح طول پلیس ناظر است.

مینارد همچنین با اشاره به بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به اثرات مخربی بر سیاه و بومی ساکنان که در مقایسه با نسبت جمعیتی در این کشور جمعیت زندان.

“ما همچنان به دیدن زندان ها و زندان بودن epicentres از شیوع بیماری” او گفت:. “هنوز وجود دارد که شکست بخشی از دولت فدرال به معنی آزادی برای آزادی زندانیان.”

ترودو unprompted اظهارات مشخص شده قابل توجه خروج برای یک رهبر است که به طول های بزرگ رفته برای جلوگیری از تحریک کننده خود را به ما همتای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مرتبط: کانادا مورد ستایش قرار داد برای تحمل آن است اما آن را آماده برای مقابله با آن نژادپرستی?

کانادا نخست وزیر به طور سنتی خودداری از بحث های سیاسی و اجتماعی بحران در آمریکا و کانادا را متحد اصلی و بزرگترین شریک تجاری.

جاستین ترودو به مدت طولانی صحبت در مورد نیاز به مقابله با نژادپرستی اما او دوباره انتخابات شد خدشه دار عکس از او در blackface به عنوان یک مرد جوان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de