توییتر پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مینیاپولیس تظاهرات برای ‘ستایش خشونت’

برای بار دوم توییتر پرچم یک پیام از رئیس جمهور تهمت با هشدار داد و گفت که او پس از نیمه شب صدای جیر جیر خواستار نظامی به شلیک به معترضان در مینیاپولیس شد “ستایش خشونت است.”

به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید تشدید به سوزاندن یک ایستگاه پلیس در اواخر پنجشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر پس از نیمه شب به نوشتن “من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی مینیاپولیس. در مجموع فقدان رهبری است. یا بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس با یک توییت گفت: “این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!”

توییتر اضافه شده است توجه به صدای جیر جیر که کاربران تا به حال به از طریق کلیک کنید برای خواندن آن نوشته “این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به در دسترس باقی می ماند.”

رئیس جمهور تهمت نگه می دارد تا یک کپی از نیویورک پست در روز پنج شنبه قبل از امضای یک فرمان اجرایی با هدف مهار حمایت از رسانه های اجتماعی شرکت ها. (اوان Vucci/AP)

پلت فرم رسانه های اجتماعی با صدور بیانیه ای گفت: “ما قرار می گیرد منافع عمومی توجه در این توییت از realdonaldtrump. این توییت نقض سیاست های ما در مورد تجلیل از خشونت بر اساس زمینه های تاریخی از آخرین خط اتصال آن به خشونت و خطر آن می تواند الهام بخش اقدامات مشابه امروز است. ما اقدام در راستای جلوگیری از دیگران از بودن الهام به ارتکاب اعمال خشونت آمیز اما نگه داشته اند صدای جیر جیر در توییتر به دلیل آن مهم است که هنوز هم قادر به دیدن توییت داده شده و ارتباط آن در حال انجام امور عمومی اهمیت است.”

در صبح روز جمعه رسمی کاخ سفید حساب ارسال یک صدای جیر جیر با همان زبان بود که پرچم. توییتر بعد اضافه شده همان هشدار را قرار داده بود در مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر.

این نقل قول اشاره غارت و تیراندازی بود که برای اولین بار توسط میامی رئیس پلیس والتر Headley در سال 1967 با اشاره به معترضان که ناراحت شدند با شهر “توقف و frisk” سیاست که شامل اویزان یک نوجوان سیاه پوست بیش از یک پل. این نقل قول ها و سیاست ها به عنوان داشتن برانگیخته مسابقه شورش در شهر زیر سال.

“من نمی خواهد بلند رئیس جمهور جیر” گفت: presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در یک صدای جیر جیر صبح جمعه. “من نمی خواهد به او بدهد که تقویت. اما او خواستار خشونت علیه شهروندان آمریکایی در یک لحظه از درد برای بسیاری از. من خشمگین و شما باید بیش از حد.”

تظاهرات بیش از مرگ فلوید, گزارشی مردی که در بازداشت پلیس در روز دوشنبه تشدید یک شبه و شامل سوزاندن یک حوزه پلیس ایستگاه را ترک کرده بود توسط پلیس است. چهار افسر درگیر با مرگ از کار اخراج شدند اما در پنج شنبه, Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت که او نمی خواهد با عجله در فشار دادن اتهامات علیه آنها را بیان کرد که “وجود شواهد دیگر که پشتیبانی نمی کند جنایی مسئول است.”

فریمن را بعد از آن صادر روشن به این اظهار نظر گفته است که اشتباه.

“برای روشن شدن شهرستان وکیل Freeman شد و گفت که این مهم است که به بررسی تمام شواهد زیرا در زمان محاکمه همواره همه این اطلاعات استفاده خواهد شد” به دفتر دادستان گفت. “شواهد مطلوب نیست به ما در مورد نیاز به دقت مورد بررسی قرار گرفت به درک تصویر کامل از آنچه که در واقع اتفاق افتاده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در عقب و جلو با توییتر در طول هفته پس از این شرکت اضافه شده واقعیت-بررسی زبان به دو رئیس جمهور نوشته است که به دروغ ادعا کرد که پست الکترونیکی-در رای گیری مشارکت گسترده رای دهندگان تقلب. “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” خواندن یک پیام در زیر توییت لینک دادن به یک واقعیت-بررسی صفحه پر از لینک و خلاصه ای از اخبار و مقالات رد کردن این ادعا.

در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا مسئله به حمایت های حقوقی از توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها اگر چه کارشناسان معتقدند این امر نیاز به قانون کنگره به واقع یک اثر واقعی.

این هفته توییتر خواسته بود برای حذف پست های که در آن رئیس جمهور خواستار بررسی MSNBC میزبان جو اسکاربورو در مرگ یک زن جوان که در دفتر کار خود در سال 2001. لری Klausutis مرگ رد شد یک حادثه و هیچ شواهدی وجود ندارد implicating Scarborough بود که یک فلوریدا در کنگره در آن زمان است. شوهرش تیموتی Klausutis نوشت: به توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی اعتراض تهمت توييتها گفت: رئیس جمهور تا به حال “انحرافی” یاد و خاطره همسر اواخر خود را به صورت سیاسی به دست آورید.

توییتر گفت که “عمیقا متاسف” است که آن را نمی خواهد حذف پست ها و نوشته یک واقعیت را بررسی کنید و یا سلب مسئولیت در پاسخ.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب’ ارائه رهایی از مستند تنهایی?

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de