چه مشکلی پیش آمد ؟ جولین هاف و بروکس’ تقسیم شد ‘به آمدن’

نه تعجب. جولین هاف و Brooks Laich تلاش برای برخی از زمان را به ارتباط آنها کار می کنند اما در مواجهه با موانع بسیاری یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است.

“جولین و بروکس’ تقسیم شد یک زمان طولانی. آنها استدلال زیادی و فقط به حال ديدگاه هاي مختلف در مورد مسائل مهم” یک خودی نشان می دهد به ما.

علاوه بر این جفت شده اند که قرنطینه به طور جداگانه برای ماه شده است با تمرکز بر “تلاش برای پیدا کردن خود را جدا از یکدیگر و مقابله با هر گونه مسائل آنها مواجه ایم که خشمگین بودند در حالی که ازدواج کرده است.”

Julianne Hough and Brooks Laich Split Was Long Time Coming
جولین هاف و Brooks Laich شاتر (2)

این منبع می افزاید: “هنوز عشق وجود دارد اما نه در معنا.”

Laich 36, و سابق رقص با ستاره ها طرفدار, 31, اعلام جدایی خود را پس از ماه ها حدس و گمان جمعه, مارس 29.

“ما با عشق و با دقت گرفته شده در این زمان ما نیاز به ورود در تصمیم گیری ما برای جدا کردن” آنها گفت: در یک بیانیه مشترک از طریق مردم. “ما سهم فراوانی از عشق و احترام به یک دیگر و ادامه خواهد داد به سرب با قلب ما از آن محل. ما با مهربانی درخواست خود را شفقت و احترام به حریم خصوصی ما در حال حرکت رو به جلو است.”

اواز یا موسیقی دو نفری که بحباله نکاح در اوردن, در جولای سال 2017 شده است از طریق بسیاری از یو پی اس و فراز زندگی را در ازدواج خود را. در ماه آوریل یک منبع گفت:” ما که سابق او “به خوبی انجام نمی شود” در رابطه خود فقط یک روز پس از pro رقصنده پا با بازیگر نقش بن بارنز در L. A. در ضمن سابق NHL ستاره خود را صرف زمان quarantining در آیداهو.

“من احساس بسیار خوش شانس است که من تا به حال این زمان برای متوقف کردن و مکث” به Kinergy موسس گفت: از طریق Instagram زنده در تاریخ 22 آوریل. “بودن در تور به مدت سه ماه و مسافرت و شروع یک کسب و کار … بسیاری از آن است. به طوری که قادر به در خانه و توقف و مکث و نگاه به درون و اتصال به خودم بوده است با شکوه. من در خود من. شوهر من است که در آیداهو انجام بسیاری از کار حیاط … و بنابراین ما به نوعی از ما جدا چیز در حال حاضر. اما واقعا هم جادویی است.”

با گزارش Carly اسلون

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de