چرا تیلور سویفت ‘احساس لازم بود به صحبت می کنند تا در برابر تهمت’

قرار دادن پلت فرم استفاده کنید. تیلور سویفت به حال هیچ تردیدی در مورد دعوت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر پس از او پیشنهاد کرد که معترضان در مینیاپولیس می تواند ضربه.

“تیلور احساس لازم بود به صحبت می کنند تا در برابر تهمت و بیان او اخلاق و ارزش” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “او متوجه می شود که چگونه قدرتمند صدای او است و می خواستم به استفاده از آن را برای خوب بیشتر. او می خواست به صحبت کردن در برابر نابرابری در جهان و حمایت از اقلیت ها در حالی که همچنین نشان میدهد که چگونه anti-مغلوب ساختن پیشی جستن او است.”

“شما نیاز به آرام کردن” خواننده 30 معتقد است که رئیس جمهور 73 است “جنسیتی و ضد حقوق زنان” با توجه به منبع “دو موضوع او همچنین در مورد پرشور است.”

سویفت عناوین ساخته شده در جمعه, مه 29, زمانی که او در توییتی به طور مستقیم در مغلوب ساختن پیشی جستن نوشتن “پس از stoking آتش سفید برتری و نژادپرستی تمام خود را در انتخابات ریاست جمهوری شما باید عصب به وانمود کردن برتری اخلاقی قبل از تهدید خشونت? ‘هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,’??? ما به رای شما در ماه نوامبر. realdonaldtrump.”

در عرض کمتر از پنج ساعت پست شد او بیشتر دوست داشت صدای جیر جیر از همه زمان ها با یک-میلیون-plus “را دوست دارد.”

10 بار برنده جایزه گرمی را صدای جیر جیر آمد و در مدت کوتاهی پس از توییتر متهم سابق مشهور شاگرد میزبان “ستایش خشونت” در یک پست در مورد تظاهرات و شورش در مینیاپولیس که در آن ساکن جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در روز شنبه, مارس 25.

“این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مدت کوتاهی پس از نیمه شب روز جمعه است. “فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

توییتر ساخته شده حرکت بی سابقه ای را با اضافه کردن یک هشدار به املاک و مستغلات مغول را نوشته است که خواندن “این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به در دسترس باقی می ماند.”

کاخ سفید حساب رسمی توییتر به اشتراک گذاشته شده “تیراندازی شروع می شود” پیام بود که همچنین پرچم پلت فرم رسانه های اجتماعی.

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی تایید این تصمیم پس از اواخر شب بحث و گفتگو با مقامات شرکت با توجه به نیویورک تایمز. حرکت در آمد یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا را به “دفاع از آزادی بیان” در رسانه های اجتماعی که او به نام “یکی از بدترین خطرات” در تاریخ آمریکا است.

سویفت, برای, بخش, سکوت در مسائل سیاسی ، او صحبت کرد و برای اولین بار در اکتبر 2018 به تایید دو انتخابات مقدماتی دموکرات در ایالت تنسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de