دیوید رادی شده است یک عضو Chattanooga اداره پلیس تا 24 سال است.

@ChiefDavidRoddy

  • پس از این تصویری از جورج فلوید بازداشت و پس از آن مرگ رفت و ویروسی در دوشنبه تنسی رئیس پلیس توییتی افکار خود را در روز چهارشنبه.
  • دیوید رادی گفت که افسران که اصلا موضوع را با فلوید بازداشت باید به نوبه خود در مدالها.
  • صدای جیر جیر خود را از رفته ویروسی با بیش از 159,000 رسانهها و 623,000 را دوست دارد.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک تنسی رئیس پلیس به نام دیوید رادی ارسال پیام به هموطنان خود افسران در توییتر در پاسخ به مرگ جورج فلوید.

روز شنبه, Chattanooga, اداره پلیس رئیس David رادی گفت: افسران پلیس که نمی بینم مسئله ای با گرافیک تصویری که نشان داد سابق مینیاپولیس افسر پلیس دیوید چوین زانو در Floyd گردن به عنوان 46 ساله بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” باید ترک نیروی.

“وجود دارد هیچ نیازی نیست برای دیدن فیلم بیشتر. وجود دارد بدون نیاز به صبر کنید تا ببینید چگونه “آن را بازی می کند”. وجود دارد بدون نیاز به قرار دادن یک زانو بر کسی گردن نه دقیقه. وجود دارد نیاز به انجام کاری. اگر شما به پوشیدن یک نشان و شما لازم نیست که یک موضوع را با این…نوبه خود آن را در” رادی نوشت.

رادی را توییت کرده است پس از بدست 159,000 دوست دارد و 623,000 رسانهها. با توجه به Chattanooga اداره پلیس سایت رادی دارای 24 سال از خدمات زیر کمربند خود را.

فلوید بود مرده در یک بیمارستان محلی در روز دوشنبه در مدت کوتاهی پس از دستگیری او. پس از این ویدئو شروع گردش رسانه های اجتماعی چوین متهم شده بود روز جمعه سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس و چهار افسران که درگیر در دستگیری از کار اخراج شدند.

فیلم دستگیری نیز موجب خشم و انزجار در سراسر کشور باعث تظاهرات در شهر, مینیاپولیس, آتلانتا, نیویورک, لس آنجلس, Denver, دیترویت, Dallas, Washington, DC, و بیشتر.

رادی بلافاصله پاسخ به خودی درخواست برای نظر.

  • ادامه مطلب:
  • جورج فلوید کالبد شکافی نشان می دهد هیچ نشانه ای از آسیب آسفیکسی یا اختناق, ویژگی های مرگ ‘در حال مهار خود را در زمینه شرایط بهداشتی و هر گونه بالقوه باده در سیستم’
  • زنده به روز رسانی: تظاهرات به خشونت کشیده شد در شهرهای آمریکا بیش از جورج فلوید مرگ, پنتاگون, گزارش آماده, پلیس نظامی برای سرکوب مینیاپولیس
  • روسای پلیس در دالاس و آتلانتا رفت و خود را در شهرها خیابان ها و صحبت به طور مستقیم با معترضان به تظاهرات شکست بیش از مرگ جورج فلوید
  • درد و خشم: 15 قدرتمند عکس ها نشان می دهد خشم آمریکا در اعتراض به مرگ جورج فلوید

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de