Amy Schumer ژله لحظات خانواده: عکس

خانواده خنده دار! Amy Schumer و کریس فیشر نگه داشته می خندد و دوست دارم در آینده پس از بستن گره در فوریه 2018.

کمدین و آشپز بحباله نکاح در اوردن در یک مراسم در فوریه 2018 پس از آشنایی تنها برای چند ماه — و این مراسم شامل سهم خود را از جوک ها. “من خیلی خوشحال هستم که شما از من پرسید:” به من احساس خیلی بازیگر گفت: در پاکستان است.

در اکتبر 2018 جفت ارز اعلام کردند که در انتظار اولین فرزند خود را با هم و در مارس 5, 2019 پسر خود را, ژن Attell فیشر متولد شد.

“10:55 pm آخرین شب. ما خانواده سلطنتی متولد شد” شومر نوشت طریق Instagram در زمان ارجاع شاهزاده هری و Meghan Markleپسر مورچه مارس 6 تولد.

نزدیک به یک سال پس از تولد Trainwreck بازیگر نشان داد که او و همسرش تغییر کرده بود جان خود را از نام میانی پس از آنها متوجه شدم که با هم آن را به صدا مانند یک کنایه.

“نام کودک ما را به طور رسمی تغییر” شومر نشان داد یک مارس سال 2020 قسمت از “امی شومر ارائه: 3 دختران, 1 کیت” پادکست. “این در حال حاضر ژن دیوید فیشر. آن ژن Attell فیشر اما ما متوجه است که ما حادثه به نام پسر ما ‘تناسلی.'”

این دختر با کمر تو نویسنده حتی سرگرم کننده ساخته شده از این زن و شوهر بدبختی نوشتن “آه مانند شما هرگز نام بچه خود را تناسلی شقاق!!!!!!!” در رسانه های اجتماعی در ماه آوریل است.

در طول عاشقانه — و پس از استقبال خود را بسته نرم افزاری از شادی — اواز یا موسیقی دو نفری نگه داشته اند طرفداران خود را تا حدودی در حلقه در مورد زندگی به عنوان یک خانواده از سه.

زن و شوهر راه اندازی مشترک خود را پخت و پز نشان می دهد Amy Schumer یاد می گیرد به طبخدر مارس 11 سال 2020 در شبکه غذایی خود را کوچک ساخته شده است که چند ظاهر نیز هست.

با وجود اینکه آوازی در مورد داشتن یک بارداری, شومر گفت: Howard Stern در مارس سال 2020 است که او امیدوار است برای گسترش خانواده اش در آینده است.

“ما این جنین اما در حال حاضر ما در حال رفتن به سعی کنید و ایجاد یک حرکت و COVID اتفاق افتاده است” او توضیح داد: ارجاع بهداشت جهانی بیماری همه گیر.

Coronavirus بحران ممکن است قرار داده ایم نوزاد-ساخت برنامه در خود نگه دارد اما آن را نیز اجازه داده او را به صرف زمان بیشتری را با عزیزان خود را در حالی که ماندن در زن و شوهر خانه در تاکستان مارتا ماساچوست است.

“ژن می تواند خارج از راه رفتن بر روی چمن و ما نه وحشت زده” از ربوده ستاره گفته استرن. “نیویورک دشوار است. این واقعا سنگین است.”

او افزود: “من به دیدن او کف زدن برای اولین بار. آن را مانند یک لوکس به صرف این زمان با کودک.”

پایین برای دیدن همه شومر و فیشر را شیرین ترین خاطرات تا کنون با خود پسر ژن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de