BiP را Jenna کوپر می دهد تولد به کودک 1 با پسر کارل هادسون: عکس

لیسانس عزیزم! جینا کوپر به هنگام تولد در دوشنبه 30 مارس در استقبال از او و دوست پسر او کارل هادسون IV‘s اولین فرزند ما هفتگی به طور انحصاری تایید می کند.

دختر پریسلی دختر خوشگل هادسون وزن 7 پوند 7 اونس و 20.75 اینچ طولانی است. “ما حتی نمی تواند توصیف قریب به اتفاق عشق و شادی ما احساس می کنیم جلسه ما کمی آفتاب!” زن و شوهر گفت: ما در یک بیانیه است. “ما خدا را شکر برای همه حمایت و نمی توانید صبر کنید برای به اشتراک گذاشتن سرگرم کننده تر به روز رسانی.”

Jenna Cooper Baby
جینا کوپر و نوزاد. حسن نیت ارائه میدهد جینا کوپر

این کارشناسی در بهشت آلوم 30 اعلام کرد در ماه ژانویه سال 2020 است که او تا به حال یک کمی در راه است. “من امیدوارم که شما می دانید که من در حال حاضر دوست دارم شما بیشتر از من می تواند تصور ممکن است” سابق واقیعت ستاره زيرنويس او Instagram بارداری اعلام. “من امیدوارم که شما تعقیب و گریز همه از رویاهای خود را, و من با وجود حمایت شما تمام راه. من امیدوارم که شما من روح و حس شوخ طبعی و هرگز متوقف خنده. من امیدوارم که شما خود را پدر و کردار و اخلاق کاری و هرگز متوقف کنجکاو بودن. من امیدوارم که شما می توانید چشم پوشی منفی از جهان و همیشه ایستادن برای خودتان. من امیدوارم که شما را دوست دارم عیسی با تمام قلب خود را و هرگز فراموش نکنید که چگونه خاص شما هستند.”

Jenna Cooper Gives Birth Welcomes 1st Child
جینا کوپر و کارل هادسون. حسن نیت ارائه میدهد جینا کوپر/Instagram

ایندیانا بومی در رفت و به نوشتن “شما در چند ماه.”

کوپر کودک خبر رسید یک هفته پس از او رفت Instagram رسمی با Hudson, نوشته,, “من او را ملاقات کردم از یک سال پیش و در حال حاضر من نمی توانم تصور زندگی بدون او. او به من نشان داده است آنچه در آن مانند به یک مرد واقعی است. با اخلاق. و با خود خواهی و محبت قلب و من هرگز قصد بازگشت.”

سابق ABC شخصیت تصمیم به نگه داشتن رابطه او تحت کاری ادامه داده اند چرا که “این سخت است هنگامی که مردم وجود دارد خارج وجود دارد را ساخته اند که در آن هدف خود را به مطمئن شوید که [او] نمی تواند شاد باشد.”

زیر ماه های کارشناسی آلوم اعلام جنسی از نوزاد-به-توان نوشتن “آن دختر” در شن و ماسه در طول و هادسون Turks & Caicos babymoon.

او در ادامه به جشن 20 هفته از بارداری خود با یک سری از ضربت کودک عکس. “من هنوز هم احساس خیلی خوب است فقط خسته ام و کمی عصبی در مورد آنچه که من هنوز هم نیاز به انجام” کوپر زیر نویس او در فوریه سال 2020 اجتماعی رسانه ها.

رسانه های اجتماعی مدیر قبلا مشغول به اردن کیمبال تا سپتامبر 2018 تقسیم می شود. به لیسانس آلوم 28 تا آنجا نقل مکان کرد با دوست دخترش کریستینا.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de