بوسنی در دادگاه رد درخواست برای بازداشت منطقه PM بیش از هواکش مقابله

سارایوو (ایسنا) – بوسنی و دولت دادگاه دستور آزادی در روز یکشنبه از منطقه ای نخست وزیر و دو مرد دیگر نیز مشکوک به فساد در ارتباط با واردات معیوب هواکش برای coronavirus بیماران.

تبدیل کردن یک دادستان درخواست برای سه به بازداشت 30 روز دادگاه از بوسنی و هرزگوین در بیانیه ای گفت که بازداشت شد لازم نیست برای صاف انجام دادرسی کیفری.

Fadil Novalic نخست وزیر مختار Bosniak-کروات فدراسیون برگزار شده بود از روز پنج شنبه برای اولین بار در بازداشت پلیس و سپس در دولت و دادستان که در آن او سوال شد.

نیز منتشر شد Fahrudin سلک یک مقام مسئول از تهیه تجهیزات برای مبارزه با شیوع و می Hodzic صاحب یک تمشک پردازش شرکت است که تهیه این هواکش.

دادستان را متهم کردند که سه مرد از سوء استفاده از دفتر و گرفتن رشوه و پول شویی در حالی که به طور رسمی شارژ آنها. سلک و Hodzic شد علاوه بر این متهم به جعل اسناد و مدارک رسمی.

دادستان ها گفتند که درخواست تجدید نظر تصمیم دادگاه است.

سه مرد تمام هرگونه تخلف است. Novalic وکیل گفت: دادستان باید ارائه نشده معتبر شواهدی وجود دارد که باید آنها را بازداشت کرد.

این مورد به وجود آمد و پس از دولت آرام تدارکات عمومی قوانین در مواجهه با این بیماری همه گیر به اجازه خرید تجهیزات پزشکی از طریق مستقیم چانه زنی با تامین کنندگان و نه از طریق مناقصه عمومی.

Srebrena Malina تمشک پردازش شرکت که تا به حال هیچ مجوز برای واردات تجهیزات پزشکی استخدام شد توسط فدراسیون عمران سازمان حفاظت از رهبری سلک برای اوردن 100 هواکش از چین برای 10.5 میلیون بوسنی مارکا (6 میلیون دلار) در مکان عمومی, اسناد و مدارک نشان داد.

این شرکت با دریافت مجوز برای معامله تنها پس از 80 هواکش تحویل داده شده داده ها از مجاز و مواد مخدر به آژانس نشان داد طی روزهای اخیر و اتهامات بی نظمی و ارشاد بررسی چرا و چگونه این شرکت انتخاب شد برای انجام معامله.

دادستان اولیه برای گزارش گفت: “هواکش را “برآورده نمی کنند حتی حداقل ویژگی های لازم برای درمان مناسب” از coronavirus بیماران و که آن را نمی توصیه به استفاده از آنها در بخش مراقبت های واحد.

(گزارش شده توسط Daria Sito-Sucic; ویرایش توسط فرانسیس کری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de