فایل عکس: یک مسافر خارجی با پوشیدن یک ماسک پیاده گذشته خروج اطلاعات مدیره در پکن پایتخت فرودگاه بین المللی در پکن

توسط استلا کیو و رایان وو

پکن (ایسنا) – چین اعلام کرد روز یکشنبه جدید تایید موارد coronavirus و چهار جدید بدون علامت موارد از جمله یک فرد بدون علائم COVID-19 در یک پرواز چارتر از آلمان است.

دو موارد تایید شده در استان شاندونگ در روز شنبه در مقایسه با چهار مورد روز قبل از, اطلاعات از کشور اقتدار بهداشت نشان داد.

ملی کمیسیون بهداشت (NHC) تایید سه موارد بدون علامت در روز شنبه.

روز یکشنبه چینی در شهر تیانجین تایید یکی بدون علامت شخص مسافر ورود از فرانکفورت در اجاره لوفت هانزا پرواز LH342 به تیانجین. این پرونده کشف شد بین نیمه شب تا 6 صبح به وقت محلی روز یکشنبه در این شهر روزانه اظهارات نشان می دهد.

این پرواز چارتر بخشی از یک شتاب ورود روش ارائه شده توسط پکن به چین و آلمان به دنبال دوباره اقتصاد خود را پس از ماه از مستند. پرواز به تیانجین انجام شده حدود 200 مسافر عمدتا آلمانی مدیران کسب و کار.

لوفت هانزا یکی دیگر از منشور پرواز برنامه ریزی شده برای شانگهای در روز چهارشنبه.

34 ساله مهندس آلمانی آزمایش مثبت برای coronavirus پس از ورود به تیانجین اما او نمی باید هر گونه علائم تیانجین دولت گفت: در آن رسمی پلت فرم رسانه های اجتماعی Weibo.

این بیمار بدون علامت منتقل شده است به یک بیمارستان محلی به قرار زیر مشاهدات پزشکی تیانجین دولت گفت:, و اضافه کرد که کل فرآیند یک “حلقه بسته” به معنی نما بدون خطر بزرگ چینی ،

تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی به عنوان از آوریل 30 بود در 83,001 اطلاعات فرم NHC نشان داد.

با جدید مرگ و میر گزارش شده مرگ و میر در کشور باقی مانده در 4,634.

(گزارش شده توسط استلا کیو و رایان وو; ویرایش توسط ویلیام ملارد)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله