دانمارک و نروژ قطع coronavirus-آمار سوئد از سفر رایگان مقابله


سوئد اپیدمیولوژی دولت را به خود جلب کرده مخلوطی از انتقاد و پشتیبانی برای امتناع از معرفی یک مستند مثل بقیه Europ – AFP

دولت های دانمارک و نروژ را کاهش سوئد از معامله اجازه می دهد هر یک از دیگر گردشگران به سفر آزادانه بین دو کشور را با استناد به خود نوردیک همسایه و سطوح بالاتری از عفونت کروناویروس.

این معامله اعلام کرد در موازی با کنفرانس های مطبوعاتی در اسلو و کپنهاگ در بعد از ظهر جمعه نشان داد سوئد شکست خورده است در آن تلاش های دیپلماتیک را شامل می شود در اولین مرحله از شمال اروپا سفر حباب.

بر اساس این توافق مردم از دانمارک را از 15 ژوئن بود اجازه ورود به نروژ بدون نیاز به قرنطینه در حالی که گردشگران از نروژ قادر خواهد بود برای ورود به دانمارک تا زمانی که آنها را به رزرو محل اقامت برای حداقل شش ماه.

به عنوان او اعلام کرد که توافق دانمارک نخست وزیر Mette Frederiksen اذعان کرد که این امر می تواند دشوار برای بسیاری از سوئدی ها.

“دانمارکی ها و سوئدی ها باید به خانواده دوستداران و خانه های تعطیلات در سراسر مرز” او گفت:. “دانمارک و سوئد در مکان های مختلف در رابطه با کروناویروس [بیماری] و این تاثیر در آنچه که ما می توانید تصمیم بگیرید که در رابطه با مرز.”

Erna Solberg, نخست وزیر نروژ گفت که مقامات نروژی باقی مانده در مذاکرات با سوئد و فنلاند و ایسلند در مورد آنها از جمله در “سفر حباب’.

او گفت که هدف نهایی برای ایجاد یک مشترک چارچوب قانونی برای همه کشورهای اسکاندیناوی.

“یک توافق نیاز به توان بین بیماری های عفونی مقامات در معیار برای شناسایی کدام مناطق باید میزان بالایی از عفونت,” او گفت: یک خبرنگار در اسلو برای سوئد TT مستند در یک dvd.

“از جمله مناطق نباید بازدید گردشگران از دیگر کشورهای شمال اروپا است.”

اما او که نروژ به حال تلاش برای رسیدن به یک معامله با سوئد.

“در این وضعیت ما در حال حاضر آن است که برای رفتن به سخت ترین برای پیدا کردن یک راه حل برای سوئد. اما مناطق در سوئد با یک سطح پایین از عفونت که در آن ما ممکن است قادر به پیدا کردن یک راه حل” او گفت:.

یک برگه صادر شده توسط دولت دانمارک اشاره کرد که مقامات ایران با سوئد و فنلاند و امیدوار است تا آنها را شامل در یک شبیه معامله قبل از اوت 31.

“با توجه به سوئد توصیه های سفر می تواند برداشته منطقه ای مناسب ارائه مدل می توان آن را بار خوانده شده. “وجود خواهد داشت یک تمرکز ویژه بر روی تنگه اورسوند منطقه است.”

در حالی که نروژ را در حال حاضر اجازه می دهد تا هر کسی که از دانمارک برای ورود به کشور دانمارک است که همچنین اجازه می دهد گردشگران از آلمان و ایسلند. همه گردشگران پس از رسیدن به دانمارکی مرز نیاز به نشان می دهد که آنها را به یک رزرو حداقل شش روز در یک هتل تعطیلات خانه یا اردوگاه است که در خارج از کپنهاگ.

دانمارک نیز خود را تغییر دستورالعمل های مسافرت برای کسانی که خروج از کشور برای سفر به نروژ و آلمان و ایسلند به طوری که آنها نیاز به صرف 14 روز در قرنطینه در بازگشت خود را تا زمانی که آنها در “غیر مناطق شهری با جمعیت کمتر از 750,000”.

سوئد دولت اپیدمیولوژی آندرس Tegnell گفت که بحث ها ادامه داد: در بین کشورهای اسکاندیناوی. “ما در یک مستمر و گو بین مقامات. به تازگی به عنوان ما تا به حال در تماس با هر دو نروژ و فنلاند در این باره گفت:” در سوئد آژانس بهداشت عمومی روزانه coronavirus کنفرانس مطبوعاتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de