سابق وزارت دادگستری رسمی می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن است ” در واقع فراخوانی برای عکسبرداری از معترضان

رئیس سابق وزارت دادگستری حقوق مدنی بخش گفت: از اخبار یاهو او احساس می کند “مطلق و کل انزجار” رئیس جمهور بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن جیر صبح روز جمعه است که به نظر می رسید که حاکی از معترضان تظاهرات علیه خشونت پلیس در مینیاپولیس باید شات.

“در اینجا ما یک وضعیت که در آن ما باید وزارت دادگستری بر روی زمین در مینیاپولیس کار با رهبران جامعه فعالان [و] مقامات محلی نشان رهبری واقعی در این لحظه رئیس جمهور باید نشان رهبری و به جای او در واقع فراخوانی برای عکسبرداری از معترضان گفت:” Vanita گوپتا که در خدمت به عنوان سرپرست معاون دادستان عمومی و حقوق مدنی بخش در دولت اوباما.

Vanita گوپتا که در خدمت به عنوان رئیس وزارت دادگستری حقوق مدنی بخش در دولت اوباما تصویر در سال 2017. (ارل گیبسون سوم/WireImage از طریق گتی ایماژ)

“هر روز یک کم جدید. در وحشی ترین رویاهای من, من تا به حال یک شکست کامل از تخیل در مورد چگونگی تحت تاثیر قرار ما خواهد بود با این رئیس جمهور اساسی عدم نجابت و رهبری است.”

گوپتا که در حال حاضر رئیس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر گفت که اگر او هنوز در وزارت دادگستری او را در حال حاضر بر روی زمین در مینیاپولیس کار با رهبران جامعه و خانواده جورج فلوید که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او دوشنبه شب. این شهرستان شده است را گاهی خشونت آمیز اعتراضات پس از فیلم مواجه شد ،

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ این است که “واقعا خورنده است و واقعا مضر در زمانی که مردم در چنین درد” گوپتا گفت: در مصاحبه با یاهو “Skullduggery” پادکست.

“این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در اوایل صبح روز جمعه. “فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

توییتر پس از آن پرچم این پست برای “ستایش خشونت است.” تهمت بعد به نظر می رسید به راه رفتن کمر خود را صبح روز جمعه توییتهایی گفته آنها “صحبت به عنوان یک واقعیت و نه به عنوان یک بیانیه است.”

گوپتا گروگان حقوق مدنی بخش نزدیک به سه سال تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. او گفت که در طول دوره تصدی خود را, 15 امریکا 17,000 ادارات پلیس تحت رضایت احکام که توافق بین مقامات محلی و وزارت دادگستری به تعمیرات اساسی نیروهای پلیس شده اند که متهم به نقض حقوق مدنی است. این دفتر همچنین زد و تحقیقات و کاوش موارد نقض حقوق بشر در دیگر 25 ادارات پلیس.

وزارت دادگستری اعلام کرده است این است که انجام یک حقوق مدنی تحقیقات فلوید مرگ و روز جمعه مینه سوتا امنیت عمومی کمیسیون اعلام کرد که درک چوین این مینیاپولیس افسر پلیس است که دیده می شود با زانو خود را در Floyd گردن دستگیر شده بود به اتهام سوم-قتل درجه. در بیانیه روز جمعه دادستان کل ویلیام بر تایید فدرال حقوق مدنی پروب و گفت که در این تصاویر دیده می شود در این ویدئو از فلوید بازداشت شد “دلخراش و عمیقا نگران کننده است.”

اما Gupta شارژ که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رها کرده است, حقوق مدنی, اجرای, به طور موثر از بین بردن مقدار زیادی از کار انجام شده در طول دوره تصدی خود را.

“این کاری است که این وزارت دادگستری و این دولت باید به طور کامل راه می رفت دور از — و در واقع [آنها] را پشتیبانی درمان تهاجمی از مردم در طول بازداشت” او گفت:.

دانلود یا اشتراک در iTunes: “Skullduggery” از اخبار یاهو

گوپتا گفت: مینیاپولیس, اداره پلیس شد در “رادار” هنگامی که او زد حقوق مدنی بخش از سال 2014 تا سال 2017 تا حد زیادی به دلیل مرگ Jamar Clark 24 ساله آفریقایی-آمریکایی که به ضرب گلوله توسط افسر پلیس در مینیاپولیس در نوامبر 2015. مینیاپولیس اداره پلیس افسران درگیر در تیراندازی بودند تحت تعقیب قرار ندارد.

پس از کلارک حادثه جامعه گرا پلیس خدمات (پلیس) تقسیم وزارت دادگستری مشغول به کار با مینیاپولیس اداره پلیس گفت: Gupta, ارائه کمک های فنی و بررسی درمان شد.

گوپتا گفت: 2016 تیراندازی پلیس در درب بعدی, St. Paul از مدرسه کافه تریا کارگر Philando کاستیا نیز کمک به دانش از پلیس فرهنگ در شهرهای دوقلو.

“آنها افتضاح افتضاح حوادث و برجسته چقدر پر تنش شد به صورت محلی” او گفت:.

“مینیاپولیس و مینیاپولیس اداره پلیس تا به حال سابقه طولانی واقعا دردناک حوادث قتل شهروندان غیر مسلح از روابط شکسته — همین دلیل است که شما در حال دیدن این نوع از سطح سرخوردگی ریختن به خیابان ها هر شب در حال حاضر.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب’ ارائه رهایی از مستند تنهایی?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de