جورج فلوید مرگ قرار می دهد به ویژه در ‘آموزش جنگجو’ به صورت پلیس

مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس آخرین در یک سری از مرگ و میر مردان سیاه پوست دست سفید مأموران اجرای قانون, قابل توجه به دلیل گرافیک تصویری از یک افسر و دو زانو بر گردن او به او التماس کرد به نفس و مبارزه با خشونت آن را برانگیخت. مانند دیگر موارد آن است نامیده می شود توجه به آموزش پلیس پروتکل ها و نظم و انضباط از جمله بحث برانگیز عمل حلول پلیس دانشجویان با آمادگی به کشتن شناخته شده به عنوان “جنگجو آموزش است.”

درک چوین سفید افسر دیده می شود در این ویدئو تا به حال 18 قبل از شکایت علیه او با توجه به مینیاپولیس اداره پلیس. مانور او شاغل آموخته شده بود تا سال 2016 در Hennepin دانشکده فنی که قطار تقریبا نیمی از مینه سوتا افسران پلیس مینیاپولیس استار تریبیون گزارش داد.

Mylan ماسون مدیر سابق مرکز آموزش در کالج ابراز شوک در دیدن چوین استفاده از محدودیت روش برای نزدیک به هشت دقیقه در حالی که فلوید پنجه نرم می کند “من نمی توانم نفس بکشم … لطفا متوقف شود.”

“هنگامی که [افسر] است که در کنترل و سپس شما آزادی” ماسون گفت استار تریبیون. “این چیزی است که استفاده از زور است: شما از آن استفاده کنید تا این تهدید را متوقف کرده است.”

جورج فلوید که در بازداشت پلیس در روز دوشنبه. (خانواده جزوه Darmella فریزر از طریق Facebook)

پلیس تا به حال شده است به نام صحنه توسط یک مغازه دار که گفت: یک مرد سعی کرده بود به تصویب یک لایحه تقلبی. فلوید بود که نه مسلح بود و دستبند و مستعد بر روی زمین در طول تصویری.

در حالی که سبد ممنوع اعلام شده است, در بسیاری از ایالت مینه سوتا, آن را هنوز هم مجاز در مینیاپولیس.

فلوید مرگ است متمرکز توجه در “جنگجو سبک” آموزش پلیس که مینیاپولیس شهردار یعقوب فری ممنوع در سال گذشته است که ممکن است کمک به توضیح دهید که چگونه دیگری غیر مسلح آفریقایی-آمریکایی مشکوک کشته شد و پس از بازداشت.

با استناد 2016 مرگ Philando کاستیا یک 32 ساله آفریقایی-آمریکایی که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط یک افسر پلیس در ترافیک متوقف کردن با دوست دختر خود و دختر او را در ماشین با او Frey ممنوع و پلیس با استفاده از “ترس مبتنی بر آموزش” در مارس 2019.

“ترس مبتنی بر آموزش و نقض ارزش ها در قلب جامعه پلیس” فری گفت. “هنگامی که شما مشروط به این باور است که هر فرد مواجه می شوند تهدیدی برای وجود خود را, شما به سادگی نمی تواند انتظار می رود برای ایجاد روابط معنی دار با کسانی که همان مردم است.”

فری به طور خاص ذکر شده در کلاس های تدریس به پلیس در ایالت مینه سوتا و سایر نقاط کشور توسط Dave Grossman بازنشسته سرهنگ با ارتش ایالات متحده را 82 هوابرد. Grossman نویسنده “کشتن: روانی هزینه آموزش برای کشتن در جنگ و جامعه” یک کتاب است که به ترویج آموزش تئوری او خواستار “killology” که به ترویج این طرز فکر مورد نیاز برای زندگی انسان است.

در حالی که بسیاری در مینیاپولیس تحسین فری تصمیم به توقف این شهرستان تامین می شود کلاس های بسیاری از اعضای نیروی پلیس نیست.

مینیاپولیس پلیس اتحادیه رئیس جمهور ستوان باب کرول گفت: این ممنوعیت غیر قانونی بود. “آن را در مورد قتل آن را در مورد بازمانده” کرول گفت. او همچنین اعلام کرد که این اتحادیه خواهد ارائه آموزش به افسران در طول off-duty ساعت.

کرول یک حامی رئیس جمهور تهمت صحبت در یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در مینیاپولیس پوشیدن “پلیس برای مغلوب ساختن پیشی جستن” تی شرت.

“دولت اوباما و جوراب توری, جوراب و سرکوب پلیس نفرت بود,” کرول گفت: مخاطبان است. “اولین چیزی که رئیس جمهور تهمت بود زمانی که او در زمان دفتری بود که به نوبه خود در اطراف. … او تصمیم گرفت برای شروع اجازه دهید پلیس انجام کار خود قرار داده و دستبند در این جنایتکاران به جای ما.”

اما نه هر کس در اجرای قانون موافق است که فری اشتباه بود برای از بین بردن جنگجو-سبک آموزش توسط آکادمی پلیس.

“محلی اتحادیه ارشد در مینیاپولیس تا به حال سابقه ای طولانی در تضاد به جامعه و به من گفت که بسیار به آرامی” Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر و رئیس سابق وزارت دادگستری, حقوق مدنی, بخش, گفت اخبار یاهو’ “Skullduggery” پادکست. “شده اند وجود دارد بسیار قوی تر در مورد اتهامات خود وابستگی, اما شما می دانید که هنگامی که شهردار یک سال پیش تلاش برای لغو یک نوع از آموزش یک جنگجو-نوع آموزش در مینیاپولیس اتحادیه رئیس رفتم جلو در تمرد و استخدام و صرف پول به reengage مربیان به نوعی ترویج این جنگجو تفکر است.”

بازنشسته پلیس مینیاپولیس Sgt. مایکل کوین سابق مربی در مینیاپولیس آکادمی پلیس گفت: محلی NBC News وابسته KARE که دوره مانند “killology” القا یک طرز فکر خطرناک.

“شما را تا پایان با این hypervigilant حالت تمام بار” کوین گفت. “اگر شما ترس برای زندگی خود را در هر لحظه شگفت انگیز در این کار شما اشتباه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی ترویج تهاجمی پاسخ از پلیس به سمت مظنون را بازداشت کرده است.

“هنگامی که شما بچه ها قرار دادن کسی در ماشین و شما در حال حفاظت از خود را از سر شما می دانید که راه شما قرار داده و دست خود را بیش از؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک سال 2017 سخنرانی در لانگ آیلند n. y. “مثل همین حالا ضربه زدن سر خود را, و آنها فقط به کشته شدن کسی — نمی ضربه سر خود را. من گفتم: شما می توانید دست دور باشه؟”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بیضی در روز پنج شنبه. (داگ میلز/نیویورک تایمز از طریق گتی ایماژ)

یک ماه بعد تهمت لغو 2015 منظور اجرایی امضا شده توسط باراک اوباما به پایان رسید که این عمل از تهیه ادارات پلیس با مازاد تجهیزات نظامی از جمله خودروهای زرهی, نارنجک انداز و بالا و کالیبر سلاح. ممنوعیت آمد و پس از اعتراض بیش از “نظامی” پاسخ پلیس به خشونت پلیس و معترضان به قتل مایکل براون یک آفریقایی-آمریکایی در فرگوسن Mo.

“ما دیده ایم که چگونه نظامی دنده گاهی اوقات می تواند مردم را به احساس مانند یک نیروی اشغالگر به عنوان مخالف به یک نیروی است که بخشی از جامعه است که حفاظت از آنها و در خدمت آنها” اوباما گفت. “این می تواند بیگانه و ارعاب ساکنان محلی و ارسال پیام اشتباه است.”

در توضیح تهمت تصمیم به لغو این ممنوعیت پس از آن-دادستان کل جف جلسه گفت: اولویت در حفاظت از جان از اجرای قانون است.

“منظور اجرایی رئیس جمهور را امضا خواهد کرد اطمینان حاصل شود که شما می توانید نجات بخش چرخ دنده است که شما نیاز به انجام کار خود و ارسال یک پیام قوی است که ما نمی خواهد اجازه می دهد فعالیت های جنایی و بی قانونی برای تبدیل شدن به یک جدید عادی” جلسات گفت: در یک سخنرانی به سفارش برادرانه از پلیس.

آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که آیا چوین که دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه در روز جمعه حضور داشتند هر “جنگجو سبک” کلاس های خود را در طول 19 سال با MPD. در این ویدئو از برخورد با فلوید, او به نظر می رسد آرام و unemotional.

سنگ بنای گراسمن را “killology” آموزش قاب ذهن مورد نیاز برای انجام کار.

“آیا شما احساسی, روحی, روانی آماده برای مردن یک زندگی انسانی در دفاع از بی گناه زندگی می کند؟” گراسمن خواسته افسران که با حضور در یکی از کلاس های خود در اوهایو. “اگر شما نمی تواند تصمیم گیری را که شما نیاز به پیدا کردن شغل دیگری.”

_____

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب’ ارائه رهایی از مستند تنهایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de