Halsey خال خال با سابق Yungblud در اعتراض میان Evan Peters تقسیم شایعات

Halsey پیوست با او دوست پسر سابق Yungblud در اعتراض به خشونت پلیس در میان شایعاتی که او و اوان پیترز تقسیم اند.

“شما باید غمگین” خواننده 25 و Yungblud (نام واقعی Dominic ریچارد هریسون), 22, راهپیمایی در خیابان های غرب هالیوود روز شنبه, مارس 30 به صحبت کردن در برابر نابرابری نژادی و مرگ جورج فلوید.

Halsey عینک سیاه و سفید تی شرت سفید و شلوار کوتاه سیاه و سفید sweatshirt گره خورده در اطراف کمر. Yungblud — که راه می رفت با یک نشانه آن است که به عنوان خوانده شده “Black Lives Matter” — donned سفید تی شرت, شلوار جین سیاه و سفید کت و چکمه های سیاه و سفید.

بعد از آن روز نیوجرسی بومی مشترک تجربه خود را در خط مقدم از اعتراض از طریق توییتر.

“شلیک گلوله های لاستیکی در ما. ما نمی نقض خط. دست ها بالا رفت. unmoving. و آنها با گاز کشته و اخراج” Halsey نوشت و اضافه کرد او “بازداشت نشده بود.”

“من امن است. وجود دارد اما من تا به حال برای رسیدن به ایمنی به عنوان بسیاری از آنها ویزا. خودم + بسیاری از همسالان من بودند شات با گاز کشته + antagonized. خط مقدم آرام بود + نه تحریک” او هنوز توییتی. “اما بسیاری از آنها امن نیست + بسیاری از آنها در بازداشت هستند.”

Halsey امضا شده توسط او را تشویق پیروان برای کمک به سازمان های بالا بردن وثیقه بودجه برای معترضین.

سه روز قبل از آن Halsey ابراز حمایت از او برای زندگی ماده از طریق Instagram که در آن او را محکوم فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس. “می گویند نام خود را. اشتراک گذاری اطلاعات,” او نوشت. “بالا بردن صدای از اعضای جامعه خود را ابراز ترس و یا خشم.”

که “بدون من” خواننده مراسم با Yungblud می آید در میان حدس و گمان است که او و پطرس, 33, آن را به نام واریز شده در عاشقانه خود را. Eagle-eyed طرفداران متوجه شده است که Halsey برداشته و تصاویر American Horror Story ستاره از او Instagram profile.

Halsey موجب شایعاتی در ماه مارس که او و خواننده انگلیسی تا به حال شعلهور عاشقانه خود را زمانی که او یک عکس از یک ایالت یورکشایر درشمال انگلستان الهام گرفته از وعده غذایی که او پخته شود.

“اولین نرم افزار در ساخت یک شام یکشنبه #YorkshireCertified,” او نوشت: از طریق Instagram به آن “زبان بسته” خواننده پاسخ داد: “می توانم تایید می کنند ✅ 🖤.”

ما هفتگی اخبار شکست در سپتامبر سال 2019 که Halsey و پطرس بوده است قدمت “برای چند هفته.” یک ماه بعد زن و شوهر رابطه خود را Instagram رسمی در یک مهمانی هالووین. ما به طور انحصاری در ماه ژانویه نشان داد که این دو نقل مکان کرده بود در هم.

اما Halsey تایید کرد در مصاحبه با رادیو دیزنی در اوایل این ماه که او quarantining انفرادی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“من با دهها هزار نفر از مردم هر شب به ناگهان [بودن] در خانه من همه به تنهایی و بدون هرج و مرج و سر و صدای” او گفت: در مصاحبه منتشر شده در مارس 8. “بیشتر من تنها شده ام صرف وقت با سگ و انجام بسیاری از پخت و پز است.”

همانطور که برای Yungblud او و Halsey شروع آشنایی در نوامبر 2018 خود را قبل از تقسیم نزدیک به یک سال بعد در سپتامبر 2019.

پایین ببینید Halsey و Youngblud در لس آنجلس در اعتراض به.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de