‘آن شروع می شود با خودآزمایی’: میشل اوباما در ریشه کن کردن نژاد پرستی

میشل اوباما گذراند توجه داشته باشید در Instagram و گفت: او احساس ‘pained” و “خسته’

بانوی اول سابق ایالات متحده آمریکا میشل اوباما پا جلو تخمگذار تاکید بر اهمیت خودآزمایی به منظور به طور کامل از بین بردن نژاد پرستی.

بیانیه اوباما می آید و در میان تظاهرات علیه خشونت نژادی و خشونت پلیس پدید آمده است که در سراسر آمریکا پس از جورج فلوید مرگ غم انگیز.

56 سال گذراند توجه داشته باشید در Instagram و گفت: او احساس ‘pained” و “خسته’.

“مانند بسیاری از شما من pained توسط این فجایع اخیر. و من خسته با یک دل شکستگی است که به نظر می رسد هرگز متوقف شود.”

“در حال حاضر آن را جورج Breonna و Ahmaud. قبل از آن بود که اریک ساندرا و مایکل. آن را فقط می رود و در و در. نژاد و نژادپرستی یک واقعیت است که بسیاری از ما رشد یادگیری فقط به مقابله با. اما اگر ما همیشه امید به حرکت گذشته آن را تنها نمی توان بر مردم از رنگ های مقابله با آن,” او گفت:.

“آن را به همه ما—سیاه و سفید و همه—مهم نیست که چگونه به خوبی این معنی که ما فکر می کنم ما ممکن است برای انجام صادقانه ناراحت کننده کار از ریشه آن است.”

مشاهده این پست در Instagram

مانند بسیاری از شما من pained توسط این فجایع اخیر. و من خسته با یک دل شکستگی است که به نظر می رسد هرگز برای متوقف کردن. در حال حاضر آن را جورج Breonna و Ahmaud. قبل از آن بود که اریک ساندرا و مایکل. آن را فقط می رود و در و در. نژاد و نژادپرستی یک واقعیت است که بسیاری از ما رشد یادگیری فقط به مقابله با. اما اگر ما همیشه امید به حرکت گذشته آن را تنها نمی توان بر مردم رنگ به مقابله با آن. آن را تا به همه ما—سیاه و سفید و همه—مهم نیست که چگونه به خوبی این معنی که ما فکر می کنم ما ممکن است برای انجام صادقانه ناراحت کننده کار از ریشه آن است. این شروع می شود با خود امتحان و گوش دادن به کسانی که زندگی متفاوت از خود ما است. آن را به پایان می رسد با عدالت و محبت و همدلی است که نشان میدهد در زندگی ما و در خیابان های ما. من دعا می کنم همه ما باید از این قدرت برای این سفر فقط به عنوان من دعا برای روح و خانواده های کسانی که از ما گرفته شده. آثار هنری: @nikkolas_smith

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط میشل اوباما (@michelleobama) در

“این شروع می شود با خود امتحان و گوش دادن به کسانی که زندگی متفاوت از خود ما است. آن را به پایان می رسد با عدالت و محبت و همدلی است که نشان میدهد در زندگی ما و در خیابان های ما.”

او به پایان رسید او توجه داشته باشید ارسال نماز از قدرت برای کسانی که از دست عزیزان خود را در میان دیرینه مبارزه علیه نژادپرستی در امریکا است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de